Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: 16 - 22 Temmuz

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Haftalık Burç Yorumlarınız:

Bu hafta seni neler bekliyor?                                      

Yeni bir haftaya başlamanın en güzel tarafı, Astrocenter'ın sizler için hazırladığı haftalık burç yorumları!

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar : Kararlılık ve cesaretle hareket ettiğiniz bu günlerin tadını çıkarın, halihazırdaki içinde bulunduğuz işlerin üstesinden gelmek için var gücünüzle çalışın. Bu hafta sonu hayal gücünüz ve yaratıcılığınız tavan yapacak.

İlişkiler: Evliliğe hazır değilsiniz! Şimdilik birine bağlanma arzusu duymuyorsunuz. Evliyseniz ya da sevgiliniz varsa, eşiniz/sevgilinizle hiç olmadığı kadar özgür bir ilişki içindesiniz. 

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: İşlerinizi ertelemekten vazgeçip elinizi taşın altına koyun. Kafanız biraz dağınık. İşyerinde, evinize bir an önce dönebilmek uğruna yapmanız gerekenleri unutuyorsunuz. Sizi suçlamalarına izin vermeyin !  

İlişkiler: Aşk hayatınızda bazı eksiklikler olsa da, arkadaş çevrenizde uyum içindesiniz. Ruh eşinizi arıyorsunuz.  Evliyseniz/sevgiliniz varsa, nasıl bir tavır takınmanız gerektiğini belirlemekte zorlanıyorsunuz.

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: İş hayatınızda hem her şeye hem de hiçbir şeye sahipsiniz ! Elinize ekonomik bir fırsat geçebilir. Ancak diğer yandan, her an elinizden kaçma ihtimali olan bir iş beliriyor. Harekete geçmenin zamanı geldi!

İlişkiler: Birkaç kişisel bilgi ve size verilecek sırlar sizi köşeye sıkıştırıp zor durumda bırakıyor. Eğer bulunduğunuz çevredeki tansiyon yükselirse dikkat edin, kelimelerin düşüncelerinizin önüne geçmesine izin vermeyin !

 


☎ Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Yıldızlar size en güzel fikirleri fısıldıyor. Motivasyon bulmak için sizin için anlamı olan projelere yöneliyorsunuz. Bu tarz işler sizi heyecanlandırıyor.

İlişkiler: Hayatınızı aşk yönetiyor. Her işe kalbinizi koyuyorsunuz. Evliyseniz ya da sevgiliniz varsa, ilişkinizi değerlendirmek için soru-cevap oyunu oynuyorsunuz. Bekarsanız, biri sizi hayranlıkla izliyor ancak siz farkına varamıyorsunuz.

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Çok mu streslisiniz ? Kafanızdaki netlikten uzak fikirler başkalarına olduğu gibi kendinize karşı da agresif olmanıza neden oluyor. Tavsiye : Spor yapın ya da daha fazla dışarı çıkın!

İlişkiler: Cömertsiniz, sizin için önemli olan insanları savunmak için savaiıyorsunuz. Bu vefanızın karşılığını bir gün alacaksınız ! Evliyseniz, çocuk sahibi olma arzusu baş gösterecek.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu >>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar : İşte size iyi bir haber ! Heyecan verici bir mesele, yeni bir proje sözleşmesi ayağınıza geliyor. Önünüze gelen fırsatı yakalayın ! Bu hafta sonu çok yoğun spor yapmaktan imtina edin.

İlişkiler: Duygusal ve samimisiniz. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin : iyi niyetiniz insanları etkiliyor. Aşk hayatınızda takındığınız yumuşak ve nazik tavır partnerinizi mutlu ediyor.

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Eğer yakın zamanda bir işe başladıysanız, yavaş yavaş üstlerinizin güvenini kazanacak ve işinizde ilerleyeceksiniz. Genel olarak motivasyonunuz oldukça yerinde, yaz size enerji veriyor.

İlişkiler: Aşktan başınız dönüyor ! Kendinizi kaybetmekten korkuyorsunuz, pusulanız şaşıyor. Bu durum sizin için biraz korkutucu ama aynı zamanda baştan çıkarıcı ve muazzam!

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Çabuk öfkeleniyorsunuz. Dışarıdan gelen baskılarla yüzleşmekte güçlük çekiyor, soğukkanlılığınızı hemen kaybediyorsunuz. Öfke durumlarında derin nefes alın ve biraz sakin olmaya çalışın.

İlişkiler: Bugünlerde ailenize çok güveniyorsunuz. Evinizde ve arkadaş çevrenizde  çok güzel bir atmosfer hakim. Bekarsanız, bol bol dışarı çıkıp çapkınlık yapma arzusu içindesiniz !

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Önemli kararlar almaya hazırsınız. Bir teklifle karşılabilirsiniz. Belki de bu, uzun zamandır beklediğiniz bir iş sözleşmesidir !

İlişkiler: Bu hafta çabuk öfkeleniyorsunuz, ruh haliniz oldukça hızlı değişkenlik gösteriyor. İlişkilerinizde aşırıya kaçmayın, daha özenli ve sakin bir tavır takının!

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: İzinde olmasanız bile işinizde biraz daha rahatlama dönemindesiniz. Kendinize basit zevkler sunuyorsunuz. Bir kereliğine de olsa işi askıya alıp, acele etmeyi bırakıyorsunuz.

İlişkiler: Çok özel bir eş ya da sevgili, güvenilir bir arkadaşsınız ! Mutluluğunuzu ve keyiflerinizi  paylaşıyor ; etrafınızdakilerle olan uyumunuzu bozmaya çalışanları başarıyla susturuyorsunuz.

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Kaba bir müşteri, iş arkadaşı ya da patronunuza karşı fevri tavırlar takınmaktan kaçının ! En iyisi meseleyi şakaya vurmak!

İlişkiler: Hislerinizi dinliyorsunuz, soğukkanlı ve sakinsiniz. Başkalarına sevimli ve güvenilir gelen özelliklerinizi öne çıkarmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz.

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Alanınızda sahip olduğunuz deneyimden sonuna kadar faydalanıyorsunuz. Gençler size iş danışıyor,  sizden daha deneyimli olanlar sizinle çalışmak için can atıyor !

İlişkiler: Açık fikirliliğiniz her duyguyu hissetmenize olanak veriyor. Düşmanca ortamlara giriyor, ancak her türlü tuzaktan ustalıkla kaçıyorsunuz. Bekarsanız, içgüdüleriniz sizi aşka sürüklüyor!

 


🔮 Arayın, En İyi Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...