Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Eylül Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Bu ay gökyüzünde neler oluyor?

2 Eylül’de Başak burcundaki Mars ve Güneş Kavuşumu yüzünden dilinizi bir türlü tutamıyorsunuz. Ayın 14’ünde Balık burcunda meydana gelecek Dolunay yaşadığınız geçici cesaret kırılması karşısında harekete geçmeye zorluyor. 18 Eylül’de, son zamanlarda ortaya koyduğunuz çalışmaların Oğlak burcunda direkt konumuna geçen Satürn sayesinde somut bir hal aldığını hissediyorsunuz. 21’indeyse Yay burcundaki Jüpiter ile Balık burcundaki Neptün Karesi’nin etkisiyle güveninizin suistimal edilebilir! 28 Eylül’de Terazi burcundaki Yeni Ay cilveli yönünüzü açığa çıkaracak.

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Aşk gündelik yaşamınızda kendini gösteriyor: Mutfakta küçük bir not, girişte bir demet çiçek, nazik bir telefon konuşması.. Bunlar dolu dolu geçen günlere rağmen birbirinizle paylaştığınız aşkın somut kanıtları. Bekarsanız, aşk bir anda karşınıza çıkabilir.

Sosyal Hayat: Tatil dönüşünde cesaretiniz yerinde ve işiniz karmaşık olmasa dahi ona dört elle sarılıyorsunuz.

Ayın Sözü: Mücadele etmeye bayılıyorsunuz!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Ayın 15’ine kadar ilişkileriniz dengeli bir konumda. Tutkunun pençesine yenik düşmemeye adeta yemin etmişsiniz. Sonrasındaysa, işler biraz karışıyor. Şüpheli tipler etrafınızda pervane oluyor. Kalp hırsızlarına karşı dikkatli olun.

Sosyal Hayat: Güneş ve Mars ay başında iradenizi ve yeteneklerinizi besliyor. 18 Eylül’den sonra mesleğiniz ne olursa olsun, işleri kontrol altında tutmayı çok iyi beceriyorsunuz.

Ayın Sözü : Harika bir potansiyele sahipsiniz.

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Tatil dönüşü sizi tam anlamıyla etkisi altına alıyor ve siz de aşk hayatınızdan çok aileniz, eviniz ve yaşam alanınızla ilgili meselelere odaklanıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Tamam övgüleri hak ettiğiniz bir gerçek ama köşenize çekilip söylenmekten bırakın da insanlar bu yönünüzün farkına varsın. İçinizdeki güzel enerjiyi ve araştırmacı yönünüzü daha çok ortaya koymaya bakın.

Ayın Sözü: Yalnız başına ya da uzaktan işinizi yapmak tam size göre.

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Ayın 15’ine kadar ilişkileriniz huzur dolu. Kafanıza takılın belirsizlikler olmadığı gibi yapaylıktan da uzak, her şey denge konumunda. Ardından kendinizi daha yüzeysel insan ilişkilerinin ortasında buluyorsunuz.

Sosyal Hayat: İşinizde gerekli hızı, isteği ve dikkati bir araya getiriyorsunuz. Ayrıca organizasyon yeteneğiniz sayesinde tatil dönüşü sendromunu kolayca atlatıyorsunuz.

Ayın Sözü: Öğrendiklerinizi sentezleme kapasiteniz hayli gelişmiş durumda.

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat : Duygusal yaşamınıza tutku ve şefkat arasında kurulmuş harika bir denge hakim. Bekar Aslanlar içinse saatler iyi geçen ilk buluşmaları gösteriyor.

Sosyal Hayat: Kararlılık ve cesaret yönünden eksiğiniz yok. Daha ölçülü harcamalar yapıyorsunuz ve önceki yıllara kıyasla hesaplarınız oldukça iyi durumda. Ayın 18’inden sonra önünde engeller olduğunu düşündüğünüz bir durum kısa sürede çözüme kavuşacak.

Ayın Sözü : Zevkten dört köşesiniz!

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Ayın burcu: Başak

Kişisel Hayat: Bu ay turnayı gözünden vuruyorsunuz! Partnerin size gösterdiği ilgi sayesinde bu huzurlu atmosferin tadını çıkarın ve siz de ona aynı şekilde karşılık verin. Eğer yalnızsanız, dertsiz tasasız günler ve yeni insanlarla tanışma şansı ayın 13’üne kadar sizi bekliyor olacak

Sosyal Hayat : Bu aralar gelgitli ruh halleri yaşıyorsunuz ve aşırı hevesli olduğunuz ve verimli geçen bir günün ardından “ne anlamı var” ki şeklindeki moral bozucu düşüncelere kapılabiliyorsunuz.

Ayın Sözü: Şans yıldınızından size daha çok cesaret ve mücadeleci ruh bahşetmesini isteyebilirsiniz!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: Ay başında pek kendinizde değilsiniz, hayal kırıklıkları sizi canınızı yakıyor, içiniz kan ağlıyor. Ayın 15’inden sonra cazibeli ve diplomat tavırlarınız sayesinde çoğu meseleyi kolayca halledeceksiniz.

Sosyal Hayat: Tatilin bitmesini hiç ama hiç istemiyorsunuz. Adeta ayaklarınız geri geri gidiyor ve bir şekilde hevesiniz kırılmış denebilir. Neyse ki ayın 18’inden sonra işinize daha çok yoğunlaşıyorsunuz.

Ayın Sözü : Etrafınıza ışık saçıyorsunuz.

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Zihniniz ilişkiniz, aileniz ya da arkadaşlarınıza dair fikirlerle dolu. Bekarsanız gözünüzü budaktan sakınmıyorsunuz ve yerleşmiş kuralları çiğnemekten de çekinmiyorsunuz.

Sosyal Hayat: Yaz tatilinin ardından hızlı bir dönüş yapıyorsunuz, oldukça dinamik ve verimli bir şekilde hareket ediyorsunuz. Finansal durumunuz söz konusu olduğunda, ayın 20’sinden itibaren gereksiz harcamalar yapmamaya özen gösterin.

Ayın Sözü : Yıldızların olumlu etkileri çıktığınız yolda emin adımlarla yürümenizi sağlıyor.

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: 23 Eylül’e kadar partnerinizin yanında olmak ve ona sevginizi göstermek konusunda zorluk yaşıyorsunuz. Kafanız başka şeylerle meşgul ve sizden daha fazla ilgi beklendiğinde ise bu durumdan rahatsız oluyorsunuz.

Sosyal Hayat: Jüpiter, Mars ve Neptün yaşamınızı karmaşık hale getirmek için anlaşma yapmış gibi gözüküyor. Çalışmak yahut hesaplarınızı kontrol etmek için en ufak bir isteğiniz bile yok!

Ayın Sözü :  Boş zamanınızda yaptığınız yeni bir aktivite keyfinizi yerine getirecek.

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Ayın ilk iki haftası boyunca ilişkinizdeki bağları güçlendirebilir, eğer kalbiniz boşsa da tam size göre biriyle tanışabilirsiniz.

Sosyal Hayat: Ayın 1’inden itibaren adeta parıldıyorsunuz. 18 Eylül’den sonra Satürn bir türlü ilerlemediği için yarıda bıraktığınız bir proje için yeniden harekete geçmenize imkan sağlıyor.

Ayın Sözü : Bir taşla iki kuş vurma konusunda ustasınız!

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Günlük endişelerinize rağmen, partnerinize şefkatli bir biçimde ilgi göstermeyi ihmal etmiyorsunuz. Eylül’ün ortasına doğru zengin sosyal ortamsınız yeni bir birlikteliğe olanak sağlayabilir

Sosyal Hayat: Satürn kapasitelerinizi ve kendinize duyduğunuz güveni besliyor. Buna karşın kimin dost kimin düşman olduğuna dikkat edin. Karaktersiz bazı kimseler ayın 21’ine doğru sizden faydalanmaya çalışabilir.

Ayın Sözü : Hiç çaba sarf etmeden insanları etkilemeyi başarıyorsunuz!

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Birçok şeyi yapmak için partnerinizle ele ele veriyorsunuz. Ama her zaman da birlikte olmak zorunda değilsiniz ki. İlişkinizin biraz nefes almasına izin verin. Bekarsanız, umut vaat eden bir teklif sizi bekliyor olacak.

Sosyal Hayat: Tatil öyle ani bir biçimde bitiyor ki bir “of” çekmeye bile vaktiniz yok! Hızlı bir şekilde Eylül ayına işiniz ve çeşitli sorumluluklarınız arasında kalmış bir vaziyette giriş yapıyorsunuz.

Ayın Sözü : Zorlayıcı talepler söz konusu olduğunda titizlikle hareket ediyorsunuz

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...