Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

16 Nisan’daki Yeniay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

16 Nisan’da Koç Burcunda Yeniay 

Koç burcu baharın gelişini mücdeleyen bir burçtur.  Heyecanı, coşkuyu, yenilikleri simgeleyen harekete geçmeyi gösteren lider bir burçtur. Bu dönemde gökyüzünde de çok güçlü harekete geçme arzusu var. Düşünmeden tamamen iç güdüsel olarak harekete geçebileceğimiz bir süreç.

 

<<< Koç Burcunda Yeniay Hayatına neler getiriyor? Kesin ve net cevaplar >>>

 

fullmoon

 

<<< Katina Aşk Falıyla seni ne kadar sevdiğiniz öğren >>>

 

Örneğin hiç düşünmediğimiz bir şeyi yapmaya adım atacak olabiliriz ya da duyduğumuz her hangi bir şey bizi çok heyecanlandıracak olabilir.  Bu yüzden çok dikkat etmeli ve plansız hareket etmemeliyiz. Aynı zamanda Koç burcundaki Yeniayın etkileri 8 Nisan’dan itibaren hissedilmeye başlayacak ve 22 Nisan’a kadar da devam edecek.

Koç burcu olanlar ve yükseli Koç olanlar burcunuzda gerçekleşecek olan bu Yeniay sizlere güçlü bir enerji hissettirecek. Her sene bu aylarda burcunuzda Yeniay gerçekleşiyor ve bu sayede değişik duygular hissediyorsunuz.  Bu Yeniay’da size çok güçlü bir enerji hissettirecek. Hattan hiç düşünmeden hemen harekete geçme arzusu duyacaksınız. Fakat yine de biraz temkinli olmanızda fayda var. Eğer doğru karalar verirseniz bir çok sorunu aşabilirsiniz ama eğer yanlış kararlar verirseniz devamında gelecek Dolunay’da bazı krizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

 <<< Burç uyumu ilişkideki en önemli şeydir. Onunla burcunuz ne kadar uyumlu? >>>

 

 

Aslında Koç burcundaki Yeniay her türlü hayrınıza olacak gibi görünüyor ama yinede en iyi şekilde değerlendirmek için bilinçli adım atmaya gayret göstermelisiniz . Ayrıca diyete başlamak, spora başlamak gibi hayatınızı düzene sokacak sizi daha sağlıklı yapacak bir sürece de başlayabilirsiniz. 

 

En çok okunan diğer yazılarımız:

 

Aşk internet sitelerinde mi?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Cinsellikte En Uyumlu Burçlar 

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


En Güvenilir Fal Sitesi Olma Serüvenimiz

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...