Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2019 Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Yeni Yıl Size Neler Getirecek?

  Yıllık Burç Yorumlarınız

2019 yılında bizi neler bekliyor?  Eski sevgilimle barışacak mıyım? Yoksa yeni bir ilişki mi beni bekliyor? Yeni bir iş mi yoksa terfi mi? En sonunda ev alabilecek miyim?

online fal

 

Satürn oğlakta, otuz yıldır olmadığı kadar güçlü! Satürn, sert öğretmen, karmanın efendisi… Satürn bize önemli yüzleşmelere ve önemli çözülmelere doğru ilerlediğimizden bahsediyor. Ay düğümleri yengeç - oğlak aksında olacak. Gökyüzü bizi içsel bir yolculuğa çağırıyor. Her şeyin başladığı yere dönüyoruz: aile, kökler, çocukluk… Toplumsal konular, toplumsal yapı biraz daha ikinci plana düşüyor. Toplumun temel yapı taşı olan aileye tutuluyor mercek! Anne ve babaya, onların anne ve babalarına, onlarla ilk buluşmaya, onlarla başladığımız yolculuğa…

Karmanın Efendisi Satürn, güç kaybeden temayı anlatan Güney AY Düğümü etkileşiminde Pluto da devrede olacak, toplumsal yapıda, iş hayatında büyük bir değişim bekliyor bizi, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yoksa sekiz yüz yılda bir olan ve 2020 yılının sonunda kova burcunda gerçekleşecek büyük mutasyonun temelleri mi atılıyor? Kova çağına doğru ilerlerken… "Büyük Değişim" bizi bekliyor. Neyin farkında olmamız gerekiyor bu yolculukta? Neyi anlamanın vakti geldi? Neyin sorumluluğunu almamız gerekiyor? Yengeç - oğlak aksında gerçekleşecek tutulmalar bizi hangi kadersel etkilerle buluşturuyor?

 

2019 Burç Yorumları Videolarınız İçin Tıklayın >>

 

İç sesimizi duymanın, zamanı çok daha verimli kullanmamız anlamına geldiği bir yıl bekliyor bizi! Bakalım burada nelere dikkat etmeliyiz! Kökleri güçlü olanın göklere uzanma şansı vardır. "Muhtaç olduğunu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur." diyen atamız sanki bu zamanlarda neyin değerli olacağını hatırlatmış gibi! Yavaş ve emin adımlarla ilerleme zamanı!

Astrolog Hüseyin Akdağ'ın hazırladığı yıllık burç yorumlarında 2019'da burcunuz için öne çıkan gelişmeleri keşfedin. Bu yıl burcunuzu iş, aşk, sağlık ve para konularında neler bekliyor? Yıllık burç yorumlarınızı keşfedin!

Yeni yılda neler olacak?

  • Gerçek aşkı ne zaman bulacağım?
  • Bu sene hamilelik var mı?
  • Maaşımda yükselme olacak mı?

Yaşamımızda yaklaşık iki buçuk yıldır süre gelen zorlu sınav tamamlanarak yeni ve olumlu bir hava etrafımızı sarıyor. Her sınav bizi yeni bir döngüye hazırlar. Sınav çat diye gelmez! Önce dersler gelir. Bunun farkında olan için süreç daha keyiflidir. Değilse ‘’N’oluyor lan!’’ moduna girilir. Ne olacak canım! Bilmiyor musun? Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir.

 


Hüseyin Akdağ'dan size özel tahminler >


  

2018 Adeta Bir Sınav Yılı Oldu...

Sınavı geçmek, yenilenen döngünün derslerine hazır olmak demektir. Bunu başaramadığımızda dersler üst üste biner ve gittikçe daha da ağırlaşır. Tam yırttık deriz ki o kaale almayıp geçiştirdiğimiz hayati bir boyut kazanarak karşımıza dikilir. En iyisi nerede durduğumuzun, buraya nereden geldiğimizin ve nereye yol aldığımızın, burada işimizi kolaylaştırabilecek ve bizi köşeye sıkıştırabilecek neler olduğumuzun farkında olmaktır. Süreç sandığımızdan çok daha farklı bir anlam taşıyor olabilir.

 

Peki 2019 yılında sizi neler bekliyor?

 Siz de doğum tarihinize ve burcunuza özel 2019'la ilgili detaylı Yıllık Burç Yorumlarınızı hemen ücretsiz okuyun: 


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...