Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Koç Burcu 2019 Burç Yorumları: Yeni Yıl Size Neler Getirecek?

 2019 Burç Yorumları: Koç

2019 yılında 2018 yılı boyunca yaşadığınız değişim ve dönüşüm sürecinin karşılığını alıyorsunuz, yol açılıyor ve beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkıyor. Çılgın potansiyellere kendini açma zamanı! 

 

online fal  

 

2019'da Koç için öne çıkan noktalar

Jüpiter, koç burçları için yüksek hedefler ve büyüme temalarını öne çıkarıyor. Ancak bu yıl iş ilişkilerinizde daha yavaş ve emin adımlar atmanız gerekecek. Ayaklarınızı yere sağlam basarak fırsatları değerlendirebilirseniz onuncu evinizdeki Satürn size kalıcı armağanlar verecektir.

 

Koç burcu genel özellikleri

Element: Ateş

Nitelik: Öncü

Kutup: Eril

Benzer olduğu burçlar: Aslan, Yay

Keyifli olduğu burçlar: İkizler, Kova

Ters düştüğü burçlar: Yengeç, Oğlak

Anlamakta zorlandığı burçlar: Başak, Akrep

Tamamlayan burç: Terazi

Yönetici gezegen: Mars

Olumlu özellikleri: Cesur ve samimi

Olumsuz özellikleri: Sabırsız ve öfkeli

 

Koç burcu 2019 genel 

 Savaşçı doğasıyla aklına koyup da bunun için adım atmak kimse için bir koç kadar kolay değildir. Onun sınavı başlamak değil, sonunu getirmekle ilgilidir. İstediğini alamadığında yıkıcı tavırlar sergileyebilir. Keskin sirke küpüne zarar, bunu anlaması ve her zaman zafer kazanılmayacağını anlaması gerekir.

 


2019'da aşk, iş ya da aile hayatınıza dair daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımıza da danışabilirsiniz...

 

Hemen Danış >


2019 Koç burcu aşk hayatı 

 Av olmayı değil avcı olmayı seven koçlar, ilişki boyutunda ya var olan ilişkilerini renklendirmek isterler ya da daha farklı arayışlar içine girerler. Flörtöz bir doğaya sahip koçlar ihtiyaç duydukları heyecanı aşk oyunlarında bulabilirler. Bu oyun arkadaşı hayatlarında kalıcı olabilir.

 

2019'da kaçınmanız gereken insanlar

 Fazla alıngan ve değişime açık olmayan, dar kafalı insanlar sizi yorar. Böyle insanlarla vakit kaybetmeyin ve sizi motive eden, çözüm yolları sunan kişilerle hayatınızı kolaylaştırmayı seçin.

 

Koç burcu 2019 hedefleri

 Pasif kalmaya hiç niyetiniz yok, duygu dünyanızı iyileştirmek için mücadele veriyorsunuz. Bu sizin kendinizle ilgili daha pozitif hisler içinde olmanızı sağlayacaktır. İş hayatınızda aşmanız gerekenleri fark edip aştıkça hak ettiğiniz yere geldiğinize şahit olacaksınız.

  

Yılın gezegenleri

 Uranüs, Mart ayının sonuna dek dürtüsel yanınızı ön plana çıkaracak. Satürn ve Plüton yıl boyunca soğukkanlılığınızı korumanıza yardım edecek, konsantrasyon becerilerinizi artırarak sizi hayal kırıklığından uzak tutacak. Jüpiter kendinize olan güveninizi artıracak.

 

Yükselen burcu Koç olanlara….

 Bu yıl yükselen burcunuz, ilişkilerinize yenilikler getirmeniz için sizi cesaretlendiriyor. Koç burçları bu yıl gerçekleştirecekleri iş ve projelerde açgözlü olmak yerine ellerindeki üzerine yoğunlaşarak ilerlediklerinde çok daha iyi sonuçlar alacaktır.

 

Siz de kendi sürecinizi bilmek ve 2019'la ilgili ipuçları yakalamak için Yıllık Burç Yorumlarınızı hemen okuyun: 


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...