Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

7 Ağustos Dolunayı ve Ay Tutulması

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

7 AĞUSTOS DOLUNAYI VE AY TUTULMASI

Ay tutulması7 Ağustos'ta hayatımızı çok fazla değişiklikler yapmak için geliyor. 7 Ağustos 2017 Pazartesi günü ay tutulması Kova'dadır.

Ağustos kesinlikle, yılın en güçlü aylarından biridir ve zihninizde, bedeninizde, ruhunuzda değişiklikler ve kaymalar meydana getirir. Ağustos'un bu tarihten sonraki en önemli tarihi ayın 21’indeki aslan burcuna düşen Güneş Tutulması'dır. Bu yazımızdan sonra 21 Ağustostaki yazımızı da okuyacaksınız.

<<<< Astrocenter Online Fal ve Astroloji Danışmanlık >>>> 

7 Ağustos'daki Ay Tutulması'nın tümü, ortaya çıkan enerji döngüsünün bir parçasıdır.

Yılın başlangıcından beri hepimiz evren tarafından bazı değişiklikler yapmak için, hayatlarımızı büyük ve küçük yollarla değiştirmek için uyarıldık. Aslında, Şubat Ayı Tutulmaları o sırada meydana gelen konularla yakından bağlantılı olduğu için Şubat 2017'de neler olduğunu tekrar düşünün. Şimdiye kadar 2017 yılının yeni başlangıçların yılı olduğunu duymuşsunuzdur ve belki de evrenin yaşamınızdaki kim olduğunuza ve nerede olmak istediğiniz gibi sorulara cevap verecektir.

 

 

<<<< Yıldız Haritanızda Neler Var? Aşk uyumunuz nasıl? Hemen öğrenin >>>>

Bu tutulma sırasında hayatınızda bir şey kaybolursa, en iyi tavsiye , gitmesine izin vermemektir. Henüz hazır değilseniz bile, güveneceksiniz ve nelerin ortaya çıkacağını göreceksiniz.  21 Ağustos'ta çok kuvvetli ve çok güçlü bir Güneş Tutulması izlerken, hayatınızda olucak her şey oldukça önemli olacak gibi görünüyor. Hayatınızda bir şeyler inişte hissedilirse veya hayatınızın belli bir alanı bir süre dalgalanırsa, bu ay tutulması sizin için yeni bir başlangıç olacaktır.  Tutulma yengeç burçları için aynı zamanda başkalarının veya toplumsal beklentilerin üstesinden gelmeye çalışmaktan kendini alıkoymaktan ziyade kendinize gerçekten güvenip kendi hayalinizi ve kendi hayatınızı takip etmeniz için sizleri yönlendiriyor olacak. İstediğiniz her şeyi elde edebilmeniz için kendinize verdiğiniz sınırların veya engellerin bazılarını aşmak için bir uyarı daha var.  Ağustos ayında aşırı yüksek bir enerji var ve bu  görünüşe göre ay tutulmasını kesinlikle büyük bir şekilde  tetikleyecek. Aslında hepimiz farklı enerjilere sahibiz ve tek amacımız gerçek hayatımızı aramak .

Bunları da Seveceksiniz

 En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Gerçekten Seviyor Mu Yoksa Sizi Kullanıyor Mu?

Mutluluğun Sırrını Bulduk : 11 Maddede Mutluluk


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...