Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haziran Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Ve sonunda bahar, uzunca bir kışın ardından içimizi ısıtmaya başladı. Mayıs ayı burç yorumlarınız bu ay neler yaşayacağınızla ilgili önemli ipuçları veriyor. 

Bu ay gökyüzünde neler oluyor?

4 Mayıs günü Boğa burcunda Yeni Ay meydana gelecek ve Neptünle yaptığı olumlu açı sayesinde sizi yeni projeler ve ideallerle besleyecek ve empati duygunuzu artıracak. Ayın 5’inde ise içinde bulunduğunuz aşırı hevesli ruh halinden çıkıp kara bir öfkeye kapılıyorsunuz… Hatalı tavırlardan yahut abartılı davranışlardan sakının. Mars ve Jüpiter Karşıtlığı süresince hiçbir risk almayın! 18 Mayıs’ta Akrep burcunda Merkür’e bağlanan Dolunay ruhunuzu canlandırıyor ve kavrayışınızı keskinleştiriyor. Bir gizemi açığa kavuşturuyorsunuz, sizden sır saklamak adeta imkansız!

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: 5 ve 10 Mayıs arasında hiçbir şekilde taviz vermiyorsunuz. Eğer karşınızdaki sizi kışkırtırsa en ufak bir pişmanlık ya da acı duymadan ilişkinizi kesip atmaya hazırsınız. Sonrasında ise bu ay sizin için daha huzurlu geçiyor.

Sosyal Hayat: Bu ay finansal durumunuza yoğunlaşmış durumdasınız, emeğinizin karşılığını hatta belki daha bile fazlasını elde etmek için mücadele etmeye hazırsınız!

Ayın Sözü: Bekarsanız, başlarda yalnızca cinselliğe dayanan bir birliktelik ayın ikinci yarısında sağlam bir ilişkiye dönüşebilir.

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Ayın burcu: Boğa

Kişisel Hayat: Bu aralar romantik bir ruh hali içerisindesiniz. İlişkiniz varsa cazibeniz işe yarıyor ve düşünceleriniz kadar bedenleriniz de harika bir uyum yakalıyor. Eğer bekarsanız, şık kıyafetlerinizi üstünüze geçirin ve en güzel gülümsemenizi ortaya çıkarın, pişman olmayacaksınız!

Sosyal Hayat: Ay başında arkadaşlarınızla ya da üstlerinizle yaşadığınız tartışmalar yaşamınıza gölge düşürebilir. Diplomasinin ne olduğundan bihabermiş gibi görünen insanlar karşısında bu tanıma uygun davranmakta zorluk çekiyorsunuz! Ayın ikinci yarısında, girişimleriniz meyvelerini veriyor.

Ayın Sözü: Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi iletmek için etrafınızı sizi destekleyen insanlarla çevrelemeyi iyi biliyorsunuz.

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Güvenmek ve insanlara uyum sağlamak konusunda zorluk çekiyorsunuz. Başlarda sabretse de giderek öfkelenen partnerinize emir verme eğiliminiz var. Ayın ikinci yarısı biraz karmaşık geçecek.

Sosyal Hayat: Optimist bakışınızı eleştirmek mümkün değil. Ancak özellikle finansal anlamda boşluğa yuvarlanmak istemiyorsunuz belli yol göstericilere başvurmanız gerek.

Ayın Sözü: Sözlüğünüzde imkansız kelimesine yer yok!

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: 15 Mayıs’tan itibaren partnerinizle birlikteliğinizi sağlamlaştırma konusunda daha çok isteklisiniz. Bekarsanız, ayın 18’inden sonra kendinizi göstermeye çalışın: Sürpriz bir aşk yaşamınızı çarpıcı bir şekilde değiştirebilir!

Sosyal Hayat: Ayın ilk yarısı boyunca, Mars ve Jüpiter sosyal ve profesyonel yaşamınıza neredeyse hiç destek olmuyor. Girişimlerinizden zar zor sonuç elde ettiğinizi düşünüyorsunuz. Merak etmeyin, bir süre sonra etraf sakinleşiyor.

Ayın Sözü : Yaşasın aşk!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Ayın ilk haftasında aile ve arkadaşlarınızla ilgili bazı endişelere rağmen, aşkla ilgili harika tanışıklıklar yaşama ihtimaliniz söz konusu. Gözünüzü açık tutun!

Sosyal Hayat: Başlarda ağırbaşlı ve şartlara uygun bir şekilde hareket etmeyi başarıyorsunuz. Ayın 19’undan sonra önünüze çıkan engeller ve zorlukların ardından önünüze geçilmesini kabul etmiyorsunuz ve tüm gücünüzle mücadele ediyorsunuz.

Ayın Sözü: Etrafınızda huzurlu bir atmosferin tadını çıkarıyorsunuz.

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: Duygusal yaşamınız yavaş yavaş gelişme gösterse de arzularınız konusunda kafanız biraz karışık. 15’i ve 25’i arasında alışkanlıklarınızın dışına çıkmaktan çekinmeyin: unutulmayacak bir karşılaşma keyfinizi yerine getirebilir.

Sosyal Hayat: Ayın 15’ine kadar işinizle ilgili insanların size müdahale etmesine izin vermiyorsunuz ve eğer tek başınıza çalışmıyorsanız bu durum bazı sıkıntılara sebep olabilir. Bu kadar tahammülsüz olmaktan vazgeçin!

Ayın Sözü: Ayın ikinci yarısında zarafetinize yeniden kavuşuyorsunuz.

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: 15 Mayıs’a kadar Venüs size yeni tanışıklıklar ya da ilişkinizi besleyen paylaşımlar müjdeliyor. Gökyüzü de bu duruma kayıtsız kalmıyor ve yaşamınızı bereketlendiriyor.

Sosyal Hayat: İşinizde hala uygun tepkileri vermekte zorluk çekiyorsunuz ve kimi zaman yersiz panik krizlerini kontrol altında tutmanız gerekebiliyor. Buna rağmen bir şekilde bu meselelerin altından kalkmayı başarıyorsunuz.

Ayın Sözü: Ayın 15’ine kadar yaşamın sürprizleriyle eğlenmeyi iyi beceriyorsunuz.

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: İş yaşamınızla ilgili kaygıları aslında huzurlu bir liman olması gereken yuvanıza taşımaktan vazgeçin! Ayın 19!una doğru Venüs ve Uranüs sayesinde birileri hakikaten kalbinizi çalıyor.

Sosyal Hayat: Her şeyi aynı anda kontrol etme konusunda yetkinsiniz ama bunu abartarak yapıyorsunuz! Gururlu olduğunuz için çevrenizden yardım da istemiyorsunuz ama buna rağmen işinize adeta bir aslan yuvasına girecekmişçesine gidiyorsunuz.

Ayın Sözü: 18 Mayıs’ta Ay sayesinde önemli br aydınlanma yaşıyorsunuz.

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: Eğer ilişkinizin paramparça olmasını istemiyorsanız bazı şeylerin sorumluluğunu üstlenmeniz gerek. Ama partneriniz abartılı tepkiler veriyorsa, o zaman aranıza mesafe koymaktan çekinmeyin.

Sosyal Hayat: Ay başında meslektaşlarınız arasında bir temizlik yapıyor, iyi arkadaşlarınızı kötülerden ayırıyorsunuz. 15’inden sonra dikkatli olun, stratejik bir seçiminiz size pahalıya patlayabilir!

Ayın Sözü: Özel hayatınızda partnerinizle aranızı düzeltmek için yatak odası sohbetlerini tercih edebilirsiniz.

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Ay başındaki dışa dönük enerjinize rağmen, Satürn işleri askıya alıyor ve sizi içinize kapanmaya itiyor. Amacıysa kendinizle ilgili bir karara varmanızı sağlamak. Olgunluğunuz keyfi tavırlarınıza baskın geliyor.

Sosyal Hayat: Ta Mayıs başından itibaren, öngörülemeyen durumlar sizi strese sokuyor. Görevler üst üste biniyor ve sizin bunları yerine getirmek için fazladan yirmi dört saatiniz olduğu söylenemez.

Ayın Sözü: 20 Mayıs’a doğru aşk hayatınız parlamaya başlıyor.

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: İlişkiniz bu günlerin tadını çıkarıyor: Birbirlerinin yanaklarına gizlice öpücük konduran genç aşıkları andırıyorsunuz. Bekarsanız kalp atışlarınız aniden hızlanmaya başlıyor çünkü yakın çevrenize sürpriz bir misafir dahil oluyor.

Sosyal Hayat: 5 Mayıs biraz baskı altında olsanız da, ayın ilk yarısı boyunca işlerinizde harika bir biçimde gelişmeler kaydediyorsunuz. Ardından ise müdahelelerinizden daha az eminsiniz.

Ayın Sözü: Ayın 18’ine doğru sezgileriniz sizi yanıltmıyor.

 

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Mars, Venüs ve Uranüs’ün koruması altında aşk hayatınız tutkulu renklerle boyanıyor. Bekar mısınız? Birileri size anlamlı bakışlar atar atmaz zevkten eriyorsunuz

Sosyal Hayat: Ayın 15’ine kadar belli bir çizgide hareket etmekte güçlük çekiyorsunuz. Sizi kandırmaya çalışan üçkağıtçıların oyunlarına alet olmayın! Neyse ki 16 Mayıs’tan sonra gerçek potansiyelinize erişiyorsunuz.

Ayın Sözü: Libidonuz bayram ediyor!

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...