Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

26 Şubat Güneş Tutulması

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

26 Şubat Güneş Tutulması

2017 yılının ilk Güneş tutulması karşımızda. Bu tutulma 26 Şubat Pazar günü Türkiye saatiyle 17:58de gerçekleşecek. Balık burcunun derecesinde görülen bu tutulmanın gündelik yaşamımıza ve ülke gündemine büyük bir etkisi olacağı kesin. Gelin beraber Güneş tutulmasının etkilerini keşfedelim.

Sert açılarla gerçekleştiğini gördüğümüz bu tutulma sırasında Neptün ve Merkür gezegenlerinin kavuşum halinde olduğunu görüyoruz. Bu da demektir ki, yüksek fedakarlıklar, kendinden vazgeçişler, kendinizden ödün verdiğiniz bir dönem ön plana çıkıyor. Unutmayalım ki tutulmanın etkileri birkaç haftalık süreci etkiler. Bu süreç boyunca kendimizin farkına varmak, ilişkilerimizde belli bir mantık aramak ve kendi değerlerimizden feragat etmemek çok önemlidir. 

Oturduğunuz Yerden Gerçek Fal Keyfi, 10dksı 4tl

Bağlılık mı Bağımlılık mı?

Genel olarak iletişim eksikliğinin yaşandığı, duyguların daha içgüdüsel şekilde paylaşılacağı bu günlerde, bir anda ilişkilerinizde seyreden güç dengelerinin değiştiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu durumda farkındalık, maddi ve manevi rahatınız için çok önemlidir. Zira parasal kayıpların bolca yaşanacağı bir hafta bizi bekliyor. Bunun sebebi de sevdiğimiz insanlar olabilir. Aşktan gözü kararmış birine dönüşme ya da o an bize yakın gelen birine direk tutulma veyahut alkol, tütün gibi ürünlere bağlılık duyma ihtimali bu tutulma döneminde görülecektir. Bunun önüne geçebilmek amacıyla enerjinizi yüksek tutma, şansınız var ise güneşli, bol temiz havalı yerlerde vakit geçirme, spor yapma gibi önlemler alabilirsiniz.

Astrologlarla İletişime Geçin, Doğum Haritanızı Çıkartın

Eski Defterleri Kapatma Vakti

İlişkilerinizde güç dengeleri değişirken, eski beraberliklerinizle ilgili sorunlar veya hatıralar da tekrar gündemi oluşturacaktır. Bu süreci iyi değerlendirip, sorunları çözebilirsiniz. Unutmamalıyız ki güneş tutulmasının hemen ardından, 1 Martta Venüs retrosu görülüyor 16 Nisan’a kadar sürecek olan bu Retro döneminde yeni riskler almaktan kaçınmalısınız. Eskiden kalan projeleri bitirmek, ilişkileriniz üzerinde bir durum değerlendirmesi yapmak yeni maceralara atılmaktan çok daha mantıklı seçimler olacaktır.

Avrupanın En Kaliteli Falcı Sitesini Hemen Denemek İçin

Ülkemiz için ise bu dönemde politikacılar arasında yanlış anlaşılmalar olmasını, bazı ülkelere gereğinden çok güvenildiğini duyabiliriz. Aynı zamanda tutulma dönemleri deprem ve doğal afet riskinin olduğu dönemlerdir. Umarız kötü haberler almadan, olumlu bir tutulma dönemi gerçekleşir ve hepimiz bu tutulmadan mutlu çıkarız.

Bunları da Seveceksiniz

2017 Hamile Kalmak İçin Uygun Günler

2017 Burç Yorumlarınız Astroloğumuz Hüseyin Akdağ'dan

 2017 Numeroloji Hesaplama

Epilasyonunuzu Ay Döngüsüne Göre Ayarlayın


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...