Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

26 Mart - 1 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız:

26 Mart - 1 Nisan                                              

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı?
En deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarınızı okumadan haftaya başlamayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar : Mars’ın ateş burcunda olması size enerji veriyor, iş bitirici haliniz dikkatlerden kaçmıyor. Bu haftayı duygusal olarak güçlü ve çalışma alanında tatmin olmuş olarak bitireceksiniz.

İlişkiler: Başkalarının arkanızdan konuştuğunu sıkça duyuyorsunuz ancak siz kendi köşenizde kalmayı tercih ediyorsunuz. Bu hafta sonu Venüs ve Merkür sizi güzel rastlantılarla karşılaştırabilir.

 ☀ Sevgilinizle Sorununuz Mu Var? Falcılar Nedenini Söylesin ☀

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Bazen zor zamanlarda inisiyatif alarak kendinizi zor durumda bırakıyorsunuz. Eğer yaşam alanınızı değiştirmek istiyorsanız emin olmadan harekete geçmeyin. Radikal bir karar sizi ileride yorabilir

İlişkiler: Çevrinizdeki insanlardan biraz uzaklaşmak niyetindesiniz. Kendi ritminizi bu hafta sonuna doğru gireceksiniz. Bu hafta sonu arkadaşlarınızla program yapacaksınız.

 
 
 
 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Hafta sonuna doğru, yeni bir haber alabilirsiniz. Tüm bilgilerinizi elde etmeden panik olmayın, sakinliğinizi her zaman koruyun deriz.

İlişkiler: Partnerinizi seçerken o kadar fazla ayrıntıyı göz önünde bulunduruyorsunuz ki, biraz rahatlamaya bakın. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz hafta sonuna şehirden kaçış sizi bekliyor.

 ☯ Size nazar değdiren biri mi var? ☯

 

 
 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: 2018 sizin için bazı şeylerin değişimi olacak demiştik. Yer, iş değiştirmek sizin için çok yakın bir tarihte gözüküyor. Yeni haberler alacağınız bir hafta olacak.

İlişkiler: Romantik bir hafta sonu sizi bekliyor. Ayın hareketiyle birlikte ilişkinizde bir hareketlenme sizi bekliyor. Eğer bekarsanız yeni maceralara hazır olun.

 

  ☞ Hazır mısınız? Falda Kesin ve Net Cevaplar ☜

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Kişisel vizyonunuz karar almanızdaki en büyük etken. Bu hafta geçmişte yaptığınız hataları sorgulayacak ve kararlarınızı gözden geçireceksiniz.

İlişkiler: Sakin bir hafta sonu sizi bekliyor. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Pazar günü hiç beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz.

 ✪ Hoşgeldin Promosyonuyla 10dk fal 5tl ✪

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar : Aksiyona geçmekten ziyade bu aralar ağzınız laf yapıyor. Ne mutlu ki vermek istediğiniz mesajlar karşı tarafa ulaşıyor. Hafta sonuna yaklaşırken birkaç küçük değişiklik yapmak isteyecek, küçük bir tatil planlayacaksınız.

İlişkiler: Ay sizi bu hafta sonu olumlu bir şekilde yönlendiriyor. Sevdiğiniz kişiye açılabilirsiniz, bu hafta bunun için en doğru zaman dilimi diyebiliriz.

 ♣ İş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler nasıl olacak? ♣

 

 

 

 

Terazi Burcu

Terazi

Uğraşlar: Hafta başlangıcında pek fazla keyfiniz yok gibi hissedebilirsiniz ancak merak etmeyin hafta ortasına doğru iş yerinizdeki başarınızla adınızdan söz ettirmek sizi kendinize getirecek.

İlişkiler: Duygularınızın sizi yönlendireceği bir haftaya giriyorsunuz. İlişkiniz varsa dengeyi aramak üzere yoldasınız. Merak etmeyin her şey dilediğiniz gibi olmaya çok yakın.

 ☎ Telefondan Online Tarotla Sorularınıza Cevap Bulun ☎

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Rüzgâr sizin yönünüzde esiyor. Fikirlerinizi ve isteklerinizi paylaşarak yakınınızdaki kişilerden yardım almayı denerseniz daha hızlı bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

İlişkiler: Hislerinizden emin olduğunuz bir haftanın içine giriyorsunuz. Uzun süreden beri düşündüğünüz kişi hakkında değişik haberler alabilirsiniz.

 ♣ Falda Promosyon! İlk 10dakikanız 5tl ♣

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: İş hayatınızda kartlar yeniden dağıtılıyor. İş yerinizde terfi etmeniz an meselesi. Etrafınızdaki insanlarla neler paylaştığınıza dikkat edin. Sizi zorlu ama sonunda zaferle çıkacağınız bir zaman dilimi bekliyor.

İlişkiler: İlişkinizde kendinize karşı güven kaybediyor gibisiniz. Biraz arkadaşlarınızla vakit geçirip kafa dağıtırsanız her şey yoluna girecek gibi. Biraz sabredin.

 

 ☺ Promosyonlu Fal Baktırmak İçin ☺

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Cesaretinizle giriştiğiniz işler bu hafta sonuna doğru ilk meyvelerini veriyor. Hak ettiğinizi elde etmediğinizi düşünüyorsunuz ancak sabırlı olun çarklar dönüyor.

İlişkiler: Şüpheleriniz sizi olumsuz etkiliyor ancak bunun sadece size zararı var bunu fark etmelisiniz. Eğer elinizde kanıtlar varsa onlara göre hareket edin aksi takdirde kendinize yapıyorsunuz.

 ☀ Avrupanın en iyi fal sitesininde fal deneyimi yaşayın ☀

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Pozitif haliniz girdiğiniz her ortamda dikkat çekiyor. Kariyer basamaklarınızı birer birer birer tırmanmanızın tam sırası.

İlişkiler: Merkür ve Venüs sizin için hareketleniyor desek yeridir. Sempatikliğinizle girdiğiniz ortamlarda insanların gözlerini kamaştıracak, hafta sonuna doğru yeni bir buluşmaya hazırlanın.

 ✹ Kahve falınıza uzman falcılar baksın ✹

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Cumartesi’den itibaren yeniayın da etkisiyle hayatınızdaki dengeyi yakalayacaksınız, tüm yükü omuzlarınızda taşımaktan yorulmadınız mı? Biraz kendinizi akışa bırakın.

İlişkiler: Adeta parlıyorsunuz, ikili ilişkileriniz ve ailevi ilişkileriniz yolunda gidiyor. Partnerinizle hafta sonunuzu evinizde sakince geçireceksiniz, bunu biraz ihtiyacınız var.

  

En popüler yazılarımıza da göz atınız: 

 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Genel Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...

Aynı anda iki kişiye aşık olmak mümkün mü?

Aşk bu, hiç ummadığınız anda başınıza gelebilir, peki ya birden fazla kişiye aşık olursanız... Bu duygu her insanın en az bir kez başına gelmiştir. Hemen endişeye kapılmayıni hemen kötü bir kişiliğiniz olup olmadığını sorgulamayın. Sizi yazımıza alalım.


Devamını oku
Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu