Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Çin Takvimi 2018 - Çin Astrolojisi Burç Yorumları

Çin astrolojisi bireyin karakterinin aslında doğum anında oluştuğunu savunur. Bununla birlikte, Çin astrolojisi, batı sisteminde olduğu gibi aylara değil, yıllara dayanır. Çin'de herkes hangi hayvan türünden doğduğunu bilir. Hangi Çin burcunda doğduğunuzu öğrenebilir ve Çin Takvimi Hesaplama listemize göre astrolojik yolunuzu keşfedebilirsiniz.

Çin takvimi tablosunu aşağıda bulabilirsiniz!

Doğum yılınıza tıklayıp ve Çin Takvimi 2018 burç yorumunuzu hemen okuyun! 

#chinese_sign#

 

    

 

 

 

 

Çin burcu fare

FARE YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu FARE:

Arzularınızı yerine getirmeye odaklanmanız gereken bir yıl. Kapınızı çalacak değişime ve yeni fırsatlara hazır olun. Yeni ilişkilerle ilgileneceksiniz. İş yoğun olacak ve yükselmeniz için yaratıcı yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekecek. Yeni yılda sevdiklerinize de vakit ayırmayı unutmayın.

  

<<<< Lara Nazarova ile Geleceğinizi Konuşun >>>>

 

Çin burcu öküz

ÖKÜZ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu ÖKÜZ:

Egzersiz yapmaya başlamanın ve zihinsel endişenizin üstesinden gelmeye çalışmanın doğru yılı olacaktır. Aşk ve romantizm hayatınızda olacaktır. Mali açıdan  her şeyi düzenli bir şekilde alacaksınız, ancak çalışma tarzınızı değiştirmeniz gerekecek. Hatta yeni bir iş arayabilirsiniz. Dinlenmek ve hayattan zevk almak için 2018'de zaman ayırın.

❤ Çin Astrolojisi Burcunuzun Genel Özelliklerini Keşfedin! ❤

 

Çin burcu kaplan

KAPLAN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu KAPLAN:

Bu yıl kaplan için uğurlu ve hayırlı bir yıl olacak. Bedensel ve zihinsel dayanıklılığın  bu yıl başarının ve refahın anahtarı olacak. Özel hayatınızda partner arayışına girebilirsiniz. Eğer  sevgiliniz varsa  aldatmanın kabul edilemez olduğunu unutmayın! İş ve kariyerden bahsetmişken, bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kalacağınızı söylemeliyim. 2018'de harcamalarınız ve masraflarınız artacak. Hedeflerinizden vazgeçmeyin, çünkü bu yıl geleceğinizin temelini oluşturacaktır

 <<<< Lara Nazarova En Etkili Medyumlardan, Ondan Özel Hizmet Almak İçin Tıklayınız >>>>

 

Çin Burcu Tavşan

TAVŞAN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu TAVŞAN:

Bu yıl senin için başarılı olacak! Tüm planlarınızı gerçek hayata geçirmenin tam zamanı. Fiziksel olarak sağlıklı ve pozitif olmayı unutmayın. Sevdiğinizle olan ilişkiniz ancak güven ve uzlaşma yardımıyla korunabilir. İş yerindeki gecikmelerden dolayı amacınızdan vazgeçmeyin. Hayatın akışının tadını çıkarın!

<<<< Falınıza 10dksı 4tlden Medyum Lara baksın >>>>

  

Çin Burcu Ejderha

EJDERHA YILINDA DOĞUNLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu EJDERHA:

Bu yıl çok dinamik ve muhteşem olacak. İyimserlik ve yeni şeyler denemek arzusu başarınızın anahtarı olacaktır. Tutkulu bir aşk ilişkisi bu sene sizi bekliyor. Yeni İş koşulları ve ticari ilişkiler çalışma hayatınızda temponuzu ve kazancınızı artıracak. Dolayısıyla,  güvenle para harcayabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında şüpheleriniz olmasına rağmen bu yıl daha mutlu olacaksınız!

 

❤ Çin Astrolojisi Burcunuzun Genel Özelliklerini Keşfedin! ❤ 

 

Çin Burcu Yılan

YILAN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu YILAN:

Bu yıl sürprizlere açık bir yıl olacak. Hayatınız çok tempolu olacak ve bu sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Gelecekte sağlık sorunları yaşamamak için meditasyon yapın ve kendinizi eğitin. İlişkinizde çok duygusal olmayın. Bu yıl yeni iş tekliflerini değerlendirirseniz  kariyerinizde  çok olumlu gelişmeler yaşanacak. Sizin için yoğun ve ilginç bir yıl olacak!


>>>> Evlilik, Bebek, İş Bulma, Mahkeme : Hepsini Medyum Lara'ya Sorun


 

Çin Burcu At

AT YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu AT:

Her zaman hareket halindesin  ve 2018 bir istisna olmayacak! Ancak hayatınızın her alanında denge sağlamaya çalışın. 2018 yılında iş ,aşk, kariyer ve sağlıkta tüm olanakları kullanın! Ayağınıza gelen şansları değerlendirmeniz yararınıza olacaktır.

 

<<<< Sevgiliniz sizi aldatıyor mu? Cevaplar Medyum Lara'da! >>>> 

 

Çin Burcu Keçi

KEÇİ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu KEÇİ:

Bu yıl bir değişim yılı olacak! Enerji ve içgüdüleriniz hayatınızda belirleyici bir rol oynayacaktır. Anlaşmazlıkların iş ilişkinizle hiçbir şekilde etkileşime girmesine izin vermeyin. Her şeyi zamanında ve yerinde yaparsanız, sizin için harika bir yıl olacaktır.

 

 <<< Çin astrolojisi, tarot kartları : Medyum Lara falınıza hemen baksın >>>>

 

 

<

Çin Burcu Maymun

MAYMUN YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu MAYMUN:

Bu  yıl sezgilerin ön planda olacağı bir yıl olacak. Sezgilerinize güvenirseniz kazanan siz olursunuz. Sakin bir akılla olumsuzlukları kabul ederseniz, sakinliğiniz kariyer ve refahınız için önemli bir faktör olacaktır. İlişkilerinizde bu sene sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Geçmişteki hatalarınızı düşünmek için çok fazla vakit harcamayın!

 

 <<<< Aşk hayatınızın bilinmeyenlerini anonim olarak Medyum Lara'ya Sorun >>>>

 

Çin Burcu Horoz

HOROZ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu HOROZ:

Bu yıl kafa karıştırıcı olabilir. İster ister sevgi isterse ilişkiler olsun, doğru seçimi yapmanız kolay olmayacaktır. Zaman ayırın, sorunlarınızı düşünün ve çözün. Karar vermeniz gereken konuların sonuçlarından sorumlu olmaya hazır olduğunuzdan emin olun. Kısaca karar alırken dikkatli olun, iyi düşünün.

 <<<< Lara Medyumla ilk görüşmenizin ilk 10dksı 4tl! >>>>

 

Çin Burcu Köpek

KÖPEK YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU
 

Çin Burcu KÖPEK:

2018 harika bir yıl olacak! Enerjinizi boşa harcamak yerine yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek için kullanın. İlişkinizdeki değişiklikler için hazırlıklı olun. İş yerinizde  bazı olumsuzluklara hazır olun. Ancak yılın sonunda, tüm çabalarınız hakkettiği değeri görecek. Eğer hedeflerinizden ve hayallerinizden eminseniz, hiçbir şey sizi durduramaz!

 

 <<< LARA12 promosyon kodunuzla 10 euro kazanın! >>>

 

Çin Burcu Domuz

DOMUZ YILINDA DOĞANLAR İÇİN BURÇ YORUMU

Çin Burcu DOMUZ:

Bu yıl size huzur getirecek. Hayatınızda yeni şeyler deneyimlemeye çalışacaksınız. Özel hayatınızda sorunlarla yüzleşmeye ve bunları aşmaya hazırsınız! Hızlı ve güvenilir bir çözüm bulmak istiyorsanız, sorunun net bir şekilde anlaşılması ve analizi yeterlidir. Finansal olarak planlı hareket etmelisiniz. Hayatınızı daha iyi hale getirecek yeni fırsatları kaçırmayın!

 

Çin takvimi doğru mu?

Çin takvimiyle bebek cinsiyeti hesaplamak mümkün mü?

Çin takvimi bilimsel mi?

ve daha nice Çin Astrolojisi sorularınız için diğer en popüler yazılarımıza göz atın!

 

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

2018 Burç Yorumlarınız

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Belirleme

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Çin Astrolojisine Göre Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 



Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...