Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: 6 - 12 Ağustos

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Haftalık Burç Yorumlarınız:

Bu hafta seni neler bekliyor?                                      

Yeni bir haftaya başlamanın en güzel tarafı, Astrocenter'ın sizler için hazırladığı haftalık burç yorumları!

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar : Bu hafta stres sizi alt ediyor. İş hayatınız ailevi sorumluluklarınızla birleşiyor. Eylül ayından itibaren tüm cephelerde mücadele vermeye başlamanız gerekiyor. 

İlişkiler: Ayın 7’sinden itibaren Venüs’e güvenebilirsiniz, zira size önemli bir karşılaşma sunuyor. Bu karşılaşmadan güçlü bir birlik; anlayış ve tutkuya dayalı, uzun süreli bir ilişki doğabilir.

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Geçici bir durum sizi şüpheye sokup kendinize olan güveninizi sorgulamanıza neden oluyor. Bazıları bunu sizi eleştirmek için fırsat olarak görse bile, kendinize olan inancınızın kaybolmasına izin vermeyin, zira bu geçici durum !

İlişkiler: Daha fazla aşk istiyorsunuz, ancak bunu talep etme biçiminiz çok komik. Kendi köşenizde söylenmekle kalpleri fethedemezsiniz!

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: İş yerinde durumlar karışık. Güvenilir insanlardan destek istemeniz iyi olacaktır, zira temkini elden bırakmamak gerekiyor ! 

İlişkiler: Çift olarak her şey yolunda ve basit bir şekilde ilerliyor, aşkınız günden güne büyüyor.  Bekar ikizler aşka hiç olmadığı kadar açık durumda, daha fazla dışarı çıkmak ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsunuz. 

 


☎ Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Ekip çalışmasında oldukça avantajlı konumdasınız, ön plana çıkıyorsunuz. Eğer sizi kıskananlar olursa, bunu aktif kişiliğinize bir saygı olarak algılayın !

İlişkiler: Bugünlerde aşkta hep daha fazlasını arzuluyorsunuz, ancak elde edebileceğiniz kadarını arzulamanız gerekiyor. Yılın bu en güzel aylarından birini şikayet ederek geçirmeniz yazık olur !

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Size uymayan alışkanlıklara biat etmekten vazgeçin. Zor günler için köşeye biraz para koymanız gerekiyor.

İlişkiler: Salı'dan itibaren harika anlar yaşayacaksınız. Entelektüel ilişkileriniz en az aşk ilişkiniz kadar uyumlu ve baştan çıkarıcı. Zira, güzel bir sohbet de oldukça ateşli olabilir ! Aşk ve cazibe bugünlerde gündemizin odak noktası.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu >>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar : Dikkatiniz her zamankinden daha dağınık. Merkür hem özel hem de iş hayatınızda işleri zorlaştırıyor. Kredi kartınızda bir mağazada unutmamaya dikkat edin !

İlişkiler: Aşk hayatınızda partnerinizle diyaloğunuz çok iyi, fazlaca sohbet ediyor, çok şey paylaşıyorsunuz. Ancak daha ağırbaşlı olmaktan korkmayın : yıldızlar ve yaz bu duygusal uyumu daha uzun kılmaya çağırıyor.

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: İş hayatınızda tam gücünüzle çalışmıyor, projelerinizi askıya alıyorsunuz. Ekonomik açıdan ihtiyat ve ölçülülük hakim, özellikle tatil konusunda çok tutumlusunuz.

İlişkiler: Venüs ayın 7’sinden sonra size aşkla ilgili güzel perspektifler sunuyor. Ancak bir takım kafa karışıklıkları ve şüpheler duymaya devam ediyorsunuz.

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Disipline girmekte zorlanıyorsunuz. Tatile çıkmasanız bile ara sıra işten kaytarma arzunuz var.

İlişkiler: Partnerinizi çok ihmalkar buluyorsunuz. Hayatın yoğun gündemine kapılmışsınız, aşkınız ilk günkü tazeliğini korumuyor. Ateşe körükle gitmeyin ve ona bu durumu nazikçe söyleyin!

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: İlerleyemediğinizi, yerinizde saydığınızı düşünüyorsunuz. Hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmiyor ve önemsiz detaylarla vakit kaybediyorsunuz.

İlişkiler: Salı gününden itibaren özel hayatınızda unutulmaz anlar yaşıyorsunuz. Her konu hakkında sohbet ediyorsunuz, çift olarak hayatınız oldukça sağlam. Birlikte eğlenmeyi iyi bildiğiniz gibi, birbirinizi zenginleştirici deneyim ve diyaloglara da çok açıksınız. 

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Özgeçmişiniz zenginleşiyor! Yeni işlere başvurmaktan çekinmeyin. Daha kesin ve rahat bir şekilde ilerlemek için şimdiye dek edindiğiniz bilgi ve deneyimden faydalanın.

İlişkiler: Çarşamba’dan sonra yaşayacağınız bir karşılaşma ayağınızı yerden kesebilir, özellikle de yalnız değilseniz. Her şeyi yıkıp yeniden başlama arzunuz çok kuvvetli. Hala yalnız mısınız ? Bir yıldırım aşkı söz konusu olabilir, ancak bu aşkın karşılıklı olacağı söylenemez. Biraz sabır !

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: İşyerinde güçlü bir rekabet söz konusu. Yaşanan anlaşmazlıkların sizi tartışmalara sürüklemesine izin vermeyin.

İlişkiler: Çarşamba’dan itibaren ilişkinizde daha rahatsınız. Karşılıklı iletişimle aranızdaki sorunları çözebilir, kafa karışıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Ay, sizi ayın 11’i civarı içinizdeki duyguları ortaya çıkarmaya itiyor.

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Bir takım resmi işlerin labirentinde kaybolmuş haldesiniz, ancak yine de sakin kalıyorsunuz. Ufak tefek maddi sıkıntılar devam ediyor, maddi açıdan düze çıkamadığınızı düşünüyor, suya yazı yazıyormuş  hissine kapılıyorsunuz.

İlişkiler: Genel olarak beklenmedik tanışmalar yaşıyor, hem cezbedici anlar hem de hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz.  Hiçbir şey beklentilerinizi karşılamaya yetmiyor.

 


🔮 Arayın, En İyi Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...