Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

26 Nisan Yeniayı Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 26 Nisan Yeniayı Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

26 Nisan ülkemiz 15 – 16 saatlerinde, Boğa burcuna 6 derecelik açıyla Yeniay gerçekleşecek.

Bu Yeniay gezegenlerin dizilişi bakımından çok bereketli ve yeniliklerle dolu olacak.

Öncelikle belirtmek gerekir ki, Boğa burcu sabit bir burçtur ve toprak grubu burçlarındandır. Aynı zamanda boğa burcunu dünyevi olayların simgesi olarak kullanırız. Yani maddi olarak kazançlar ya da manevi artılarımız, bu da demek oluyor ki, sevdiklerimiz, güven duyduklarımız, değer verdiğimiz kişiler ön planda. Aynı zamanda Boğa burcu Venüs gezegeninin burcu olarak güzelliği, estetiği ve sanatı da simgeleyen burçtur.

Bu da demek oluyor ki Yeniay bizim sevdiğimiz şeylerle, zevklerimizle ve kazançlarımızla daha çok ilgilendirecek. Yeniay yeni bir başlangıç demektir. Eğer bu konular hakkında yeni başlangıçlar yapmak isterseniz, 26 Nisan boyunca 2 hafta sizin için çok değerli olabilir.

>> Size özel yatırım, kariyer, kazanç astrolojinize baktırmak için tıklayınız

Yatırım Yapmaya Uygun Bir Dönem

Bu yeniay parasal kazanç anlamında birçoğumuza iyi gelecek. Ayrıca bu yeniay yatırım yapmak için iyi ve bereketli bir donem. Unutmamak gerekir ki Yeniayın gerçekleştiği Boğa burcu güven isteyen, değişimi çok sevmeyen bir burçtur. Bu sebepten gelecek değişiklikler kalıcı olmak üzere geliyorlar. 

Boğanın yönetici gezegeni olan Venüs şu an balıkta. Yani aşk hayatımız sakin ve duygular ön planda. Fakat bu durum fazla sürmeyecek çünkü Venüs kısa zaman sonra Koçta. Bu da demek oluyor ki aşk hayatımız gündemimizi daha çok meşgul edecek, duygusal ilişkilerde hareketlenmeler gözlenecek ve her şey çok daha hızlı ve sert şekilde yön değiştirecek. 

Yeniayın duygusal yönünden en çok etkilenenler özellikle boğa, akrep, kova ve aslan burçları. Bu burçların şimdiden kendilerini hazırlamalarına ve gelecek duygusal haberlerin sıklığına alışmalarına fayda var. 

Astrocenter Online Fal ve Astroloji Danışmanlığı

9.Ev Toplumsal Alanları İşaret Eder

Yeniayın gerçekleştiği 9. ev, toplumsal alanların ön planda olduğu evdir. Aynı zamanda görüyoruz ki Boğa burcu ile  Akrep karşı karşıya. Ve biliyoruz kakrep ülkemizin de burcu. Ülkemizin 11. Evi, yani uluslararası ilişkiler, yeni kanunlar, azınlıklarla ilgili olan evinde görülüyor. Bu da demektir ki uluslararası antlaşmalar, seyahat ve turizmle ilgili konular ve daha açıkça vizelerle ilgili değişiklikler gelebilir.

Son olarak söyleyebiliriz ki, Yeniay Merkür retroda bulunduğu süreçte meydana geldiğinden en başta etkiledi yavaş gelse de sonuçlarını özellikle 3 mayıstan sonra iyice hissedeceğiz.

<<< Falda Büyük Promosyonu Kaçırmayın >>>

 

Bunları da Seveceksiniz

14 Nisan Uranüs Güneş Kavuşumu 

İlkbahar Burç Yorumları

Bekar Annelere Hayatı Güzelleştirecek 5 Öneri 

Ay Takvimine Göre Saç Kesimi


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...