Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

13 Haziran Yeniayı İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

 

13 Haziran Yeniayının İkizler Burcuna Etkileri

13 Haziran’da saat 22.43’te İkizler burcunda Yeniay meydana gelecek.  İkizler, burçlar kuşağının meraklı ve heyecanlı çocuğudur; değişken, bilgiye meraklı ve muziptir. Bir duygudan diğerine koşar, çabuk parlayıp çabuk söner. İletişim becerileri çok kuvvetlidir; bildiklerini çevresindekilerle paylaşmaya bayılır.

Yeniaylar bir takım yeni başlangıçları, yenilenmeleri ifade eder. Yeniaylarda her burç, kendi özellikleriyle bağlantılı konularda hareketlilik kazanır. 13 Haziran Yeniayının özellikle İkizler burcunda bırakacağı bir takım etkiler söz konusu.

 


☎ En İyilere Fal Baktırmak İçin Arayın: 00902129002511 ☎


 

13 Haziran Yeniayının işaret ettiği konular

Sevgili İkizler burçları,  bu Yeniay sizin için birçok yeniliğin habercisi olacak!

 

Kişisel Gelişim:

Yaşamla ilgili merak ettiğiniz her şey, yetenekleriniz, hobileriniz ve yaşam enerjinizle ilgili konular gündeminize gelecek. Hep merak ettiğiniz ama denemeye cesaret edemediğiniz ilgi alanlarına atılacak, kendinize daha fazla vakit ayırmaya özen göstereceksiniz. Artık başkalarının etkisinde kalmak yok! Kalbinizin ve aklınızın sesi sizin için ön planda. Yaşamaktan hiç olmadığı kadar keyif alacak, gücünüz ve imkanınız dahilinde olan her şeyi deneyimlemek isteyeceksiniz. Yeniay size yeni planlarınızı gerçekleştirmeniz için destek veriyor olacak.

 

İlişkiler:

İkizler burcunun yöneticisi olan Merkür, iletişiminizi hareketlendirecek.  Konuşma biçiminiz ve ifadeniz değişecek; insanlarla iletişim kurma alanınız genişleyecek. Tanımadıklarınızın ilgisini daha fazla çekeceksiniz. Bu, farklı çevrelerden yepyeni insanlarla iletişim kurmanıza, yeni arkadaşlıklar geliştirmenize olanak tanıyacak. Ayrıca yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınızı kuvvetlendireceğiniz; akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi daha iyi bir noktaya taşıyacağınız bir süreç içerisine gireceksiniz

 

Aile:

Yeniayın yöneticisi olan Merkür’ün Yengeç burcuna yerleşmesi sebebiyle, bu yeniayda aile ile ilgili konular da çok fazla gündeminize gelecek. Aile üyelerinizin ya da aile büyüklerinizin sağlık problemleriyle ilgili haberler alabilir; hanenizde ekonomik anlamda değişiklikler yaşayabilirsiniz.

 


🔮 Falı Doğru Adreste Baktırmak için TIKLA 🔮


 

Aşk:

Bu Yeniayla birlikte çevrenizdekiler üzerinde oldukça etkin olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Eğer halihazırda bir ilişkiniz varsa, bu, partneriniz/eşiniz üzerinde baskı kurabileceğiniz anlamına geliyor. İlişkinizde ipler sizin elinizde. Ancak dikkatli olmakta fayda var, eşiniz üzerindeki hakimiyetinizi iyi yönetmezseniz telafisi mümkün olmayan problemler baş gösterebilir. Partnerinizi dinlemeye ve anlamaya özen gösterin.

Eğer bir ilişkiniz yoksa, bekleyin! Yeniay yeni karşılaşmalara destek veriyor. Kararlı ve kendinden emin duruşunuz hiç beklemediğiniz insanların dikkatini çekebilir.

 

Kariyer-para:

Satürn daha disiplinli olmanızı sağlıyor. Aile hayatınızdan iş hayatınıza kadar, her alanda gösterdiğiniz disiplinli ve çalışkan duruş, iş hayatınızda istediğiniz noktaya gelmenizin önünü açacak. Biraz daha tutumlu davranarak yeni yatırımlar yapma, başka iş alanlarına yönelme çabasına girebilirsiniz. Hedefinize doğru emin adımlarla ilerlerken, yetenek ve hobilerinizi ön plana çıkarmayı unutmayın.

 

Sağlık:

Ruhsal sağlığınız hiç olmadığı kadar iyi. Sonunda kendi iç sesinizi dinlemeniz, hobilerinize yönelmeniz ruh sağlığınıza iyi gelecek. Siz yine de sağlıklı beslenmeyi ve spor yapmayı ihmal etmeyin, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur!

 Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...