Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

31 Mart Terazi Burcunda Dolunay Size Neler Getirecek ?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

31 Mart Terazi Burcunda Dolunay

31 Mart’ta Türkiye saatine göre 15.37 de 10 derece Dolunay meydana gelecektir. Terazi hava elementinin öncü niteliğindeki burcudur.

Terazi burcunun temsil ettiği kavramlar arasında ilişkiler, aşk, sevgi, evlilik, güzellik, iş, rakipler gibi şeyler yer almaktadır. Terazi Dolunayı stresli sert etkili bir Dolunay olacaktır.

 

 full moon

 

 ✔ En iyi medyumlar aklınızdaki tüm soruları cevaplıyor ✔

 

Bu nedenden dolayı dolunaydan üç gün önce üç gün sonra özellikle 31Mart’a yakın 31Mart’tan sonra Nisan’ın ilk günlerinde biraz daha dikkat etmek gerekmektedir. Terazi Dolunayı 15 Nisan’a kadar etkilerini yoğun olarak gösterecektir. Dolunay; ilişkide sevgi, saygı, güven anlayışının ne kadar güçlü olduğu gerçeğine göre anlam kazanacaktır. Bunun yanı sıra ülke huzurunu da etkileyecebilecek bir çok durumla karşılaşılabilir.

 

 

❣ Onunla ciddi düşünüyorsanız burcunuz uyumunuza bakalım ❣

 

Bu süre anlaşma ve uzlaşma zeminlerinin zor olacağı bir dönem. Geçmişte yapılmış olan bazı girişimlerin bazı verilmiş sözlerin bazı anlaşmaların imzalarında belki yeniden karşımıza stresli bir şekilde çıkabileceği bir dönem olacaktır. Kişisel anlamda karşılıklı ilişkilerde ani krizler veya huzursuzluklar yaşanılabilir. Çözümlenmemiş bazı stresli durumlarla da karşılaşabiliriz. Peşinden gittiğimiz ne varsa, üzülmemek, huzur bulmak için aklımızın başımızda olması gerekiyor.  İş  konuların da bu durum geçerli. Dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler olabilir. Dengeli bir ilişki, alışveriş, anlaşma, uzlaşma, sakinlik gibi gibi... Aceleyle bir çuval inciri berbat etmeyelim. Adımlarımızı temkinli atalım. Dikkatli olalım.

Bunları da seveceksiniz :

 

Telepati Yöntemiyle Sevdiğiniz Arasın

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girin

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine Göre Burçlar ve Özellikleri

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...