Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Mart Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Sizi Neler Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Mart Ayı Kapımızda ve işte Mart Ayı Burç Yorumlarınız:                                               

Yeni bir ay başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı?
En deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarınızı okumadan yeni aya başlamayın.

Örneğin, aynın 7. günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız? Bu soruların hepsinin cevabını aylık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Uğraşlar : Ayın ilk haftasına oldukça sakin başlıyorsunuz! 7. Günden sonra Venüs tutkularınızı canlandırıyor. Ayın 10’u ile 16’sı arası moral olarak biraz düşüşe geçebilirsiniz, korkmayın. Ay beklentilerinizi karşılayarak bitiyor.

Sosyal Hayat: Etrafınızdakilerle anlaşmazlıklarınız bu ay biraz canınızı sıkabilir. Unutmayın siz rüzgara karşı süzülebilen bir martı gibisiniz, geri adım atmayın ancak düşüncelerinizin kabul görmesi için sakin olmanız gerekmeniz gerekiyor.

Ayın Mesajı: Cesaretli, güçlü ve tuttuğunuzu koparıyorsunuz. Bravo!

 ☀ Sevgilinizle Sorununuz Mu Var? Falcılar Nedenini Söylesin ☀

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Uğraşlar: Ilımlı geçecek ilk haftadan sonra zorluklara göğüs gereceğiniz zamanlar önünüzde! Karşınıza çıkan hiçbir zorluğu hafife almayın. Rutininizi ay ortasına doğru yakalayacaksınız.

Sosyal Hayat: Ayın 17’sine kadar kendi kabuğunuzda takılmayı tercih ediyorsunuz. Ay sonuna doğru ise arkadaş ortamlarınızın aranan ismi haline geliyorsunuz. Size çekingen olmakta, ortamların gözdesi olmakta çok yakışıyor.

Ayın Mesajı: Kapasitenizi ve güzünüzü sonuna kadar kullanın!

 
 
 
 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Uğraşlar: Ayın 7’si gibi ilişkilerinizde kendinizi oldukça verimli ve başarılı hissedeceksiniz. Ayın 12’si ile 17’si arası biraz zorluk çekebilirsiniz ama dirayetli olun. Ay sonuna doğru yalnızlığınızdan güç alarak parlayacaksınız.

Sosyal Hayat: Güneş ve Neptün başarılı olmanız için sizin yanınızda. İş birliği içine girdiğiniz işlerde başarıya ulaşıyorsunuz. Eğer bir kontrat imzalama durumunuz varsa bunu 23’ünden önce yapın.

Ayın Mesajı: Artık forma girmenin vakti, kendini toparla!

 ☯ Size nazar değdiren biri mi var? ☯

 

 
 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Uğraşlar: Partnerinize bağlı hareket etmekten yorulmadınız mı? Bu ay sizi biraz kendinize getiriyor. Bu ay monotonluğunuzdan sıyrılacağınız ve heyecanlar keşfedeceğiniz bir ay olacak.

Sosyal Hayat: Baskılara dikkat! Kontratlar ve sözleşmeler söz konusu olabilir. Dikkatli olun ve en küçük ayrıntılara dahi dikkat edin. Unutmayın sizi ayrıntıları ve dikkat gerektiren her işi başarabilirsiniz.

Ayın mesajı: Jüpiter’in olumlu havası seni yeniden yaratıyor!

 

  ☞ Hazır mısınız? Falda Kesin ve Net Cevaplar ☜

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Uğraşlar: Ay başında ailenize oldukça vakit ayıracaksınız. Ayın 7’sinden itibaren Venüs uzun zamandan beri yok olan tutkularınızı yerine getiriyor. Eğer partnerinizle balayı ya da kısa bir tatil gibi bir planınız varsa bu ay sonuna doğru kesinleşecek.

Sosyal Hayat: Ayın 18’inden önce hayatınızı ve sevdiklerinizi etkileyecek iş değişimi, taşınma gibi kararlar almaktan kaçının. Ay sonuna doğru karalarınız kesinleşecek, sabırlı olun.

Ayın Mesajı: Aşk moralini düzeltiyor! 

 ✪ Hoşgeldin Promosyonuyla 10dk fal 4tl ✪

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Uğraşlar : Ayağınız altı bir buz pisti gibi… Nereye bassanız dengenizi sağlayamıyorsunuz. Biraz mutlu olmaya ve kafanızı dağıtmaya ihtiyacınız var. Ay ortasından sonra işler lehinize dönecek, sabrınızı elden bırakmayın.

Sosyal Hayat: Ayın 23’üne doğru iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Siz sakinliğinizi ve metanetinizi koruyun. Unutmayın siz zaten kendinizi güzelce ifade eden bir insansınız.

Ayın Mesajı: Sizin bakış açınızda olumsuzluk diye bir şey yok!

 ♣ İş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler nasıl olacak? ♣

 

 

 

 

Terazi Burcu

Terazi

Kişisel Uğraşlar: Aşkınızı anlatan iki renk var... İlki gri, ne çok mutlusunuz ne de mutsuz. İkincisi ise sarı, şüphelerinizi bir kenara bırakın. Kendinizi ay sonunda gerçekleşecek Satürn’ün hareketine bırakın, size iyi gelecek.

Sosyal Hayat: Ayın 11’inden önce yeni bir kontrat ve iş birliği yapmanız olası gözüküyor. İnisiyatif alın bu sefer karlı çıkacaksınız.

Ayın Mesajı: Uzun sabahlar senin için çok değerli! Uyku biraz uyku!

 

 ☎ Telefondan Online Tarotla Sorularınıza Cevap Bulun ☎

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Uğraşlar: Partnerinizle anlaşmazlıklarınız biraz artacağı bir aya giriyorsunuz. Ayın 8’inden sonra söylemlerinize çok dikkat edin. Unutmayın kalp kırdıktan sonra en çok siz pişman oluyorsunuz.

Sosyal Hayat: Siz tesadüfen bu noktaya gelmediniz. Kuralları ve gerekeni çok iyi takip edip uygulayan bir kişiliğiniz var. Ciddiyetinizi ve ağırlığınızı gireceğiniz tüm ortamlarda korumaya devam edin. Şans sizden yana.

Ayın Mesajı: Mars enerjinizi yerine getiriyor!

 ♣ Falda Promosyon! İlk 10dakikanız 4tl ♣

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Uğraşlar: Ayın 7’sinden sonra hayat akış hızınız sakinliyor. Bunun sebebi planlı ve programlı hareket emeniz. Mart ayının planlarını şubat ayından bitirmiştiniz zaten… Kendinizi biraz serbest bırakın, sevdiklerinize zaman ayırın.

Sosyal Hayat: Mars ve Uranüs ayın 18’ine kadar inisiyatif almanızı ve kararlarınızda ısrarcı olmanıza yardımcı oluyor. İş değiştirmek istiyorsanız bu ay sizin ayınız, korkmayın, yola çıkın.

Ayın Mesajı: Biraz kilo vermeye başlamalısın!

 

 ☺ Promosyonlu Fal Baktırmak İçin ☺

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Uğraşlar: Ayın 10’u ile 15’ i arasında partnerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Korkmayın bu durum geçici. Eğer bekarsanız çevrenizdeki olasılıkları değerlendirme vaktiniz gelmedi mi?

Sosyal Hayat: Ayın 16’sına kadar oldukça aktifsiniz. Ortamlarda kendinizi gösteriyorsunuz ancak ay ortasından sonra biraz yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Kendinize vakit ayırın.

Ayın Mesajı: Cesaretini asla kaybetme!

 ☀ Avrupanın en iyi fal sitesininde fal deneyimi yaşayın ☀

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Kişisel Uğraşlar: Kendinizi sürekli bir buluşma içinde bulacaksınız. Siz dinamik olan insanlardan hoşlanıyorsunuz. Efor sarf etmeyi seviyorsunuz. Ay sonuna doğru sizi mutlu edecek insanlar hayatınıza girebilir.

Sosyal Hayat: Ayın 16’sına kadar aktivitelerinizi düzene koyuyorsunuz. Pasif haliniz bu ay itibariyle geride kalıyor. Ay sonuna doğru yaz için erken planlar yapmaya koyulacaksınız.

Ayın Mesajı: Arkadaşların sana çok iyi geliyor!

 ✹ Kahve falınıza uzman falcılar baksın ✹

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Uğraşlar: HAyın ortasına doğru olumsuzluklarınızı bir kenara bırakıp yeniliklere inandığınızı göreceksiniz. Her şey düzene giriyor. Ne mutlu ki etrafınız çok şanslı.

Sosyal Hayat: Partnerinizle harmoniniz herkesin dilinde, ay ortasına doğru inzivaya çekiliyorsunuz. İlişkinizi biraz gözden uzak yaşamanızda fayda var ama hepten de eve kapanmayın 

Ayın Mesajı: Her şey benim elimde ve ben güçlüyüm!

  

En popüler yazılarımıza da göz atınız: 

 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Genel Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...