Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Vedik Astrolog Ebru Cinek ile röportajımız...

Astrolojiyle ne zamandır ilgilisiniz? Hikâyenizi anlatır mısınız?

Uzun yıllar kurumsal şirketler de çalıştıktan sonra maddi manevi elde ettiğim başarılara rağmen hissettiğim bir eksiklik vardı. İş hayatında önemli pozisyonlarda başarılar elde etmeme rağmen gönlüm her zaman astroloji dünyasına kayıyordu. Çocukluğum da her daim gökyüzünü seyredip, Ansiklopedilerde gezegenleri, yıldızları, gökyüzünü incelerdim. Çocukluğum adeta gökyüzü ile konuşarak geçmiştir. Genç yaşlarımda astrolojiye dair kitaplar okumaya başladım. Daha sonrasında çalışma hayatıma başladıktan belli bir süre sonra Kanada Rasa School Astroloji okulundan eğitim almaya başladım. Uzun dönemler çeşitli yurtdışından katıldığım eğitimler sonrasında hayat amacımın ve hayatımda olmam gereken alanın bu olduğuna karar verdim. İş hayatımda en başarılı olduğum dönemde dünyanın en eski ve gizemli astroloji bilimi ‘’ Vedik Astroloji’’ ile tanıştım. Vedik Astrolojiyi araştırmaya başlayınca bir insanın yaşam döngüsünü belirleyen çok spesifik hassas özellikleri sahip olması benim bu kadim bilgelikle dolu olan  Hint yani Vedik Astroloji sistemine hayran olmama sebep oldu. Ve bu alanda uzmanlaşmaya karar verdim. İleri seviye Vedik Astroloji eğitimlerimi Amerika Galactic Center Astroloji okulundan aldım. Sonrasında her geçen gün beni biraz daha büyüleyen bu özel sistem ile  harita okumalarından  aldığım zevkten dolayı kendimi tamamen Vedik Astroloji’ye adadım.  Ve astroloji haritalarının çocukluğumda gökyüzünün benimle konuştuğundan çok daha öte konuştuğunu fark ettim. İnsan sevdiği alanda ilerlediğinde ve hayat amacını yerine getirdiği zaman bütün evren onu sonsuz gücü ile destekliyor bunu çok net bir şekilde yaşıyorum.

 

Astroloji bir bilim dalıdır. Peki, müşterilerimize daha ayrıntılı açıklamak gerekirse astroloji hayatımızda bizlere neler sağlıyor?

Her birimiz doğduğumuz anda gökyüzünde ilahi bir düzen oluşuyor. Ve bu düzende gökyüzünde gelen enerjiler yani gezegenlerin Zodyak’da yerleşimi herkes için farklı biçimde işliyor. Karakteriniz, mesleğiniz, sağlığınız, aileniz, yakın çevreniz ve çocuklarınızla yaşayacağınız olumlu, olumsuz etkiler… Kısacası tüm yaşam alanlarınızda, doğdunuz anda hangi potansiyellerle bu dünyaya geldiğinizin cevabını astroloji sayesinde öğrenebiliyorsunuz.  Astroloji sayesinde kendinizi ve yaşadığınız düzeni daha iyi algılayıp, yaşam yolculuğunuzu keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

 

Astrolojiyle hayatımızda neler değişebilir?

Benim uzman olduğum alan Vedik yani Doğu-Hint Astrolojisi olduğu için Vedik Astroloji seansları ile hayatınızda neleri değiştirebileceğinizden bahsetmek istiyorum.  Vedik Astroloji (Hint Astrolojisi) M.Ö. 1500-2000 yıllarına dayanan dünyanın en eski ve gizemli astroloji sistemi ile bireysel seanslarda , geçmişinizin, şu anın ve geleceğin yorumlanması ile yol haritanız sayesinde hayatınıza yeni bir pencere açılır. Özellikle gelecek analizinde nokta atışı yapması ile ünlü olan Vedik Astroloji sistemi sayesinde yaşadığınız ‘’Dasha’’ dediğimiz gezegen dönemlerinde neleri yaşayacağınız çok net bir şekilde açıklanır. Ayrıca, yine bu sistem sayesinde her konu için (kariyer, sağlık, evlilik, çocuk, para, zenginlik…) ayrı harita oluşturulabildiğinden, öğrenmek istediğiniz alan ile ilgili ayrıntılı analiz yapılabiliyor. Bireylerin hayatlarında zorlandığı konular, karmik bilgileri ve blokajları için kişisel doğum haritaları üzerinden onlara uygun davranış biçimleri, doğal taşlar ve  mantralarla  bu alanlar şifalandırılmaya gidilir. Ayrıca transit gezegenlerin doğum haritalarındaki gezegenlerle ile yapacağı etkileri üzerine kişinin hayatındaki olayların zamanlaması ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiği de  kişilere sunulur.

İlk aramanızda %40 indirimle telefondan yıldızname, doğum haritası analizi, ilişki analizi, burç yorumu danışmanlığı alın!
HEMEN ARA

Burçlar bir insanın karakterini ne ölçüde yansıtır?

Burçlar, astrolojideki yeri tabii ki önemlidir. Ama astroloji burçlardan ibaret olan bir sistem olsaydı, bu dünyada 12 adet tip insan ve herkesin kaderi aynı olurdu. Aslında bu dünya üzerindeki herkes her burcun özelliğini taşıyor. Bunu şöyle bir örnek ile açıklayayım; doğum haritasında  çocuk, aşk, sanat, spekülasyon, zekâ gibi alanları yöneten 5. Evi  Yengeç burcuna denk gelen birey  hayatında bu alanlarda Yengecin duygusallığını, anaçlığını yansıtır. Aynı kişinin para, çocukluk dönemi, ses, yüz bölgesi… gibi alanları yöneten 2.evi Koç burcunda ise bu alanlarda da lider, enerjik, hırslı etkiler barındıracaktır. Tabii bu durumları bu evlere yerleşen gezegenler ve görünümler değiştirebilir. Ama örnekte de gördüğünüz gibi aslında herkes her burcun karakteristik özelliklerini hayat alanlarına bir şekilde taşır. Tabii her zaman kişinin gerçek karakteristik özelliğini doğum haritasının bütünü verir. Çünkü kişisel doğum haritaları parmak izi gibidir. Özellikle Vedik Astroloji sisteminde Nakshatralar dediğimiz burçlar gibi kullandığımız 27 adet takımyıldızları  sayesinde kişinin hayat alanlarına çok daha spesifik yorumlar getirebiliyoruz.

Wengo’da müşterilere ne tür hizmetler vaat ediyorsunuz?

Hepiniz doğum anında sahip olduğunuz ışıkla elinizden geleni yapıyor ve kusurlarınızın üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Fakat içsel aksaklıklarınız istediğiniz şeyleri elde etmenizi, hedeflerinize ulaşmanızı engeller. Önemli olan kendi davranış biçimlerimizi tarafsız bir gözle görebildiğimizde, daha verimli sonuçlar alabiliriz. Bu bilgileri de bize doğum haritalarımız veriyor.

Yaşam, gözlerimiz bağlı olarak yürümek için çok kısadır. Bu yüzden Wengo hizmetiyle Vedik Astroloji ile bireysel seans hizmeti alarak  karanlığınıza  ışık tutarak önce kendinizi sonra bu dünyaya geliş amacınızı anlayabilir, öğrenebilirsiniz.

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Wengo’da görüşmek üzere…


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...