Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Yeni Ay ve Dolunayın Hayatımıza Etkileri Nelerdir?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

 

YENİAY VE DOLUNAY ETKİLERİ

Yeniayın ya da dolunayın sizi etkilemediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! İnsanların Ay ile uzun bir bağlantısı oldu.. Altında güçlü hissediyoruz. Varlığından enerji ve güç kazanıyoruz.

 


 ☯ Yeniay aşk hayatınızda yeni bir başlangıç demek, aşk falına medyumlarımız baksın ☯


  

On yıllar boyunca, ayın insan davranışları üzerindeki etkisine karşı pek çok bilimsel rapor yapıldı. Etkisi var mı? Kısa ve net bir cevap, EVET!

Ay olayı olarak bilinen ay teorisi, ay döngüleri ve insan davranışları arasında bir ilişki olduğu fikridir.

Şimdi yeni ay ve dolunayın hayatımız üzerindeki etkilerine bakalım... Dolunay, astrolojik işaretiniz ne olursa olsun, hepimizin içindeki iyiyi ve kötüyü aydınlatır! Dolunay her zaman büyülü bir zaman olarak düşünülmüştü. Eğer hayatınızda dikenli bir sorunu çözüyorsanız, dolunayda harekete geçtiğinizde olumlu bir sonuca ulaşma şansınız çok daha yüksektir.

 Yeni bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, neyi bırakmak istediğinizi ve neyi göstermek istediğinizi seçin. Yeni ay çabalarınızı destekleyecektir.

Ayın evreleriyle nasıl yaşayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, hadi birlikte dolunay ve yeni ayda yapacağınız en iyi aktiviteleri okuyalım!

 


fullmoon

★ En etkili ve gerçek fal Türkiye'nin en iyi sitesinde ★


 

Yeniayda ve Dolunay'da Yapabileceğiniz En İyi Aktiviteler:


Buluşmaya gitmek

Yeni bir ayın sonu ile  dolunayın başlangıcı arasında, bol miktarda pozitif enerjinin olduğu bir zaman vardır. Bu, insanları başkalarına daha çekici hale getirebilir ve böylece bir buluşmaya gitmek için mümkün olan en iyi zamandır. Yeni ay niyetleri belirlemek veya ilişkileri başlatmak için iyi bir fikirdir ve gerçekten yarım yıl boyunca onlara eğilim gösterir.


Sözleşme imzalamak

Dolunayın ilk üç günü, sözleşme imzalamak için ideal bir zaman olduğunu göstermiştir. Sözleşme imzalamak veya banka kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız; dolunayın gücü, herhangi bir aksaklık olmaksızın sorunsuzca işlerin hallolacağını garanti edecektir.

 

Mülakata katılmak

Görüşme düzenlemek için en uygun zaman, yeni bir ay. Yeni ay zamanı, bir iş ya da terfi için başvuru yaparsanız bu başarı şansınızı artırdığına inanılıyor. Ayrıca yeni fikirleri cesaretlendirir ve bu fikirlerin karşılığını almak, insanları etkilemek için size güven verir. Yeni aylar bir plan hazırlamak veya gelecek altı ay içinde istediğiniz şeyin temelini atmak için iyi bir zamandır.

 


full moon

 ☂ Burcunuz onunla ne kadar uyumlu? Size gelecek vaad ediyor mu? ☂


  

Duyguları ortaya çıkarmak

Ay, yeraltı dünyasını ve bilinçaltının alanını yönetir. Böylece,  insanların duyguları ve hisleri üzerinde önemli bir etkisi vardır! Dolunayda, düdüklü tencerenin üzerindeki düdük çalıyor ve insanların uzun zamandır onlarla birlikte taşıdıkları düşünceler, duygular ve duygusal biçiminde ortaya çıkıyor.

 

Alışverişe gitmek

Yeni ay boyunca alışveriş yapmak, inanılmaz bir pazarlık elde etme olasılığınız yüksek olduğu için sizin için kârlı olacaktır. Dolunay boyunca alışverişe gitmekten kaçınmaya çalışın, çünkü en çok satın alma gücüne eğilimli olduğumuz bir zamandır.

 

Tatile çıkmak

Ay sadece hava şartlarında değil, aynı zamanda tatil deneyiminizde de etkili olabilir. Yeni ay, hava durumu ne olursa olsun muhteşem bir zaman geçireceğinizi söylüyor.

 

16 Nisan'da gerçekleşecek Koç burcunda yeniay dönemi için en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı yazıyı sizinle paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin.


Diğer yazılarımıza da göz atın:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...