Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

25 Mayıs Yeniayı : Nedir ve Bize Etkileri Neler Olacaktır?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

25 Mayıs Yeniayı : Nedir ve Bize Etkileri Neler Olacaktır?

25 Mayıs akşamı İkizler burcuna 4 derece olacak şekilde, 22:40 sularında Yeniay gerçekleşiyor. İkizler burcuna geçen ay döngüsü hayatımızın akışını iyiden iyiye değiştirecek. Bu dönemde ise kim olduğumuz ve neye hizmet ettiğimizi bulmak bize kalmış.

İkizler burcu, ikili ilişkileri ön plana çıkartır. İletişimin, diyaloğun, yolculukların, yeni insanlar tanımanın ve yepyeni fırsatların burcudur. Yeniayın bu karakterde olduğunu unutmamamız gerek. Bu da demektir ki yeni ilişkilere başlamak ya da var olan ilişkileri bitirmek gibi ciddi konular gündemi oluşturacak.

Yeniay gerçekleşirken Venüs ve Plüton kare oluşturmakta. Bu açı yapacağımız değişikliklerin köklü ve geriye dönülmesi zor, radikal olduğunu gösterir. Bu sebepten karar almadan 2 kere düşünün ve karşınızdaki kişinin bu dönemde sizin de hayatınızı etkileyecek acele kararlar almasının önüne geçin. 

Aynı zamanda Satürn ve Uranüs'ün açıları pozitif yönde bizi destekliyor. Eğer devamını sağlamak istediğiniz bir proje, bir ilişki veya iş var ise bu dönem olumlu sonuçlar alacaksınız demektir.

Not etmek gerekir ki, Yeniay sonrasındaki 10 günlük süre, bizi cesaretlendiren, hayatımızı iyileştirmek için attığımız her adımı destekleyen yapıda olacak.

Bu süreyi güzel değerlendirmemiz şart! :)

<<< Online Fal ve Astroloji Danışmanlığı >>>

Yeniay'ın Burçlara Etkisi

KOÇ:  Yeniay size bilmediğiniz, duymadığınız haberleri taşıyacak. Fakat habere tepki vermeden önce kimin yararına olduğunu iyi çözmeniz lazım. Sizin yararınıza olması için, arkadaşlarınızın da olmalı. 

BOĞA:  Yeniay size ekonomik anlamda yeni bir sayfa açacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmek sizin ellerinizde, bu sebepten büyük değişikliklere hazırlanın. 

İKİZLER:  Sizin burcunuzda gerçekleşen yeniay en çok da sizi etkileyecek. Fakat Venüs-Plüton karesinden kaçamıyorsunuz. Bazı bedelleri ödemeden geçmiş peşinizi bırakmayacak gibi. Bu dönemi iyi kullanıp, köklü bir değişimle huzura kavuşabilirsiniz.

YENGEÇ:  Yeniay aslında size bir değişim kartı veriyor, siz Venüs-Plüton karesi etkisi altında kalıyorsunuz. Fakat kendi içinize dönmek ve köklü bir değişim için hazır hissetmek Yeniaydan olumlu çıkmak için yeterli. 

ASLAN:  Yeniay sizin arkadaşlık alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde yeni arkadaşlar edinecek ve birçok bilgi arasında kalacaksınız. Yeni arkadaşlarınıza hemen güvenmemenizi öneririz. İş yerinde de sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli. 

BAŞAK:  Yeniay sizin en çok iş hayatınızı etkiliyor, iş yerindeki dedikodulara karışmayın. Kötü etkilenebilirsiniz. İnsanlara iyilik yaptıkça, karşılığını alacağınıza inanın.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


TERAZİ:  Yeniay iş ve aile hayatınızı direk etkiliyor. Bu sebepten ikisi arasında bağlantı kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Kalp kırmamaya özen gösterin. 

AKREP:  Yeniay size ekonomik anlamda birçok fırsatla geliyor. Ekstra para kazanmanız çok kolay olacak. Fakat prensip olarak karşı olduğunuz durumlara boyun eğmeyin. 

YAY:  Yeniay evlilik ve 2li ilişkilerinizi doğrudan etkiliyor. Tartışmadan uzak durmaya çalışın. Ne kadar yapıcı ve pozitif olursanız, o kadar karlı çıkacaksınız. 

OĞLAK: Yeniay sizin iş alanınızda gerçekleşiyor. Birilerini işten çıkarmanız ya da onlara karşı otoriter davranmanız gerekiyor olabilir. Siz yine de elinizden geldiğince olumlu ve kibar davranın. 

KOVA:  Yeniay aşk hayatınızı doğrudan etkileyecek ve sizde kısa süreli kafa karışıklığına neden olacak. Birisinin size direk kötücül yaklaştığını keşfedebilirsiniz. Siz sakin olun ve kötücül tarafı seçmeyin.

BALIK:  Evlilik düşünülüyorsa ya da ev alma, taşınma gibi konular gündemdeyse Yeniayla her şey netleşecek! Finansal anlamda ise dikkat etmeniz gerekli, ummadığınız kişiler size pahalıya mal oluyor. 

 

Bunları da Seveceksiniz

 Burçların Şanslı Olduğu Konular

İş Yerinde Burçların Uyumu

Uzun Ömürlü İlişki İçin Tavsiyeler

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...