Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

4 Kasım Boğa Burcu Dolunayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay

4 Kasım'da gerçeklesek Boğa burcundaki Dolunay bizi nasıl etkileyecek ?

Cumartesi 4 Kasım 2017 'de Boğa burcunda dolunay gerçekleşecek. Kasım ayının 2017'deki dolunay astrolojisi ağırlıklı olarak Neptün'ün etkisinde kaldı ve bundan dolayıdır ki; dolunay sizleri ruhsal açıdan hassas, sezgisel, duygusal ve romantik yapacaktır. Dolunay Kasım ayında , yeni ayın güzelliğini güçlendirecek dostluk, aşk ve romantizm getirecek, ancak sabırlı, açık fikirli ve esnek olmanız durumunda.

☛ Size özel yıldızname için hemen tıklayın

Boğa burcu Kasımda , egonuza karşı duygularınıza, işyerinizle evinize ya da ne istediğinize karşı ihtiyacınız olan şeylere dikkatli olun. Bu durumların aksine çabanız iç gerginlik ve dış baskılar, çatışma ve krizlere yol açarak enerjinizi boşa çıkarabilir. Herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için artan duygusal gücünü ve sezgilerinizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığınız, kişisel ilişkilerinizde dengeli bir görünüm sağlayacaktır. Uyumsuzluğa neden olan herhangi bir ilişki dinamiğini veya olumsuz duygularınızı açıkça göreceksiniz.

Olumlu bir gelişme nedeniyle hayal gücünüz ve sezgileriniz canlanacaktır. Kasım dolunayında geniş bir menzile sahip değiliz, ancak Güneş, ana sabit yıldızla aynı hizada. Neptün'le bağlantılı bu mistik yıldız, Kasım 2017 dolunayında güçlü bir manevi etki yaratıyor.

☏ İlk 10dk Telefondan Danışmanlık Yalnızca 4 TL ☏

Daha önce de belirtildiği gibi, Dolunay, 19 Ekim yeni ayı tamamlar. Bu, özellikle aşk hayatınızla ilişkili olarak, son iki haftanın olaylarıyla daha güçlü bir bağlantı sağlayacaktır.

Bunları da Seveceksiniz

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün! 

2018 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız

Doğum Haritası Analizi Nasıl Bakılır ? Yararları nelerdir ?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...