Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

18 Kasım'daki Akrep Burcunda Yeniay'da Bizi Neler Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

18 Kasım'daki Akrep Burcunda Yeniay'da Bizi Neler Bekliyor ?

 

18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla olan ilişkilerimizde bizi zorlayacak gibi gözüküyor. Önemli olan şeyin birbirimize ne kadar açık olacağımız ne kadar dürüst ve anlayışlı olacağımızdır. Bu ay bazı kişilerle yollarını ayırabilirsin buna alıngan tavrının da etkisi olacak. Emin adımlarla düşünmelisin.

 ☆ Türkiye'nin En İyi Falcıları Burada ☆

 

Romantik ayın başında dolaşıyor ve dolunay cinsel güveni arttıracak gibi duruyor. Bir ilişkide cinsellik, tutku ön planda olabilir, ancak bir önemli nokta da ilişkide her iki tarafın da, birbirinin düşüncelerini örtmemesidir. Eğer uzun süreli bir birlikteliğin varsa, eşin ya da sevgilinle anlaşamadığın konularda uzlaşma, bir orta yol bulma eğilimine girebilirsin. Hep emek veren, sen sevdiğin tarafından bu durum fark edilecek ve uzlaşacaksınız.

✓ Sizi Düşünen Birileri Olmalı Bize Danışın ✓

 

 Şimdi, önemli diğer kişilerle gerçekten bağlantı kurmanın zamanı geldi veya nihayet tüm güvenlik açıklarını ve tutarsızlıklarını yeni bir tarihle masaya yerleştirebilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için derine inmeniz gerekiyor. Her ay, insanlara farklı noktalar sergiliyorsunuz. Bu güvenlik açığını gözden geçirin, ilk önce garip veya rahatsız olsa bile, hoşunuza gidiyor bulabilirsiniz. Kişiliğinizin farklı yönlerini keşfediyorsunuz ve kendinizi dışarıda nasıl sergiliyorsunuz. İşte bütün bunlar bu Yeniayda bilhassa öne çıkıyor

 ✦ Para ve Şansınız 2018'de nasıl şekillenecek? ✦

Bir iş ortaklığı kuruyorsak, sözleşme yapacağız; kim ne alacak, kim ortaya ne koyacak bileceğiz. Bu ortaklıkta her şeyin hukuk alanında adaletli bir şekilde doğru düzenlenmesine önem vereceğiz. Bu Yeniayın bir başka deyişi de, değişim ve yeniliklere de açık olacağız. Gezeceğiz, araştıracağız, görüşeceğiz, iletişimde bulunacağız, ve çok düşüneceğiz. Böylece  ilişkilerimiz de ve maddi ortaklıklarımızda değişik seçenekler, olanaklar karşımıza çıkacak mı diye duraklayacağız.

18 Kasım’da burcunda meydana gelen Yeniay’la birlikte Net kararlar alacaksın.. Dikkatli ol!

 

Bunları da Seveceksiniz

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize aşk, iş ve sağlık alanlarında neler getirecek?

Astrolojide aşk, burç ve evlilik uyumu

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

Burçlara Göre Gelin Saçı


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...