Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

25 Aralıkt'ta Dolunay bizleri nasıl etkileyecek?

25 Aralık Yengeç Burcunda Dolunay

Dolunay zamanları duygu yoğunluklarının yüksek olduğu zamanlardır. Bu zamanlarda daha kendimizle baş başa kalma ihtiyacında oluruz. Taşları yerine koyabilme arzumuz doğar. İhtiyacımız olan şey, yaşamda artık neyin tamamlanmakta olduğunun farkına varabilmek ve nokta koymamız gereken yeri görüp böylelikle neyin önünü açmamız gerektiğini anlayabilmektir. Bu durumu en açıklayabilecek tarot kartı ‘’ölüm’’dür. Bu kart değişimin vaktinin gelmiş olduğunu hatırlatır ve artık yaşamın yeni dönemine geçme noktasındaki direnç yersizdir. İç sesimize kulak vererek derinliklere doğru bir yolculuğun gerçekleşmesi gerekir. Parçaları yerine oturtacak olan budur. Egonun ötesine geçebilmek ve artık duvarları yıkarak ötesindeki ışıkla buluşabilmek! ‘’Kahramanın Yolculuğu’’ dediğimiz yaşamda, böyle akar zaman ve bunu anlamak önemlidir.

Dolunayın sizi nasıl etkileyeceğine dair yorumunuzu astrologlarımızla telefondan alın!
HEMEN ARA

Bakalım Dolunay burçları nasıl etkiliyor olacak? ( Yükselen burcunuzu da göz önüne bulundurun! )

Koç burçlarının 4. evlerinde gerçekleşiyor bu dolunay ve onlar için ev- aile konuları ve bu anlamdaki çözülmeler gündeme gelir. Artık derin sulardaki ışığı su yüzüne çıkarmaları gerekiyor.

Boğa burçlarının 3. evlerinde, yakın çevre, iletişim ve bilgi aksı ile ilgili bir dönüşüm süreci! Özgürleşmek ve kendini bu anlamdaki değişime açabilmek!

İkizler burçlarının 2. evleri, sahip olduklarını sorgulamak ve artık burada olgunlaşanı yaşama akıtmak! Güçlenen hisler ve ötesine geçilen hassasiyet!

Yengeç burçlarının 1. evleri, kendini bulmak, güçlü hisleri uyandırmak, yaşama daha derin bir bakış açısı, gerçeğini bulmak ve bunu ifade edebiliyor olmak!

Aslan burçlarının 12. evleri, ruhun sesini duymak, egonun ötesindeki ışığı bulmak, yaratıcılıklarını açığa çıkarmak, derinlerindeki o gücü yaşama akıtacak olan yolu bulmak!

Başak burçlarının 11. evleri, yarını yaratmak, çevresel kaynakların farkına varmak ve bunun bilinçli kullanımı, yeninin gücü ve bu anlamdaki koordinasyon, düzen, içlerine doğan ışığı yaşamsallaştırmak!

Terazi burçlarının 10. evi, özellikle kariyer konusunda, toplumsal statü, önemli çözülmeler, duygunun ötesine geçebilmek, kendinden emin olma, bir karar vermek ve buradaki net duruş! Kendilerini ifade eden yolu ortaya koymak!

Akrep burçlarının 9. evleri, idealler ve yaşam yolculuğundaki keşif duygularına açılan kapı! Daha büyük ve yeni deneyimler! Esnemek! Kendini farklı olana açmak! Harekete geçmek!

Yay burçlarının 8. evleri, karmaşanın ötesine geçmek, egoyu aşmak, bütündeki ışığı yakmak, korkularını aşmak, cesaret, derinlerde onları durduran duyguları bulmak ve özgürleşmek!

Oğlak burçlarının 7. evleri, ilişki evidir bu ev, sendeki beni bulmak ve onunla birleşmek, duygularını ifade edebilmek, kendini, kendi gerçekliğini ortaya koyabilmek, kuralların ötesine geçmek!

Kova burçlarının 6. evleri, hizmet evi, faydalı olanı bulmak, onun önünü açmak, hem vermek hem almak ve ikisinin de bir bütün olduğunun farkına varmak, sadeleşmek ve güçlü bir odak ile gelişmek!

Balık burçlarının 5. evleri, yaşamı yeni bir ışıkla yaratmak, içlerindeki oyuncu ruhu açığa çıkarmak, hafiflemek, yaşamı daha basit görebilmek, onunla iletişim kurmak ve dünya kimlikleriyle barışmak, çocuklukla ilgili duygular açığa çıkabilir.

 

Bizi tam olarak nasıl etkilediğini, yaşamımızın neresinde olduğumuzu, bunun anlamının bizim için ne olduğunu anlamak ve buradaki durumun inisiyatifimiz içindeki muhtemel yansımalarını ve buradaki duruşumuzu netleştirmek için bireysel görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz!

Dolunayın sizi nasıl etkileyeceğine dair yorumunuzu Hüseyin Beyden telefondan alın!
HEMEN ARA

Görüşmek üzere,

Sevgiler…

Hüseyin Akdağ

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...