Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

İşte şu an ihtiyacımız olanlar...

Kasım deyince AŞK gelir hep aklımıza! Ancak bu sene Kasım Ayı romantik enerji ile başlasa da 26 Kasım Dolunayı ile birlikte ilişkiler konusunda ciddileşerek Aralık ayına doğru uzanacak.

Bu aralar tüm ilişkiler ile ilgili çok fazla enerji değişikliği var. Bu anlamda iyi değerlendirilmesi gereken bu süreçte, özellikle geçmiş kırgınlıklarımız, affedemediklerimiz yeniden ve yeniden karşımıza çıkabilir veya benzer olanları hayatımızda var olabilir. Bu kısırdöngü aslında iyileştirilmesi gereken gölge yanlarımız, bastırdığımız duygularımızdır.

 

Uzmanımız Nuray Hanım sizi telefonun ucunda bekliyor!
HEMEN ARA

Mars Terazi’de

Paylaşmaya, işbirliğine, karşıtları uzlaştırmaya yönelik hareket etmek. Barış ve uyum için mücadele etmek. Sosyal aktivitilerde insiyatif almak.

Gölge yönüyle, kendini ortaya koymadan, gerçek isteklerini ifade etmeden ve yüzleşmeden savaşmak, çok yumuşak ve ortak hareket ediyor gibi görünmekle birlikte aslında ortak hareket edemeyip, pasif agresif davranmak. Hak hukuk çatışmasına girmek. Sosyal onay için hareket etmek. Diğer insanlarla çok ilgili olmakla beraber aslında kendine göre hareket etmek, kendi haklılığını kabul ettirmeye zorlamak.

Daha ayrıntılı olarak aşk ve iş hayatınızla ilgili yorumlar almak için uzmanlarımızla görüşün!
HEMEN ARA

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...