Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

28 Haziran Oğlak Dolunayı'nın Ne Gibi Etkileri Olacak?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

28 HAZİRAN DOLUNAYI'NIN OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ

2018’in ikinci yarısı nasıl geçecek? 28 Haziran Dolunayı bu konuda önemli ipuçları veriyor.

28 Haziran günü saat 07:53’te gerçekleşecek Dolunay’a Oğlak burcu ev sahipliği yapacak.


Mutlu Bir Evliliği Hak Ediyorsunuz! En İyi Falcılar Geleceğinize Dair Tahminlerde Bulunuyor!

Hemen Fal Baktır


Oğlak genellikle güçlü, planlı, çalışkan, ciddi ve güvenilir insanların burcu olarak bilinir.

Dolunay sürecinde Oğlak burçlarını en fazla iletişim konularında sorunlar bekliyor. İnsanlarla olan ilişkilerini her daim yeniden gözden geçiren Oğlak burçlarının hoşgörü seviyesinde bir azalma görülebilir.

28 Haziran Oğlak Dolunayı’nda bir takım zorluklar, kaygılar, kayıplar, sağlık sorunları gibi konular ön plana çıkacak. Bu Dolunay’da odak noktasında olacak konular, bir takım çözülmeleri de beraberinde getirecek. Artık kendinizle yüzleşeceksiniz. İçinizde saklı kalan korkularınız, kaygılarınız veya pişmanlıklarınız gün yüzüne çıkabilir. Kendinizle olan bu yüzleşme süreciniz size yalnız olduğunuz hissini verebilir. Dayanıklı ve sabırlı olmalısınız.

 


<< Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? En İyi Falcılar Cevaplasın >>


İşinizle ilgili daha fazla sorumluluk aldığınız bir döneme girdiniz. Bundan böyle kendinizi yorgun hissedebilir, sosyal ortamlardan geri çekilmeye çalışabilirsiniz. Bu durum sizde bir güvensizlik hissi uyandıracaktır. Artık yakın çevrenize karşı çok daha dikkatli olacak, arkanızdan çevrilen oyunların farkına varacaksınız.

Kısacası bu Dolunay sizin için bir inzivaya sebep olabilir. Burcunuz için her açıdan bir yüzleşme süreci söz konusu. Çok fazla çalışacak, ertelediğiniz veya yarım bıraktığınız birçok işi yeniden masaya yatıracak; ruhunuzu beslemeye özen göstereceksiniz. 2018’in ikinci yarısında kariyer hedeflerinize ulaşmayı, sorumluluklarınızı tamamlayıp teslim etmeyi öngörüyorsunuz. Dolunay-Satürn buluşması ise geçmişten gelen engelleri yeniden gündeme getirebilir; aynı zamanda kalıcı ve sabit bir düzen yaşamaya zorlarken karşınıza yeni engeller çıkarabilir.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...