Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burçların Birbirine Göre Aşk Uyumu / Balık Burcu

 Burçların Birbirine Göre Aşk Uyumu / BALIK

 
Merbaha Sevgili AstroCenter okuyucuları, bu yazımızda balık burcunun bir takım özelliklerini ele alacağım. Balık burcu bilindiği gibi son derece duygusal ve kırılgan yapıya sahip olan burçların en başında gelmektedir; bendeniz duygusallık açısından iki ana burcun ön planda olduğunu söyleyebilirim. Bunlar tabiki öncelik balıkta olduğu kadar başak burcu da bilakis duygusaldır. Bu yüzden duygusallık adına en iyi anlaşacağı burç başak burcu olduğunu söyleyebilirim
 
Öte yandan balık dişileri aşk açısından genelleme hava grubundan ikizler ile ve ateş grubuna mensup olan aslan ve koç ile çok iyi anlaştıklarını söyleyemem; bu burçlarla çatışma yaşarlar.
 
 
 
 
Balıklar özgürlüklerine düşkün, yeni yerler görmeyi seven, maceracı bir yapıya sahiptirler ama bazı tipik balıklar kışı da severler. Bu onların evcilmenliğini ortaya çıkarmıştır.
 
Bilindiği gibi balık burcu su grubunun en önemli en baskın bir ferdi konumundadır. Bu yüzden zıttı olan ateş burcundan bir kişi ile ilişki yaşadıklarında en başında oldukça sabırlı olarak kendilerini gösterirler. Yalnız fedakarlığı her şartta yapmaktan vazgeçmezler.
 
Öte yandan başak burcundan sonra aşkta en iyi anlaştığı burçlardan birisi de kendi grubunda olduğu yengeç burcudur.
 
İş hayatlarında başlangıç içinde olduklarında kendilerine duydukları özgüven en başta azdır ama sonrasında "ben yaparım, ben ederim, burası bensiz de olmaz" gibi telkinlerle kendi özdengesini kurar.
 
 
 
Güçlü ve alımlı kadınlardan hoşlanan balık erkeği karşısındaki kişiye kendini anlatırken her daim yaptığı bir hata vardır: O da karşısında kişinin onun yalan söylediğini anlamamasıdır. Çünkü balık erkekleri yalan söylemede bir ikizler erkeği kadar başarılı değildir. Bu onların tabiatî özelliklerinden gelir. Sudan geldiği için her daim apak ve açık olmayı severler.
 
Özelliklerini sıralarsak eğer bu sonuçlara varabiliriz:
 

Tipik Balığın Temel Özellikleri

*Duygusallık
*Bilinçli ebeveyn
*Aile bağlarının güçlülüğü ve kenetlenmiş durum
*İş hayatlarında sabırlı bir bekleyiş ve iyi bir hiyerarşiye sahip olma isteği
*Kıyafet konusunda iyi seçimler ve titizlik, temizlik konusunda pürdikkat
*Daha çok emir almayı sevmeyen bir yapıya sahip olma
*Matematik alanında yahut muhasebe yönünden iyi bir cebirsel zekâ
*Çocuklara karşı düşkünlük
*Ev gibi yatırım konusunda akıllı yatırımlar
*Denize olan bağı ve karasal bir bölgede çok uzun zaman yaşayamama
 
 
 
 
Önümüzdeki ay balık burcunda olacağı için doğumgünü hediyelerinde balık daha çok antika türünde hediyeleri yahut çerçeveleri güzel işlenmiş bir tabloyu ya da onun hobilerine göre alınacak bir hediye onu çok mutlu edecektir.
 
 
Sevgili AstroCenter okuyucuları bu yazımızda balık burcunu ele aldık uzun uzadıya; gelecek yazımda koç burcunun temel işleyiş yelpazesindeki aşkın işleyiş şekline bakacağız.
 
 
Yeniden bir yazıda görüşmek üzere.
 
 
Güzel günler diliyorum
 
 
Sevgilerimle Medyum Muzo
 

 

Bunları da Seveceksiniz:

 
 
  
 
 
 
 

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...