Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

19 Ekim'de Terazi Burcunda Gerçekleşecek Yeniay'ın Etkileri

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

19 Ekim'de Terazi Burcunda Gerçekleşecek Yeniay'ın Etkileri Neler Olacak ?

Terazi! Nazik, diplomatik bir insan olmasıyla biliniyor. 19 Ekim günü Terazi burcunda yeniay, ve sonrasında Mars’ın Terazi burcuna girmesi ile hayatınız canlanıyor. İlişki geliştirme, yeni insanlarla tanışma, yeni ortamlara girme, enerji dolu zamanlar bizi bekliyor. Bu dönem ayrıca güzel projelere başlamak için mükemmel bir zaman. Dünyanın sizin güzel ruhunuza ihtiyacı var. Gerektiğinde ‘Hayır’ diyerek de mutlu olabilir ve ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz.  Bu sayede anlaşmazlık sorunlarını çabucak atlatırsınız.

▶Astrolojik yorumunuzu telefondan alın: İlk 10dksı 4TL ◀

19 Ekim'deki Yeniayla birlikte, maddi konulardaki kararlarınızı ve düşüncelerinizi uygulamaya geçebilirsiniz. 15 gün boyunca ticari konularda önemli hareketlenmeler oluşabilir. Elinize geçen parayı değerlendirmek ve yatırımda bulunmak isteyebilirsiniz.

Bu sürede kendinizi başka bir aşkın içinde de bulabilirsiniz. Yani partnerinizle aranızda çıkacak ufacık bir sebep sizleri bu yola sürükleyebilir.  Bu ay özellikle terazi burçlarının ayı! Bir yandan hayatınızın hızlandığını görüyor, sosyal yanınızı geliştiriyorsunuz, diğer yandan da kendi içinize yöneliyor ve kendinizi buluyorsunuz. 

❤ Aşk Uyumunuzu Yıldıznamenizle Ölçtürün ❤

Birçok bakımdan, yeni bir döngü başlıyor. Yeni ay sizi sezgilerinize güvenmeye teşvik edecektir. Ayrıca karmaşık duygularda olup atlatacağınıza dair ipuçları verecektir.

Kendinize ve hedeflerinize odaklanın. Partinize karşı biraz bencil olmayı öğrenin. Çünkü Yeniay Terazi burcuyla beraber bir çok şeyi beraberinde getirecek olsa da, parterinizle  ilgili briçok şeyi de görütebilir. Çok enerjik, çok meraklı olanların bu süreç boyunca karlı çıkacağını söylemek zor. Küçük soruların büyük sonuçlar doğuracağı bir yeniay dönemindeyiz. Dikkatli olmanızı öneririz.

Bunları da Seveceksiniz

Doğum Haritası Analizi Nasıl Bakılır ? Yararları nelerdir ? 

Hayatın Gerçek Anlamı Nedir?

Ruh Eşin Nerede? 7 Maddede Onu Bulmaya Hazır Mısın?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...