Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2019 Çin Astrolojisi: Çin Burcunuzu ve Burç Yorumlarınızı Öğrenin!

Çin Astrolojisi Burç Yorumları

5 Şubat 2019'da Çin Astrolojisi'ne göre yeni yıla giriyoruz. 2019, Çin takvimine göre "Domuz" yılını temsil ediyor. 

Çin astrolojisi bireyin karakterinin aslında doğum anında oluştuğunu savunur. Bununla birlikte, Çin astrolojisi, batı sisteminde olduğu gibi aylara değil, yıllara dayanır. Çin'de herkes hangi hayvan türünden doğduğunu bilir. Hangi Çin burcunda doğduğunuzu öğrenebilir ve Çin Takvimi Hesaplama listemize göre astrolojik yolunuzu keşfedebilirsiniz.

Çin takvimi tablosunu aşağıda bulabilirsiniz!

Doğum tarihinizi girip Çin burcunuzu öğrenin ve burç yorumunuzu okuyun: 

#chinese_sign#

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çin burcu fare

FARE YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu FARE:

2019’da fareler, yoğun bir sürece girecek ve maddi açıdan  geçmişteki hatalarını düzeltme fırsatı yakalayacaks. Yalnız fareler, aşkı ve sevgiyi bu yıl bulacak; belki de evlilikle sonuçlanacak ilişkilere adım atacak. Hem maddi hem manevi olarak çok şanslı bir yıl olacak.

 

Medyum Lara ile falınızın 10dksı 1 € ! >

 

 

 

Çin burcu öküz

ÖKÜZ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu ÖKÜZ:

2019'da Öküzler, aşk ilişkilerinde daha temkinli olmalı, sözlerini ve eylemlerini kontrol etmelidir. Kendinizi zor bir durumda bulursanız, tavsiye için arkadaşlarınızla iletişime geçin. 2019 öküz burçlarına, aile hayatında mutluluk ve huzur vaat ediyor. Başka bir şehre ya da ülkeye beklenmedik bir seyahat yapılabilirsiniz, bu da sizin için yeni bir fırsat kapısı açacaktır.

 

En iyi tarot falı en uygun fiyata >

 

 

Çin burcu kaplan

KAPLAN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu KAPLAN:

2019'da Kaplanlar, iş hayatında çok önemli bir şans yakalayacaklar. İş seyahatleri ve beklenmedik iş teklifleri olabilir. Kaplanlar bu yıl, mesleklerini radikal bir şekilde değiştirmeye karar verebilir. 2019 yılında ekonomik durumunuzda belirsizlikler olabilir, ancak yeteneklerinize ve kendinize güveninizi kaybetmeyin.

 

Aşk hayatınızın geleceğini öğrenin >

 

 

 

Çin Burcu Tavşan

TAVŞAN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu TAVŞAN:

2019'da tavşan, mali durumu Aralık ayının sonuna kadar güçlendireceksiniz, karşılıklı olarak yararlı bir sözleşme yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, hava şartlarına uygun giyinmelisiniz. Önleyici tedbirleri ihmal ederseniz sağlığınız zarar görecektir. 2019'da, aşk ilişkilerinizde çatışmaları ve ayrılıkları önlemeli ve eşinize daha duyarlı olmalısınız.

 

2019'la ilgili tahminleri Medyum Lara'dan alın >

 

 

 

Çin Burcu Ejderha

EJDERHA YILINDA DOĞUNLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu EJDERHA:

2019'da Ejderha, en olumsuz durumlarda bile iyimser olmalı ve kendini kontrol etmeli. Krizler yaşanabilir ama karamsar olmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Ejderha akıllı bir şekilde yatırım yapar ya da yeni projelere adım atarsa, 2019'da kazanan tarafta olacak ve parasal açıdan birikimleri artacaktır.

 

Medyum Lara ile fal sadece 1 € ! >

 

 

 

Çin Burcu Yılan

YILAN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu YILAN:

Yoğun ama verimli bir 2019 yılı sizi bekliyor. Önemli olan, pozitif olmanız ve sezgilerinize güvenmeniz. Karşı cinsin dikkatini çekmek için dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınız için spor yapmalı ve sağlıklı beslenmelisiniz. Bu yıl başka bir şehre taşınabilirsiniz.

 

En kaliteli falın adresi >

 

 

 

 

Çin Burcu At

AT YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu AT:

2019'da Atlar, iş hayatınızda düşünce ve planlarınızı gözden geçirmeden hareket etmemelisiniz. Yanılmamanız için güvendiğiniz kişilerden tavsiye almalısınız. İş hayatınızda yoğunluk sebebiyle ailenizi ihmal edebilirsiniz, bu da aile ilişkilerinizde çatışmalara yol açabilir. Sağlık konusunda çok dikkatli olmalısınız ve stresten uzak durmalısınız. Eğer dikkatli olmazsanız ilkbaharda hastalanabilirsiniz.

 

Medyum Lara şu anda sizin için online! >

 

 

 

Çin Burcu Keçi

KEÇİ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu KEÇİ:

2019'da Keçiler, kariyerinizde birden fazla iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Yeni bir alanda kariyer yapabilir, aynı zamanda büyük bir şirketin başına geçebilirsiniz. Bu yıl maddi durumunuz iyileşecek, bu da büyük kazanımlar elde etmenizi sağlayacak. Çalışma arkadaşlarınızdan biriyle yakınlaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

2019'da maddi durumunuz ne olacak? >

 

 

 

<

Çin Burcu Maymun

MAYMUN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu MAYMUN:

Maymunlar bu yıl karlı anlaşmalar yapacaklar, finansal açıdan yükselecekler  ve ruh eşini bulacaklar. Tabii ki tüm bunların aynı anda gerçekleşmesini beklemeyin. Profesyonel nitelikleriniz üzerinde çok çalışmalı ve kendinizi geliştirmelisiniz. Tansiyon ve migrene sahipseniz doktor kontrolünü ihmal etmemelisiniz.

 

Yeni yıl size neler getirecek? Hemen öğrenin >

 

 

 

Çin Burcu Horoz

HOROZ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu HOROZ:

2019'da Horozlar, yaşamın çeşitli alanlarında başarıya ulaşmak için çok fazla çaba ve enerji harcayacaklar. Önemli olan tembel olmamanız ve niyetlerinizi gerçekleşmeden önce kimseyle paylaşmamanız. Yaza doğru, tatil planları yapmalısınız ve dinlenmelisiniz. 2019'da bekar horozlar yeni bir aşka yelken açabilir.

 

Medyum Lara ile chat falı bedava! >

 

 

Çin Burcu Köpek

KÖPEK YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU
 

Çin Burcu KÖPEK:

2019'da köpekler yurtdışına  çalışmaya gidebilir ya da kendi işini kurabilir. İş hayatında   verimli bir dönem sizleri bekliyor. Para tasarrufu yaparsanız ve ekonomik olursanız, finansal durumunuz daha istikrarlı olacaktır. Arkadaşlarınızın, yakınlarınızın yardımını olmasa bile, 2019'da fırsatları yakalayacaksınız. Sağlığınızı iyileştirmek için kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmaya çalışın.

 

En kaliteli fal, sana özel fiyatlarla >

 

 

 

Çin Burcu Domuz

DOMUZ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu DOMUZ:

Domuzlar 2019'da inatçı ve kararlı yapılarıyla her işin üstesinden gelecekler. Rakipler bile sizi korkutmayacak, çünkü işinizi elinizde tutmak için çok fazla parlak fikriniz var. Yakınlarınıza ve sevdiklerinize maddi anlamda destek olmalısınız. Yaptığınız iyilikler size fazlasıyla geri dönecektir. Bu yıl sizin yılınız ve iyi değerlendirmelisiniz.

 

Falda sana özel hoşgeldin promosyonu için tıkla >

 

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...