Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize neler getirecek?

 

 

2018 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız

- Aşkı ne zaman bulacağım?
- Bu sene hamilelik var mı?
- Maaşımda yükselme olacak mı?
Gibi birçok soru özellikle yeni yıl geldikçe planlarımızı direkt etkiliyor. Bu sene burcunuzu neler bekliyor, aşk var mı, kariyerinizde neler olacak, şimdiden öğrenmek mümkün. Astroloğumuz Hüseyin Akdağ'ın çalışmasıyla 2018 yılına HOŞGELDİN diyoruz! 

20 Aralık 2017 itibariyle yaşamımızda yaklaşık iki buçuk yıldır süre gelen zorlu sınav tamamlanarak yeni ve olumlu bir hava etrafımızı sarıyor. Her sınav bizi yeni bir döngüye hazırlar. Sınav çat diye gelmez! Önce dersler gelir. Bunun farkında olan için süreç daha keyiflidir. Değilse ‘’N’oluyor lan!’’ moduna girilir. Ne olacak canım! Bilmiyor musun? Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir.

 

☀ Hüseyin Akdağ ile Size Özel Görüşme Alabilirsiniz ☀

 

2018: Adeta Bir Sınav Yılı

Sınavı geçmek, yenilenen döngünün derslerine hazır olmak demektir. Bunu başaramadığımızda dersler üst üste biner ve gittikçe daha da ağırlaşır. Tam yırttık deriz ki o kaale almayıp geçiştirdiğimiz hayati bir boyut kazanarak karşımıza dikilir. En iyisi nerede durduğumuzun, buraya nereden geldiğimizin ve nereye yol aldığımızın, burada işimizi kolaylaştırabilecek ve bizi köşeye sıkıştırabilecek neler olduğumuzun farkında olmaktır. Süreç sandığımızdan çok daha farklı bir anlam taşıyor olabilir.

 

Bunları da seveceksiniz:

2018 Yılının İlk Yeni Ayı Oğlak Burcunda

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama - Aşk Numaran Ne?

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

2018 Ücretsiz Burç Yorumlarınız Burada!

 

Siz de kendi sürecinizi bilmek, 2018 yılının önemli tarihlerini öğrenmek ve Astrolog Hüseyin Akdağ'ın kaleminden 2018 Burç Yorumlarınızı hemen okuyun: 


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...