Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Rüyaların Gelecekten Haber Verdiği Nasıl Anlaşılır?

GELECEKTEN HABER VEREN RÜYALAR! 

Gelecekten haber veren rüyalar size geleceği gösterir ya da kişisel durumlar içerebilir. Çoğunlukla sanki uyanıkmışsınız gibi gerçekçi olurlar. Ama bilinçaltımızda zaman kavramı olmadığından, gördüğünüz imgelerin gelecekte ne zaman olacağını ayırt edemeyebiliriz. Şu an  yaşanan bir olayıda hissedip rüyanızda görebilirsiniz ya da geçmişte yaşanmış bir olayı. 

♛ Astrocenter'da İlk Telefondan Falın 10dksı 4TL ♛

Rüyanızda bağınızın olduğu insanların ne yaptığını bile görmek mümkün. Gördüğünüz imgeler sembolik olabilir. Eğer gelecek ile ilgili bir rüya görürseniz, bu sizi yaşıyacağınız durumla ilgili baş edebilmeniz için uyarıyordur, ya da sizi sonucu değiştirmeniz için uyarıyordur. Gelecek ile ilgili rüyanın zamanını anlamak önemlidir. Gördüğünüz şeyin gerçekleşmesi bir gün, bir hafta hatta yıllar sürebilir. Eğer bu konu üzerinde çalıştıysanız hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Bazen gelecekle ilgili aldığınız bilgi paylaşılmak için ya da bir şey yapmanız için değildir. Böyle bir olayda, bu rüyayı görmenizin sebebi, bu durum için ya da rüyanızda gördüğünüz kişiler için dualar göndermenizdir.

Bilinçaltını arınma çalışmalarıyla temizlemiş bir kişi rüyalarını daha berrak görür, eğer hiç rüya görmüyorum diyorsanız, ya da rüyalarımı unutuyorum muhtemelen bilinçaltınızı arındırmanız gerekiyordur. Bunu çeşitli enerji çalışmalarıyla ya da meditasyonla yapabilirsiniz. 

❤ Beste Akay ile Fal, Rüya Yorumu, Enerji Çalışması ❤

Rüyalarınızdan rehberlik almak için kendinize bir rüya defteri tutabilirsiniz, yatağınızın hemen yanında bulundurun ki uyandığınızda hemen gördüğünüz rüyaları not alabilirsiniz. Bir kaç ay sonra defterinizi okuduğunuzda sonuçlara şaşıracaksınız.

Eğer ani bir şekilde yatağınızdan kalkarsanız, stresli düşünceler içinde uyanırsanız bu da rüyalarınızı unutmanıza sebep olur.

İşte gelecekten işaret veren rüyaların belirtileri ;

  • Rüyada gördüğünüz şeyin duygusunu hissedersiniz. Renkler, duygular canlıdır ve unutulmazlar.
  • Üç elbise, üç balon ve ya önünüzde duran üç kişi gibi her şeyi üçerli gruplar halinde görürsünüz. 
  • Yuvarlak bir masa, çember oluşturmuş insanlar veya bir davul gibi yuvarlak objeler veya şekiller görürsünüz. 
  • Rüya ile ilgili bir şeyler yaşayacağınıza dair derin bir sevgi ve kesinlik ile uyanırsınız. Rüyanın gerçek olacağına dair hiçbir şüpheniz olmaz 

Beste Akay

 Bunları da Seveceksiniz

Beste Hanım'dan Ekim Ayı Burç Yorumları

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Artık Mümkün 

Paranızın Bereketini Sağlamak İçin Enerji Çalışması

Telepati Yöntemiyle Sevdiğiniz Kişi Sizi Arasın


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...