Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftasonu Aşk Astroloji Yorumunuz

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Hafta sonunun mutlu geçmesi için kalbimizin de ruhumuzun da keyifli olması şart. Siz de şimdiden hafta sonu yıldızlar sizi nasıl etkileyecek okuyun, sizin için yazdığımız önlemleri alın ve daha mutlu, aşk dolu hafta sonları geçirin.

 

 

KOÇ  **

Hafta sonu sürprizli geçecek. Fakat sürprizlerin tadını sizin sinirli yapınız bozabilir. Aşka ve onun naif doğasına biraz daha önem verin.

Aşk Hayatınızı Falcılara Sorun

BOĞA *

Kendinize güveninizin olmadığı bir hafta sonu. Gereken adımları atmakta zorlanıyorsunuz. Aman dikkat, gözbebeğinizi kurtlara kaptırmayın.

 Evliliğinizle İlgili Her Şeyi Anonim Kalarak Falcılara Sorun

İKİZLER ***

Bulutların üzerinde gibi hissedeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Hayatı pespembe görüyor, aklınızı sevdiğinizden alamıyorsunuz.

 Kahve Falını Bir de Bizden Dinleyin

YENGEÇ **

Sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar var. Onun sizi anlamadığını ve size önem vermediğini düşüneceksiniz. Konuşma ortamı hazırlamanız şart.

 Fotoğraflarınızla Aşk Falı Baktırın

ASLAN ***

Gökyüzü sizinle beraber. İletişim kurmakta zorlanmıyorsunuz. Bekar aslanlar için sürpriz karşılaşmalar söz konusu.

 Falcılarla Konuşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

BAŞAK **

Kendinize çok yüklendiğiniz bir haftasonu. Halbuki karşı taraf da sizin kadar sorumlu. Sosyalleştikçe bunu farkedeceksiniz.

 Katina Aşk Falı Baktırın, Tüm Sorularınız Aydınlansın

TERAZİ **

Bir takım sorularla boğuşuyorsunuz. Bu kişi doğru kişi mi ? Yeterince adım attım mı ? gibi soru işaretleriyle dolusunuz. Kararsız geçen bir haftasonu yanınızda görmek istediğiniz kişi kim karar veriyorsunuz.

 Foto Aşk Falı İlk defa Astrocenter Türkiyede

AKREP *

Aşkın emek istediğini anlayamadınız, ya da anlamazlıktan geliyorsunuz. Sabırsız tavrınız insanları sizden uzaklaştırdı. Durup bir durum değerlendirmesi yapmanız gereken bir hafta sonu.

 Hoşgeldin Promosyonu ile ilk 10dk 4tlden FAL

YAY **

Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmek gerektiğini fark ettiniz, bu sebepten huzur dolu bir hafta sonu sizi bekliyor. Beraber vakit geçirdiğiniz kişiyle her anı değerlendirin.

 Katina Aşk Falı ile İlişkilerinizdeki Sorunları Çözün

OĞLAK *

Agresifleşmeniz hiçbir şeyi kolaylaştırmıyor. Hafta sonu kimsenin keyfini bozmamak adına kendi halinizde takılmanızı öneririz. Sevdiğiniz kişiyi ne zaman nasıl üzdüğünüzü iyice düşünün.

 En İyi Falcılarla Kahve Falı Baktırmak Çok Kolay

KOVA **

Her şey tıkırında gidiyor ama bazı detayları görmezden gelmeyin ve düzeltmeye başlayın. Hafta sonu yıldızlar size huzur armağan ediyor.

 Falcılarımızı Denediniz Mi?

BALIK ***

Sevdiğiniz kişiyle her ortama girmek istiyor, onunla her anı paylaşmak istiyorsunuz. Bol aktiviteli ve kalabalık bir haftasonu olacak. Keyfini çıkartın.

 

Bunları da Seveceksiniz

 Nazara En İyi Gelen Kurşun Döktürme

Aşırı Hız Aşkı Öldürür 

Mutlu İlişki için 10 Tavsiye

5 Etapta Aşkı Bulun


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...