Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

6 Eylül Balık Burcunda Dolunay : Bizi Nasıl Etkileyecek ?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

6 Eylül Balık Burcunda Dolunay : Bizi Nasıl Etkileyecek ?

Balık gibi tutuluyoruz…

6 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da Dolunay Balık burcunu etkisi altına alacak. 

6 Eylül Çarşamba günü dolunay gökyüzünü aydınlattıktan hemen sonra  gökyüzü balık burcu için büyüleyici bir geri dönüş alacak. Bununla birlikte burçta, ani ve beklenmedik olaylar yaşanabilir, karşınıza beklenmedik sorunlar çıkabilir. Balık burcunda 6 eylül sabahından hemen sonra ani geçişler yaşanabilir olup, hayatınızda bazı büyük değişiklikler görebilirsiniz. Eski arkadaş gruplarınızla yeni bir ortama girebilir, yeni iş teklifleri  -yurt içi-yurt dışı- alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yeni değişiklikler olabilir. Önünüze çıkan bu sorunlarda gidip teslim olmanızı, beyaz bayrakları dalgalandırmanızı ve değiştiremediğiniz bazı şeyleri kabul etmeniz istenebilir. Rahatlayın arkanıza yaslanın ve olayları sadece izleyin. Kararlı bir hal alana kadar harekete geçmeyin.

<<< Astrocenter ile Yıldıznamenizi Çıkartın! >>>

Balık Burcu Dolunay

Dolunaya ev sahipliği yapan Balık burcunda sabır, eli açıklık ve duyarlılık, büyük bir inandırma yetenekleri vardır. Dürüst, vicdan sahibi, sadık ve uysaldırlar. Her çevreye kolayca uyabilirler. Genellikle hayal dünyasında yaşamalarıyla bilinirler. Dolunay etkisiyle fazla değişken halleri onları karmaşık duygulara sokabilir. Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler. Aslında, kırılgan görüntüsünün altında güçlü bir kişilik yatar. Bundan dolayı ilişkilerinde dengeyi bulmak için hareket edecekleri bu süre zarfında aşk,sevgi,sağlık,beslenme,ilgi gibi bazı kriterler ön planda olacak.  Huzurumuz bozulmasın diye halı altına süpürdüklerimiz değişik olaylarla karşımıza çıkabilir, şimdiden dikkat! Aşırı hareketli bir zamanda olduklarındandır ki geçmişte olsun şimdiki zamanda olsun yaşanacak olan bazı kırılmalar kısa bir süre balık burcunu zorlayacak gibi gözüküyor. 

<<< Yüzde 30 indirimle Doğum Haritanızı çıkartın ya da aşk uyumunuza baktırın! >>>>

6 Eylül Çarşamba meydana gelecek olan Balık Dolunayı haritamızda 3-6 aksını gösteriyor. Dolunay’ın Uranüs ve Venüs’ün hemen üstünde meydana gelecek olduğu bilinmektedir. Eğitim, hukuk, uluslararası ilişkiler, turizm, inşaat, tarım, çiftçi, emlak sektörü, polis ve daha birçok sektör ve başlıkları üzerinde ani,  sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yani çok sayıda önemli gelişmeler bu dönemde hayatımızı etkilemeye başlayabilir ve siz dikkatli olmalısınız. Kendinizi tutarlı şekilde yönlendirmelisiniz.

Bunları da Seveceksiniz

 Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır?

5 Adımda Onu Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz

Gerçek Aşk: İnternetten Bulunur Mu?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...