Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

12 Mart Başak Burcunda Dolunay

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

12 Mart Başak Burcunda Dolunay

Baharı hissetmeye başladığımız şu günlerde Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay hepimizi etkileyecek.

26 Şubattaki tutulma ve 2 Martta yaşanan Merkür Neptün buluşması içimizde biriktirdiklerimizin farkına vardığımız ve olayları farklı bir açıdan görmeye başladığımız bir dönemi getirdi. 12 Martta ki Dolunay da her şeyi netleştirecek. Tabiri caizse dolunayın ışığı, görülmeyeni ortaya çıkartacak. Bu da demek oluyor ki ilişkilerle ilgili yepyeni bir dönem başlıyor. Aklınızın kalbinize hükmettiğini göreceksiniz. Mantıklı kararlar almak ve ilişkiyi başlatmak / bitirmek tamamen size kalmış. Bu dönemde alacağınız kararlar kalıcı olacaktır.

Geleceğinizi Falcılara ve Astologlarımıza Sorun

Her şey netleşirken parasal konular da nasibini alıyor. Ortaklıkların ön planda olduğu gökyüzü diziliminde, yeni ortaklıklara adım atmak, ortaklıklarla ilgili teklifler ve gene ortaklıklar hakkında bilinmeyenlerin ortaya çıkacağı bir süreç bizi bekliyor olacak.

Başak burcunun 22.derecesinde gerçekleşecek bu dolunay, iş, sağlık, aşk gibi hayatın önemli noktalarını birleştirecek ve size daha net, daha birleştirici sonuçlar aldıracak. Örneğin işinizle aldığınız bir ayrılma kararı, sağlığınızı ve ilişkinizi pekiştirebilir. Ya da yeni bir ilişkiye başladığınızda iş fırsatları kapınızı çalabilir. Her şeyin birbirini tamamladığı bir düzen söz konusu.

Telefondan Falda PROMOSYON İlk 10dk 4tl

Dolunayın etkisi 18 Marta kadar sürüyor. Bu günler içerisinde mantığınızı dinlemeyi, pozitif enerji veren aktivitelerde bulunmayı öneririz.

Umarız geceyi aydınlatan dolunay sizin de hayatınızı şenlendirsin.

Astroloji hakkında daha çok bilgi almak ve kişisel yıldız haritanızı çıkartmak için Sayfamıza Bekleriz

Sevgiler

 

Bunları da Seveceksiniz

2017 Burç Yorumlarınız 

Ay Takvimine Göre Epilasyon

Saçınızı Ay Takvimine Göre Kesin

2017 Çin Astrolojisi


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...