Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Ağustos Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Bu ay gökyüzünde neler oluyor?

Ayın birinde Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay size tüm cesaretinizi bahşediyor. Ayrıca Merkür Yengeç burcunda direkt hareketine geri dönüyor: Yolunda gitmeyen işler geçmişte kaldı! Finansal anlamda anlaşmalarınız daha çok güven veriyor. Ayın 14’ünde gerçekleşecek Güneş Venüs Kavuşumu sayesinde yoksa aşk kapınızı mı çalacak? 15 Ağustos’ta Kova burcundaki Dolunay da aşk hayatınızı güzelleştiriyor! Ayın 24’ünde tutkunun sizi ele geçirdiğini hissediyorsunuz: Venüs - Mars Kavuşumu sizi hareketlendiriyor. 30’unda Başak burcundaki Yeni Ay sayesinde tam formunuzdasınız!

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat : Duygusal yaşamınız hareketleniyor. Yoksa evlenmeyi ya da ikinci bir balayını mı düşünüyorsunuz? Bekarsanız, kafanızı ne yöne çevireceğinizi bilemiyorsunuz, cazibenizin gücü tartışılamaz.

Sosyal Hayat : Ayın 1’inden itibaren düz hareketine geri dönen Merkür finansal ilişkilerinizi akıcı hale getiriyor. 12 Ağustos’tan sonra biraz indirim yaptırmak için müzakere yeteneğinize bile güvenebilirsiniz.

Ayın Sözü : Kendinizi gösterin!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat : 20’sine kadar, yakın çevrenizle yaşanabilecek gerilimlere dikkat etmeniz gerek. Özellikle bunu tartışma konusuna dönüştürmeyin. Ay sonuna doğru partnerinizle gözle görünür biçimde yakınlaşıyorsunuz.

Sosyal Hayat : 1 Ağustos’tan sonra işleriniz giderek kolaylaşıyor ancak motivasyon konusunda eksiğiniz var. 18’inden itibaren yavaş yavaş cesaretinizi geri kazanıyorsunuz.

Ayın Sözü : Bekarsanız, diğerlerinden daha ciddi gibi gözüken bir tanışıklık dikkatinizi çekiyor.

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat : Sırılsıklam aşıksınız ve ışık saçıyorsunuz. İlişkinize özen gösteriyorsunuz ve onun güneş ışıkları altında serpilip geliştiğinizi gözlemliyorsunuz. Bekarsanız yaşam sizi en çılgın yönlerini sunuyor.

Sosyal Hayat : Çaba sarf edin, yeni insanlarla tanışın, zira işleriniz oldukça verimli hale geliyor. Sezgileriniz sayesinde iş dünyasında kararlı bir biçimde kendinizi konumlandırmayı iyi biliyorsunuz.

Ayın Sözü : Merkür sayesinde karşınıza finansal fırsatlar çıkıyor.

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat : Cömert yönünüz sizi sahip olduklarınızı diğer insanlarla paylaşmaya teşvik ediyor. Size göre her şey onları mutlu etmek için bir bahane : Şuna bir hediye, ona biraz ilgi… Neyse ki, bunun karşılığını da alıyorsunuz.

Sosyal Hayat : Sanatsal ya da estetik, güzellik ve modayla ilgili aktiviteler gelişiminize katkı sağlayabilir. Finansal anlamdaysa fırsatlar sizi bekliyor.

Ayın Sözü : Yaratıcılığınız harikalar yaratıyor.

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Ayın Burcu: Aslan

Kişisel Hayat : Her şey pozitif yönde sonuçlanıyor. İnsanlar sizin yanınızda olmak istiyor. Ya partnerinizle barışıp ortak bir anlaşmaya varıyor ya da yeni, inanılmaz bir aşk hikayesine yelken açıyorsunuz!

Sosyal Hayat : Çalıştığınız iş alanıyla iyi bir uyum yakaladığınızı hissediyorsunuz, her şey kolayca yoluna giriyor, görüşmeleriniz akıcı, işiniz sizi daha az strese sokuyor. Tüm motivasyonunuzu geri kazanıyorsunuz. Tatildeyse rahatınıza kavuşuyorsunuz.

Ayın Sözü : Ayın 20’sinden sonra finansal anlamda güzel anlaşmalar sizi bekliyor.

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat : Ayın 21’ine kadar talepleriniz karşısında dikkatli olun. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz eklentilerinizin küllerini yeniden alevlendirmeyin ve kendinizden taviz verin. Sabırlı davranmasını bilirseniz her şey yoluna girecektir.

Sosyal Hayat : Mars ve Uranüs kesinlik ve ustalık gerektiren mekanik ve teknik işler ya da marangozluk gibi konularda yeteneklerinizi besliyor. Harika fikirleriniz ve sihirli parmaklarınız hayranlık uyandırıyor.

Ayın Sözü : İç huzurun ve sakinliğin faydasını görüyorsunuz.

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat : İlişkilerinizi hayal gücüyle tatlandırıyorsunuz, etrafınızdaki her şeye aşkın kokusu siniyor. Bekar Terazileri bir yıldırım aşkı mı bekliyor yoksa eski bir aşk yeniden mi alevlenecek? Sürprizlere hazır olun!

Sosyal Hayat : 18’ine kadar tüm iyi niyetinizle mücadele ediyorsunuz. Bir gruba dahil olmak ya da kolektif bir projeyi desteklemek söz konusuysa hemen harekete geçiyorsunuz. 19’undan itibaren ise hevesinizi yitiriyorsunuz.

Ayın Sözü : 24 saatte 48 saatlik iş yapma kapasitesine sahipsiniz.

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat : Talepkarsınız ve bu durum arkadaşlık ya da aşk ilişkilerinden keyif almanıza engel oluyor. Yaz mevsiminde olduğunuzu ve dinlendiğinizi hatırlayın; en önemlisi de her şeyde mükemmellik aramaktan vazgeçin!

Sosyal Hayat : Zihniniz eskisi kadar uyuşuk değil, aktivelerinizde daha rahat hareket ediyorsunuz. İşinizde ayın 28’inde zirve yapacak şekilde, 18 Ağustos’tan itibaren harika bir başlangıç yapıyorsunuz.

Ayın Sözü : Günler ilerledikçe size formunuza sokan enerjiler de güç kazanıyor.

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat : İlişkinize aşk hakim. Bekarsanız ve yurtdışına çıkıyorsanız farklı kültürden bir kimseyle yoğun bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Sosyal Hayat : Yaşamınıza yeni bir soluk getiriyorsunuz ve hala beni düzenlemelere ihtiyaç duysanız da durumunuzu değiştirmek için yeterli kapasiteye sahipsiniz. Gelişmeye duyduğunuz ihtiyacınızı ortaya koyuyorsunuz.

Ayın Sözü : Gelecek aya kıyasla bu ay dört ayak üstüne düşmüş gibi görünüyorsunuz.

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat : Ayın ilk yarısında ortam gergin durumda ve aşk hayatınız hala oldukça hareketli. Ardından etraf biraz sakinleşiyor ama hala sıcaklığını koruyor. Ayın 21’inden itibaren işlerin rengi değişiyor ve Venüs içinizi rahatlatıyor.

Sosyal Hayat : İş arkadaşlarınızla sürdürdüğünüz ilişkileriniz değer kazanıyor. Ayın 20’sinden sonra mücadeleci yönünüz ve güçlü karakteriniz sayesinde ihtişamlı bir iş dönemini öngörebilirsiniz.

Ayın Sözü : Uzun vadeli planlar yapın.

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Harika iletişim becerileriniz ilişkinize geri dönüyor, aşk hayatınız alevleniyor. Sarılmalarınıza tutku eşlik ediyor. Bekar Kovaların kalbinde yeni arzular filizleniyor.

Sosyal Hayat : Rahat bir “Oh!” Çekiyorsunuz zira ayın birinden itibaren girişimleriniz normal işleyişlerine geri dönüyor, finansal durumunuz dengesini yeniden kazanıyor ve pratik yaşamınız düzene giriyor.

Ayın Sözü : Adeta yıldızları sırtınızda taşıdığınız zor günler geride kaldı.

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat : Başlarda yaşadığınız ilişki birbirinizi desteklemek üzerine daha arkadaşça bir havaya sahipken 21’inden sonra aşk yaşamınızdaki eski yerine geri dönüyor.

Sosyal Hayat : Çalıştığınız işe göre bu yaz ya çok sakin ya da çok hareketli geçiyor. Her iki durumda da verimli, hızlı ve enerjik bir biçimde çalışıyorsunuz. Çok çeşitli taleplere soğukkanlılık ve sağlam bir iradeyle karşılık veriyorsunuz.

Ayın Sözü : 13 Ağustos’a doğru küçük ölçekli kişisel bir başarı elde ediyorsunuz.

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...