Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

18 Aralıkta Yay Burcunda Yeniay Tutulması bizi nasıl etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

18 Aralıkta Yay Burcunda Yeniay Tutulması bizi nasıl etkileyecek?

 

 

18 Aralık saat 09:30 tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniay; eğitim hayatı, ticari ilişkiler, yolculuklar, hukuksal işler, bir başka ülke ve şehirdeki işlerimizin takibinin dikkatle yapılması, sabırlı olunmasını gerektiriyor.

★ En iyi Falcılarla 10dksı 4tl ★

Aralık ayında şans sizden yana olacak ama yine de temkinli adımlar atmalısınız. Bu Yeniayda karşınıza çıkacak fırsatları, değişiklikleri, yenilikleri incelemek, artı ve eksileriyle ölçüp tartmak gerekiyor. Aksi takdirde dönüşüm bize pahalıya patlayabilir. Aralık ayında yeni bir iş ya da yatırım yapabilirsin ama riskleri göz ardı etmemen koşuluyla.

Yeniayda gözümüzü açık tutacağız…

Yeniay

Eğer yalnız bir yay burcuysanız bu zamanlar âşık olmanın tam zamanı olacak bir dönem olarak görünüyor. Girdiğiniz ortamlar olsun, iş hayatınız olsun, okul hayatınız olsun dikkatleri üzerine toplayacağınız bir süreç sizi bekliyor. Bu sayede sosyal ortamlara gire gire çevrenizi genişleteceksiniz.

❤ Yeni yılda aşk hayatınız nasıl olacak? ❤ 

Eğer evli bir yay burcuysanız ve evliliğinizle ilgili karmaşık duygular içerisindeyseniz aralık ayı sizin için bir çıkış yolu olacak.

Yeniayın görünümlerine baktığımızda, insanı harekete geçirici ve yenilikler için heveslendirici bir özelliği var. Bugünlerde yapılacak görüşmeler veya daha önceden adım atılmış işler yakın bir zamanda olgunlaşacak ve sizin için önemli bir gelişmenin işaretçisi olacaktır. Acele etmemenizde yarar var. Her şeyin yerli yerine oturmasını, netleşmesini bekleyin.

 

Bunları da seveceksiniz

Türkiye'nin en iyi 2018 Burç Yorumları Burada

 Burçlar ve aşk uyumu. Hangi burç size daha çekici geliyor?

Burcunuzun en aşık olunası özelliğini mi merak ediyorsunuz?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...