Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2018 Nisan Ayı Burç Yorumlarınız: Nisan Ayı Nasıl Geçecek?

Nisan Ayı Burç Yorumlarınız Bu Yazıda

Nisan ayı burç yorumlarınızı popüler uzmanımız Dorean Yıldız yazdı! İlkbaharın en değerli ayı Nisan... Siz de ağaçların tomurcuklandığını, doğanın sakinlik ve huzur veren uyanışını, güneşın hafif bir meltem rüzgarıyla suratınızı okşadığını hissediyorsunuz değil mi? İşte bu ay burçların en hareketli ve en karmaşık dönemi olacak. Kimi burç işte yükseliş yaşarken kimi aşkta doruk noktasına ulaşıyor. Bazılarıysa her iki tarafta da şanslı. Nisan ayında seni bekleyen tüm gelişmeleri Dorean Yıldız'dan oku, yükselenini de es geçme ☺! 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

 

Koç

Koçlar için Nisan ayı çok dinamik ve yeni maceralara açılmak için uygun. Aşk hayatında bağlar daha da güçlenecek. Koçlar her zamankinden daha tutkulu ve duygusal olacak.  Devam eden ilişkileri bir kademe öne taşımak için çok uygun bir zaman. Davası süren boşanmalar sonlacak ve yeni aşklar için adımlar atılacak. Maddi konularda tam bir kaos var. Planlar tekrar düzenlenecek, kararlar tekrar düşünülecek. Monoton iş hayatları değişime uğrayacak. Yatırımlar çok iyi kar getirecek. Sağlık konusu ise kesinlikle mükemmel. Koçlar Nisan ayında eksta enerjik, egzersizlere başlamanın tam zamanı. Alt karın ile ilgili ameliyatlardan ve diğer prosedürlerden kaçınılması gerekiyor. Çocuk sahibi olan Koçlar ebeveynliğe fazladan vakit ayırmalılar. Ailevi konular sizi biraz bunaltabilir. İş ve aile hayatını gerektiğince birbirine karıştırmamaya çalışılmalı.

❣ Falda Net ve Kesin Cevaplar ❣

Boğa

Boğalar Nisan ayının ilk üç haftasında tamamen maddi konular ile uğraşacak. Çok az bir çaba ile iş hayatınız çok daha iyi bir duruma gelecek. Yeni anlaşmalar ve atılacak imzalar hayatınıza büyük bir artı sağlayacak. Aşk hayatında ise büyük bir stres mevcut. Güçlü ilişkiler bu stresi atlatacaklar fakat diğerleri sonlanma tehlikesi altında. Güneş tutulması partnerler arası iletişimi zorlaştırabilir. Tartışmalar istenilmeyen sonuçlara varabilir, kısa süreli iletişim kopuklukları yaşanılabilir. Riski sorulardan ve yanlış anlaşılmalardan kaçınılmalı. Sağlık durumu Boğalar için gayet iyi. Kronik ağrılarda azalma ve psikolojik durumlarda düzelme yaşanacak. Aranızın bozuk olduğu insanlara geri dönüşünüz ilişkinizin düzelmesini sağlayacak. Nisan ayının son haftası Boğalarda içe dönüş yaşanacak, halledilemeyen sorunlar halledilecek. Kendinize ayırdığını zaman gelecek için size pozitif bir bakış açısı getirecek.

☯ En iyi Medyumlarla Sorularınıza Net Cevaplar ☯

İkizler

İkizleri, Merkür retrosu öncülüğünde, gerçekleştiremediği planları, yeni alınan kararları yürürlüğe koyduğu bir Nisan ayı bekliyor. Sağlam bir duruşun ve gözüpekliğin meyvesini vereceği bu dönemde birçok zorluk sizi bekliyor olacak. Sosyal yaşamda yaşanacak değişimler  sizi arkadaşlık ilişkilerinizi bir kez daha gözden geçirmeye zorlayacak. Hem evlilik hem de ayrılık kararları almak için uygun bir zaman değil çünkü İkizler hiç olmadığı karar bağımsız hissedecekler. Duygusal konularda iyice düşünüldükten sonra bir sonuca varılmalı, en küçük bir şey aceleye getirilmemeli. Maddi konuda büyük harcamalardan kaçınılmalı, yatırımlar için beklenilmeli. İkizler çalışanları kendilerini büyük bir stres altında hissedebilir, bu konunun üstünden gelmek için yıllık tatilinizi doğru karar olacaktır. Hayatınızda yapacağınız küçük bir değişim sizi her zamankinden daha iyi hissettirecektir. Diyete, geciken bir tedaviye başlamak için çok uygun biraz zaman.

Tarot Falı Baktırmak İçin Tıklayın

 

Yengeç

Yengeçler için Nisan ayı tam bir değişiklik ayı olacak. Yeni arkadaşlıklar, yeni bir çevre, yeni bir iş sizi bekliyor. Sosyal bağlarınız maddi durumunuzda büyük bir rol oynayacak. Maddi kazanç için ekstra çaba harcayacağınız bu ay, aileniz ve ilişkinizden sizi uzaklaştırabilir. Merkür retrosu aile ve ilişkilerde sorunlara yok açabilir. Ailenizle ve partnerinizle yapacağınız konuşmalar bağlarınızı güçlendirecektir. Aşk ilişkinizde huzuru korumak, karşı tarafın sorunlarını anlamak sizin için birinci öncelik olmalı. Anne olmak isteyen yengeçler için çok doğru bir zaman. Dış görüşünüzde yapacağınız değişiklik sizi daha iyi hissettirecektir. Bu değişikliklere ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz, beden ve zihin sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bir hobi edinmek hem yeni arkadaşlıklara hem de zihin sağlığınıza yardımcı olacaktır.

♡ Tarot Kartları Geleceğinizi Söylüyor ♡

 

Aslan

Aslanları çok verimli geçecek bir Nisan ayı bekliyor. Sosyal bağlarınız daha da perçinlenecek bir sosyal çevre oluşturabileceksiniz. Maddi kazancınız artacak, terfi ve iş değişikliği isteyen Aslanlar istediğine ulaşacak. İş  arkadaşlarınız ile kurduğunuz bağlar iş performansınızı artırmanıza yardım olacak. Gösterdiğiniz çaba size para olarak geri dönecek. Deniz aşırı ilişki içindekiler  yüz yüze buluşmalar yaşayacaklar. Sevgi ve bağlılığın arttığı bu ayda yeni lişkilere başlamanız çok kolaylaşacak. Devam eden ilişkiniz çok huzurlu ve aşk dolu geçecek. Bunalım durumunda olan Aslanlar sosyal yaşantılarına özen göstererek daha rahat bir döneme geçecek. Nisan ayının son haftasındaki Dolunay'ın akrep burcuna geçmesiyle taşınma, ev değiştirme işleri daha rahat olacak. Nisan ayı Aslanlar için bitkin düşürücü olabilir, yeterince dinlenme ve kendinize vakit ayırma ile bunun üstesinden gelebilirsiniz.

 ✿ En Net Yıldızname Falına Astrologlarımız Bakıyor ✿

 

Başak

Nisan ayı Başaklar için kendilerine vakit ayıracakları bir ay olacak. Tatile çıkmak, kendinizi şımartmak için çok uygun bir zaman. Akademik ve finansal kariyerinizi bir üst düzeye taşımak bu ay çok daha kolay olacak.  Maddi olarak beklediğiniz fırsatları yakalayabileceksiniz. Borçların kapandığı, maddi sıkıntıların bitmeye başladığı bu ay para biriktirmeye başlamaya müsait. Nisan ayında sosyal hayatınız çok önemli. Aradığınız kişiyi bulabilirsiniz ve küs olduğunuz dostlarınızla  barışabilirsiniz. Manevi yönü çok kuvvetli olacak Başaklar mantıkları yerine duyguları ile hareket ederek doğru sonuçlara varacaklar. Kişisel arzularınızı gerçekleştirirken sağlığınızı da göz önüne almanız gerekecek. Ruhani bir içe dönüş yaşayarak zihninizi kirleten duygulardan arınabileceğiniz bir ay Nisan. Yeni şeyler denemek, yeni şeyler öğrenmek bu ay boyunca neşe kaynağınız olacak.


☀ Seni Gerçekten Seviyor mu? ☀


 

Terazi

Terazi Nisan ayı boyunca Merkür retrosunu fazlasıyla hissedecek. Zihinsel ve bedensel yorgunluğunuzu sosyalleşerek, ailenizle vakit geçirerek atmanız gerekiyor. İnsani ilişkilerin sizin için önemi artarken bir yandan da güçlü olmayan ilişkiler,dostluklar kayba uğrayacak. Maddi konuda düz bir çizgide ilerleyecek Terazilerin profesyonel konularda tek başına karar almaması gerekiyor. Hayatınız boyunca aradığınız kişiyi aramayı bırakabilirsiniz çünkü Teraziler için aşk konusunda mükemmel bir ay. Yeni başlayan ilişkiler uzun soluklu olacak, süregelen ilişkiler de bir adım öne taşınacak. Duygular çok değişken olacak, Terazilerin kendilerini dizginlemesi çok önemli. Kendinize ayırdığınız zamanı dinlenerek kullanmak isteyebilirsiniz, böylece Merkür retrosunun etkisini en aza indirgemiş olursunuz. Sorumluluklarınızı yerine getirirken küçük yardımlar alarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

✔En iyi Falcılarla Hesaplı Fal Astrocenter'da ✔

 

Akrep

Nisan ayı boyunca evcimen yönleri ortaya çıkacak Akreplerin uzlaşma ve iletişim becerileri üst düzeyde olacak. Manevi konulardan başka bir şeye odaklanmasanız da iş hayatınızda şanslı olacaksınız. Kariyer planlarınızı Nisan ayının sonuna saklamak sizin için en doğrusu olacaktır. Nisan ayının sonunda Dolunay'ın akrep burcuna geçmesi sonrasında iş başvurularınız daha verimli bir hale gelecek. Sosyal çevrenizi kuvvetlenecek özgüveniniz ve iletişimiz ile büyütmeniz daha kolay olacak..  Aile ve sosyal hayat arasındaki çizgiyi korumanız gerekli, zaman ayırma dengesini korumalısınız.  Aşkı bulamamış Akrepler daha geniş bir sosyal çevre edinerek aradığı aşkı bulabilecek. Yapacağınız küçük etkinlikler, geziler aile yaşamınızı çok daha mutlu bir düzeye getirecektir. Akrepler ay boyunca kendilerini bitkin hissedebilirler. Enerjinizi sadece önemli şeylere harcamanız yaşam kalitenizi artırabilir. Alkol, sigara gibi alışkanlıkların bırakılması için Nisan ayı çok uygun bir zaman.

⁂ Türkiye'nin en başarılı medtumlarıyla eşsiz fal deneyimi ⁂

 

Yay

Yay burcu Nisan ayının ilk iki haftası sınırsız bir enerjiye sahip olacak. Orjinal bir karaktere sahip olmanız, gerek sevdiğiniz kişinin gerek patronunun dikkatini çekecek.  İşiniz ve çalışma ortamınız huzur bulduğunuz bir mekana dönüşecek. Maddi konularda daha rahat bir döneme gireceksiniz. Kazanç için harcadığınız efor düşecek, daha iyi bir pozisyona yükselme olasığınız artacak. Aile hayatınızda stres hakim. Aile üyeleri arasında anlaşmazsızlıklar, tartışmalar olabilir. Özellikle çocuklar ile iletişim zorlaşacaktır, adımlarınızı düşünmeden atmamalısınız. Evinizde değişim, tadilat için çok uygun bir zaman. Nisan ayında aşk evlilik adımları, büyük planlar yerine bir eğlence olacak. Yalnız Yaylar sosyal toplantılarda ve tatile çıktıklarında aşkı bulabilirler. Hamilelerin ve anne olmak isteyenlerin sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Yüksek tansiyon ve baş ağrıları bu dönemde öne çıkabilir. Kontrollerinizi aksatmamalısınız. 

★ Tek Telefonla Sizi Düşünen Kişiyi Öğrenin ★

 

Oğlak

Nisan ayı hayatınızın patronu olduğunuz, isteklerinizin gerçekleşeceği ve emeklerinizin karşılığı alacağınız bir ay olacak. Dış görüşünüzde ve giyim tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Güneş tutulması ve Jüpiter'in konumu yapacağınız yatırımların kar getirmesini, ev-alım satım konularında çok şanslı olmanızı sağlayacak. Maddi konular Nisan ayının başı ile refah bir hale gelirken ayın 20'sinden sonra daha da dikkat edilmesi gereken bir döneme girecek. Oğlak anneleri ve Oğlak babaları çocukları ile vakit geçirmekten keyif alacak, sorumluluklarını yerine getirmekte yardımcı olacaklar. Aşk hayatınızda dalgalanmalar ve iletişim kopuklukları olabilir. Güçlü ilişkiler bunu atlatırken güçsüz ilişkiler kaybolacaktır. Sosyalleşme, eğlence ve davetler günlük hayatınızın büyük bir kısmı haline gelecek, birçok yeni ilişkiye başlayacaksınız. Meditasyon ve detox bu dönemde beden ve zihin sağlığınıza katkıda bulunacaktır.

☾ Hoşgeldin Promosyonuyla Hesaplı Fal ☽ 

 

Kova

Nisan ayı Kovalar için akademik ve finansal konuda bazı sorunlar barındıracak. Öğrenciler okul hayatında zorluklarla karşılaşacaklar, gerekli motivasyonu toplayamayacaklar. İş alanı değişiklikleri, farklı bir organizasyona geçiş hatta kariyer değişimleri bile olabilir. Fazla harcamalardan kaçınılmalı, vergi ve devlet işlerine dikkat edinilmeli. Çiftler arasındaki sorunlar büyüyebilir, iletişim kopukluklarına sebep olabilir. Duygusal olarak bir kaosta olan Kovalarda boşanmalar ve yeni ilişkiler olacak. İlişkisinde sorun yaşayanlar yeni bir adım atmadan önce profesyonel yardım almalı ya da bu ayın sonunu beklemeli. Günlük hayatından stresinden bunalan Kovalar aile ile geçirdikleri vakitte huzur bulacaklar. Hayatınıza yeni bir hobi, ilgi alanları katmak için çok iyi bir zaman çünkü hayatınızı monoton hissetmeniz bu dönemde sizi daha büyük sorunlara götürebilir. Tatile çıkmak, kendinizi dinlemek sağlığınız için yapabileceğiniz en doğru şey olacak.

 

Balık

Nisan ayı, maddi durumunda sıkıntı olanlara büyük bir bereket ile geliyor. Yeni yatırımlar ve kararlardan çok mevcut iş hayatınızdaki sorunlarda çözülmeler mevcut. Tam bir işkolik olacak Balıklar, çok az efor ile çok fazla kazanç sağlayacak. Emlak ve diğer büyük harcamalı yapmak için uygun biraz zaman. Kazanç ivmenizin artarak devam edeceği bir döneme giriyorsunuz. Nisan ayının son haftasi ile aşk hayatınız daha düzgün, pürüzsüz bir hal alacak. Yeni bir ilişkiye başlayan balıkların her şeyi ağırdan alması gerekiyor, ani varılan kararlar ilişkinizin ömrünü kısaltabilir. Aile hayatınız bu dönemde çok hassas olacaktır. Ailenizdeki sorunları halletmeniz biraz zaman alabilir. Olayların üstüne gitmektense doğru anı beklemek daha doğru bir karar. Sosyal hayatınızı ihmal edebilirsiniz. Zaman bulabildikçe arkadaşlarınızla iletişime geçmek, kısa görüşmeler yapmak size iyi gelecektir. Kadın hastalıkları ve dolaşımsal hastalıklara sahip Balıkların kontrollerini ihmal etmemeleri gerekiyor.

 

Bunları da Seveceksiniz ;

 

Çin Astrolojisi Burçları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Onun Sizi Sevmesini Sağlayın

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Kahve Falı Sembollerinin Anlamı

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...