Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Boğa Burcu 2019 Burç Yorumları: Yeni Yıl Size Neler Getirecek?

 Boğa 2019 Burç Yorumu

2019 yılı sizin için yenilenme zamanı!  

2019'da Boğa için öne çıkan noktalar

Bu yıl daha özgür, farklı ve cesur bir tablo çiziyorsunuz. Uyuyan yılan uyanıyor. Çevrenizdeki kişilerle daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Ekonomik açıdan daha tutarlı bir ilerleyişten bahsedebiliriz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için gerekli yapıyı kurma zamanı! Aşk hayatınızda sizi büyük bir değişim ve sürprizler bekliyor. Devam eden ilişkiler derinleşiyor ve güçleniyor ya da sonlanarak yeni limanlara yelken açılıyor. Odağınız daha çok kendiniz ve bu hayatta yapmak istedikleriniz. Yanınızda olan, sizi destekleyen kazanır.

 

online fal

  

Boğa burcunun genel özellikleri

Element: Toprak

Nitelik: Sabit

Kutup: Dişil

Benzer olduğu burçlar: Başak, Oğlak

Keyifli olduğu burçlar: Balık, Yengeç

Ters düştüğü burçlar: Aslan, Kova

Anlamakta zorlandığı burçlar: Terazi, Yay

Tamamlayan burç: Akrep

Gezegen: Venüs

Olumlu özellikleri: Sabırlı, kararlı, nazik

Olumsuz özellikleri: Durgun, fazla sahiplenici, bastırılmış öfke

 

2019 Boğa burcu genel  

Sağlamcıdır boğalar, keyif ve konfor onlar için önemlidir. Yavaş ve emin adımlarla ilerlemeyi severler. Yaş tahtaya basmak istemezler. Yerlerinden kalkasıya akşam, yerlerine oturasıya sabah olur. Bir kez başladılar mı sonu getirmeden bırakmazlar. Yerlerinden kalktıklarına değsin, değil mi? Sessiz ve sakin halleri huzur verir.  

 


2019 nasıl geçecek? Uzmanlarımıza danışın! 

 

Hemen Danış >


 

2019 Boğa burcu aşk hayatı 

Tutkulu ve romantik bir aşık! Güven onun için önemlidir. Sevdiği kişi için yapamayacağı şey yoktur. Dokunmak, hissetmek ister. Sahiplenici tavırları ve buna bağlı kıskançlıkları işleri zorlaştırabilir.

 

2019'da kaçınmanız gereken insanlar

Vefasız, değişken, anlaşılmaz ve özellikle de müsrif insanlar sizi yıpratır. Huzur veren ve karşılıklı güven sağlayabildiğiniz, bir arada olmaktan keyif aldığınız kişiler yaşamınızı kolaylaştıracaktır.  

 

2019 Hedefleri

 2019’da gerek iş, gerekse özel hayatınızda yenilik zamanı! Bu, yerinizi daha da sağlamlaştırmanıza ve ilerlemenize olanak tanır.

  

2019 Yılı gezegenleri

Satürn sizden inandığınız şeylerin peşinden gitmenizi istiyor.. Uranüs, baharda bir daha terk etmemek üzere burcunuza geçecek ve kalıplarınızı yıkarak sizi kendi arzularınıza göre yaşamanız için teşvik edecek.

  

Yükselen burcu Boğa olanlara….

Sizin için yepyeni bir dönem başlıyor! Biraz çatışmalı da olsa, aşk ilişkileriniz iyiye gidiyor. Profesyonel ve ekonomik anlamda gelen desteklerin tadını çıkarın. Daha güçlü bağlar kurarak korkularınızın üzerine gidebilir ve cesaretinizin armağanını alabilirsiniz.  

 

Siz de kendi sürecinizi bilmek ve 2019'la ilgili ipuçları yakalamak için Yıllık Burç Yorumlarınızı hemen okuyun: 


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...