Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

28 Mart Koç Burcunda Yeniay

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 28 Mart Koç Burcunda Yeniay

28 Mart Salı günü Türkiye saatiyle 05 :20 saatlerinde 7 derecelik açıyla Yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayın karakteristiğini ve burçlara etkisini sizin için yazdık.

 

 

Gezegen Dizilişleri


Yeniayın gerçekleşmesi Merkür Koç burcundayken oluyor. Merkür gezegeni zihnimizi temsil eden gezegendir. Yeniayın bu anlamda ilk olarak koç burcu özelliklerini yani liderlik, ani çıkışlar, bol enerji getirmesini bir anlamda da merkürün temsil ettiği zihinsel ve düşünsel alanları daha çok etkilemesini bekliyoruz. Bu anlamda denebilir ki toplumun önde gelen düşünürleri, akademisyenleri ve filozoflarıyla ilgili önemli gelişmeler göreceğiz.

Yeniay gerçekleşirken Uranüsle de bağlantı yaptığı görülüyor. Uranüs dönüşümün, değişimin gezegenidir.

Venüsün retrosunu da gözden kaçırmamak gerek. Yani yeniay gerçekleşirken Venüs koç burcunda geriliyor. Bu da orjinalliğin ve daha önce görülmemiş şaşırtıcı olayların habercisidir. Venüs hepimizin de bildiği üzere kalp ve aşkın da temsilcisidir. Venüs retrosu beklenmedik kalp kırıklarına, iyi bir sonuç için adım atarken tam tersi sonuçlar almaya sebep olabilir.

Son olarak Satürnün Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Bu durum iletişim ve teknoloji alanında iyi haberleri getirecektir.

Yeniay adı üstünde yeniliklerin ve başlangıçların habercisidir. Yeni bir evreye giriştir. Bize harekete geçme isteği verir. Ancak ateş gurubunun gökyüzüne hakim olmaya başladığını, bu sebepten aceleci olabileceğimizi unutmayın. Venüs retrosu acele edenleri sevmez.

Ateş burcu artık gökyüzüne hakim oluyor, içimizdeki öfkeyi

Yeniay hep yeniden başlama isteği vardır. Ancak Venüs gerilemesi olduğundan harekete geçerken temkinli olmalıyız. Acele karar almak koçta vardır ama yapmayın.

 

Koç

Yeniay burcunuzda gerçekleştiğinden en çok etkilenen burçsunuz.  Keyifli şeyler yapmaya çalışacak, coşkulu ve heyecanlı olacaksınız. Alışveriş, diyet, dışarı çıkma sosyalleşme gibi alanlarda acele kararlar almayın. Bütçenize dikkat.  Bu atılımların sebebi aslında çektiğiniz sıkıntılar olabilir.

Falının ilk 10dksı 4tl!

Boğa

Yeniay size büyük mutluluklar getirmiyor, boğa burçlarını kötü etkilediği görülüyor. Huzursuzluk hissetmeniz ve yönünüzü şaşırmanız normal. Biraz yalnız kalmaya ve olana bitene çok karışmamaya ihtiyacınız var.

İkizler

Yeniay ikizler burcunu sosyalleşmeye itecek. Bu dönemde değişik çevrelere girmeniz hatta aşka rastlamanız olası. Karşınıza çıkan tekliflere Evet demeden Venüs retrrosunu düşünün. Flört dönemini uzatın.

Yengeç

Yengeçler için iş hayatının ön plana çıktığı bir yeniay dönemi. Kariyer alanında değişiklik arıyorsunuz. Yeni bir iş iş kurma, yeni ortaklıklar gibi konuları uzun zamandır düşünüyorsanız adım atma ve risk alma vakti ayağınıza geldi.

Fal Promosyonunuza Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Aslan

Yeniay aslanları yoruyor... Tez zamanda tatil yapmaya ihtiyacınız var. Her şeyi bırakmak istiyorsunuz. Arayış içinde olduğunuz bir dönemdesiniz. Bunu bir fırsat olarak görüp, hareket etmekten çok düşünmeye kendinizi verebilirsiniz.

Başak

Yeniay döneminde ama parasal konualra dikkat. Gündeminizde kredi çekmek, borç almak gibi konular var. Eşinizi ya da ortağınızın çok harcaması size de etki ediyor.

Tarot Falınıza Telefondan Baktırın

Terazi

Ortaklıkların ön planda olduğu bir dönemdesiniz. Ama nihai kararı vermeden biraz düşünün. İlişkiniz varsa evlenme teklifi yakında. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışacaksınız ama ağırdan almanızda fayda var. Uzun vadede sizi rahatsız edecek duurumlar söz konusu olabilir.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


Akrep

Sağlık konusu ön planda olacak. Diyet ve spor yaparken de dikkat etmek ve kendinizi çok zorlamamak gerek. Unutmayın, mutlutluk zayıflamaktan daha önemli. İş yerinde sıkıntılar var ama hemen gemileri yakmayın.

Yay

İlişki alanında. Birisi yoksa aşka rastlayacaksınız ama bu kişiye kendinizi hemen kaptırmayın. İlişli içindeyseniz yanlış anlamalar bir anda ayrılmalar olabilir bunlara dikkat edin. Çocuklarınız varsa onların talepleri, maddi olarak sizi zorlayacak.

Astrologlarımıza Her Şeyi Sorabilirsiniz

Oğlak

Tadilat ve evle ilgili şeyler ön planda. Bütçenize dikkat etmenizde yarar var. Planlı olun ve giderlerinizi not edin. Evinizin masrafına dikkat, farketmeden borca düşebilirsiniz.

Kova

Yeniay size güzel haberlerle geliyor. Coşkuya kapılmadan aslını araştırın. Ailede de heyecan görülüyor. Kardeşlerden güzel haberler alabilceksiniz. İş yerinde olumlu sonuçlar alacağınız, bereketli bir dönem.

En Moda Fal Bakımı Burada

Balık

Bütçe ön planda. Elinizden giden paralara çok kafa yormayın belki de gereklidir. Kendinizi çok kontrol ettiğiniz ve tutarlı olmaya çalıştığınız bir dönem. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var.

 

Bunları da Seveceksiniz 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar 

Burçların Birbirine Göre Aşk Uyumu : Balık

Oğlak Burcunu Nasıl Elde Edersiniz? 

Yay Burcunu Nasıl Elde Edersiniz?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...