Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar ve Burcuna Göre Tavsiyeler

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Burçlarda Cinsel Uyum

Cinsel yaşam özellikle uzun süreli ilişkilerde büyük önem taşır. Cinsellikte mutluluğu yakalayamayan çiftlerin ilişkilerinin zor durumda olduğu söylenebilir. Hangi burçla uyumlu olduğunuzu bilmek, ilişkiye başlamadan size bir fikir vermesi açısından önem arz etmektedir.

Aynı zamanda burçların yataktaki beklentilerini ve cinsel yaşamda nasıl bir karakterde olduklarını belirterek, eşinizi veya sevgilinizi daha yakından tanımanızı, onu anlamanızı sağlayacağız.

 

KOÇ

Cinselliği hayatında önemli bir yerde tutar. Onun için yatakta geçen zaman çok değerlidir ve yatakta normalde olduğundan daha farklı ve daha değişkendir. Baş bölgesini temsil eden burç olduğundan, saçlarını okşayabilir, sevişme sırasında yüzüne bol öpücük kondurabilirsiniz.

En uyumlu burçlar – İkizler, Akrep, Aslan, Yay

 


<< En İyi Falcılar, Kaliteli Fal, Uygun Fiyatlar >>


BOĞA

Yatakta aceleci değildir ama çok büyük efor sarf etmektense sakin hareketlerle büyük zevkler almayı tercih eder. Kendisinin bir prenses/prens gibi hissetmek isteyecektir. Yatakta ona bol iltifat edilmesinden hoşlanır.

En uyumlu burçlar- Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

İKİZLER

Değişiklik yapmayı ve farklı şeyler denemeye bayılırlar. Yataktayken cinsellikten ve aşk hayatınızdan konuşabilirsiniz. Sesli bir ortamda sevişmek onu memnun edecektir.

En uyumlu burçlar – Koç, Yay, Kova, İkizler

 


<< Sana Geri Dönecek Mi? En İyi Falcılar Yanıtlıyor! >>


 

YENGEÇ

Yengeç sizi anlamaya ve sizin mutlu olmanız için çaba göstermeye eğimlidir. Anlayışlı yapısına uyarak, ona kendi isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Onu yönlendirmeniz ikinize de şehvet dolu saatler yaşatacaktır.

En uyumlu burçlar – Boğa, Oğlak, Balık, Terazi

 


<< Tarot Falı, Katina Aşk Falı, Su Falı, Kahve Falı ve Daha Fazlası İçin Tıkla >>


ASLAN

Uyuma büyük önem veren aslanlar için onunla aynı anda aynı şeyleri yapmak istemeniz büyük bir artı olacaktır. Değişik pozisyonları denemek isteyen aslanlara, ona yatakta her anlamda partner olabilecek birisi gerek.

En uyumlu burçlar – Akrep, Koç, Yay, Aslan

 


<< Fala İnan! En İyi Uzmanlar Geleceğini Anlatıyor. Üstelik 10 dksı Sadece 1 Euro! >>


BAŞAK

Yatakta yaratıcı olan başak, diğer burçlardan daha farklı bir şehvet anlayışına sahiptir. Kendinizi her daim onun tutkularına hazırlamalısınız.

En uyumlu burçlar – Terazi, Balık, Boğa, Oğlak

 


<< Falınızın İlk 10dksı Sadece 1 Euro >>


TERAZİ

Teraziler detaylara çok önem verirler. Küçük dokunuşlarla uyarılmayı beklerler. Ön sevişmenin çok önemli olduğunu düşünen burçlardandır. Onlara sabrı öğrenirseniz, şehvetli zamanlar ardını kesmeyecektir.

En uyumlu burçlar – Yay, Başak, Yengeç, Kova

 


<< Chat'ten Falın İlk 5 dksı Bedava! >>


AKREP

Size kendini ispat ettirmeye çalışacak olan akrep, sizi etkilemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Yatakta aynı zamanda fikirler üreten, düşünen bir partnerdir.

En uyumlu burçlar – Koç, Aslan, Akrep, Boğa

 


<< Avrupa'nın En İyi Falcıları Astrocenter'da! >>


YAY

Yatakta en uyumlu burçlardandır. Hem kendi ne istediğini bilir hem de size kendinizi rahat hissettirir. Baştan çıkarılmayı ve oyun oynamayı seven bir burçtur.

En uyumlu burçlar – Koç, İkizler, Terazi, Aslan

 


<< Chat'ten, Telefondan ve Yazılıyla Soruyla Fal Sana Özel Fiyatlarla >>


OĞLAK

Onunla ilgilenilmesi çok hoşuna gider. Yatakta çok hareketlidir ve sorumluluk hisseden bir yapısı vardır. Onu kışkırtan hareketleri üst üste birkaç kere yapmanızda bir sakınca yoktur.

En uyumlu burçlar – Boğa, Başak, Yengeç, Kova

 


<< Aşk, İş, Evlilikle İlgili Her Türlü Sorunun Bir Cevabı Var! Tıkla, Öğren >>


KOVA

Yatakta sözünü geçirmek ister ve biraz bencillik gösterebilir. Onu bu şekilde kabul ederseniz sizin de haz almanız için elinden geleni yapacaktır. Kovayla cinsellik her seferinde başka bir deneyimdir.

En uyumlu burçlar – Terazi, İkizler, Başak, Oğlak

 


<< Tıklayın, En İyi Astrologlar Yıldız Haritanızı Çıkarsın >>


BALIK

Balıklarla duygu patlaması yaşamanız çok olası. O size hem haz aldıracak hem de aynı zamanda küçük dokunuşlarla sizi etkilemeye devam edecektir. Ön sevişmeye bayılırlar.

En uyumlu burçlar – Yengeç, Akrep, Başak, Terazi

 

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...