Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

15 Mayıs Yeniayı Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

15 Mayıs Yeniayının Boğa Burcuna Etkileri

15 Mayıs’ta hem bir yeniay gerçekleşecek hem de Uranüs Boğa burcuna geçecek.

<< Astroloji Hayatınıza Işık Tutuyor >>

 

 

Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniayda sabit yıldız etkileşiminden dolayı bazı sıkıntılar söz konusu olacaktır. Ancak bu durumun kötü yönleri olduğu gibi olumlu yönleri de olabilir.

 

taurus

 

Bu sabit yıldızlar genellikle talihsizlikle ilişkilendirilir. Yani çok sayıda talihsiz bir takım olaylardan etkilenebilir.

 

>> En İyi Astrologlar Doğum Haritanizi Çıkarsın <<

 

Ancak 15 Mayıs Yeniayı illa kötü bir sonuca işaret değildir.  Bu dönemde inançlı, umutlu ve hayırsever davranarak kendiniz ve başkaları için çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

 

full moon

 

Boğa burçları bu dönemde kararlar verip, belirli bir yol seçecekler. Yani yeni bir yaşam dönemine başlayacaklar.  Bu dış görünüşünüz, imajınız ya da tamamen yaşamınızı değiştireceğiniz her hangi bir durum olabilir.

 

<< Burcuna Göre Geleceğini Öğren >>

 

Bu dönemde boğa burçlarının hayatlarında çok büyük değişiklikler olacaktır. İlişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili akıllı adımlar atmalısınız.

 

taurus 2

 

Yabancılarla olan ilişkilerinizde, seyahatlerinizde, ticaretlerinizde dikkatli olun. Hiçbir şeyi ertelemeyin, bu sizi zor durumlara sokabilir. Bu dönem doğru kararlar verip doğru hareket etmelisiniz. Bir şeyi yapmadan önce iki kere düşünün…

 

 

Diğer yazılarımıza da göz atın:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...