Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haziran Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Ve sonunda yaz, uzunca bir kışın ardından içimizi ısıtmaya başladı. Mayıs ayı burç yorumlarınız bu ay neler yaşayacağınızla ilgili önemli ipuçları veriyor. 

Bu ay gökyüzünde neler oluyor?

3 Haziran’da İkizler burcunda meydana gelecek Yeni Ay sizden yeni bir işe girişmeden önce her türlü ütopik düşünceyi bir kenara bırakmanızı istiyor. Ayın 16’sındaki Jüpiter Neptün Karesi hayatınıza şüphe tohumları serpiyor. Hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz ancak bunu gerçekleştirmek için gerekli yöntemler söz konusu olduğunuzda kaybolmuş bir haldesiniz. 17 Haziran’da Yay burcundaki Dolunay sizi endişelendiren bir durumu açık bir biçimde analiz etmenize olanak sağlıyor. 18’indeyse Satürn Neptün Sekstili sayesinde ruh hallerinizi mantık çerçevesine oturtmayı başarıyorsunuz.

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Destek alabileceğiniz sağlam bir omuza ihtiyacınız var. Yuvanız kimi zaman yaşama dair beklentilerinizin etkisiyle sarsılsa da aile içinde birbirinize yardımcı oluyorsunuz. Herkesin kapasitesini böyle bir sevgiden başka ne artırabilir ki?

Sosyal Hayat: İşinizdeki gerilimler aile yaşamınızı, aile yaşamınız ise işinizdeki performansınızı etkiliyor. Bu sorunu çözmek zorundasınız ama bir ikilemle karşı karşıyasınız : Hayattaki öncelikleriniz neler?

Ayın Sözü : 17 Haziran Dolunayı hayatınızı aydınlatacak!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Duygularınızı mantık çerçevesine oturtma eğiliminiz var. Önceliklerinizi ilişlilerinizden ziyade pratik yaşamla ilgili sorular oluşturuyor. Tutkudan oldukça uzakta, akıl yoluyla baştan çıkarmanın peşindesiniz.

Sosyal Hayat: İnsan ilişkileriyle ilgili yönünüzü geliştiriyorsunuz. Ayın 18’ine doğru bir iş fırsatı olabilecek en avantajlı şekilde karşınıza çıkabilir. Sabırlı olun, buzdağının görünmeyen yüzüne dikkat edin!

Ayın Sözü: Kanatlandığınızı hissediyorsunuz.

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

Ayın burcu: İkizler

Kişisel Hayat: Ay başında kafanız sorularla dolu zira bir durumu çözüme kavuşturmak istiyorsunuz. 9 Haziran’dan itibaren Venüs sizi sayısız ödülle donatıyor. Giderek daha akıcı hale gelen iletişiminiz aşkı daha yoğun bir biçimde yaşamanızı mümkün kılıyor.

Sosyal Hayat: Eylemler ve fikirler arasındaki o harika dengeyi kurmayı başarıyorsunuz, işiniz oldukça kişisel ve kendine özgü. Buna karşılık, ayın 21’ine yakın tarihlerde finansal anlamda sizi zor durumda bırakacak bir karar alınabilir. Dolayısıyla aldatıcı gibi görünen kazançlara bel bağlamayın.

Ayın Sözü: Güneş’in parlaklığı üzerinizde. Cazibe ve enerjiyle dolup taşıyorsunuz.

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: 15 Haziran’dan itibaren partnerinizle birlikteliğinizi sağlamlaştırma konusunda daha çok isteklisiniz. Bekarsanız, ayın 18’inden sonra kendinizi göstermeye çalışın: Sürpriz bir aşk yaşamınızı çarpıcı bir şekilde değiştirebilir!

Sosyal Hayat: Ayın ilk yarısı boyunca, Mars ve Jüpiter sosyal ve profesyonel yaşamınıza neredeyse hiç destek olmuyor. Girişimlerinizden zar zor sonuç elde ettiğinizi düşünüyorsunuz. Merak etmeyin, bir süre sonra etraf sakinleşiyor.

Ayın Sözü : Yaşasın aşk!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Aktiviteleriniz yaşamınızda büyük bir yer kaplıyor ve bu sebeple duygusal anlamda pek müsait sayılmazsınız. Ayın 10’undan sonra duygusal yaşamınız renklense de sizin aynı oranda romantik olduğunuz söylenemez.

Sosyal Hayat: Yeterince enerjik olamasanız da Haziran ayında iş çevrelerinde oldukça popülersiniz ancak ayın 15’ine doğru zor bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hiçbir şeyi aceleye getirmeyin!

Ayın Sözü: Işık saçıyorsunuz!

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: Aşk ilişkileriniz her zaman keyifli olmayabiliyor. Partnerinizle birbirinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Haziran ortasında Ay tutkularınızla ilgili bir karara varmanıza yardımcı oluyor. Yaşamınıza yeniden yön vermenin tam sırası!

Sosyal Hayat: Ayın 15’ine kadar işinizle ilgili insanların size müdahale etmesine izin vermiyorsunuz ve eğer tek başınıza çalışmıyorsanız bu durum bazı sıkıntılara sebep olabilir. Bu kadar tahammülsüz olmaktan vazgeçin!

Ayın Sözü: Damarlarınızda gençlik akıyor!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: Venüs partnerinizle iletişiminizi besliyor. Bekar Teraziler içinse adeta her yol mutluluğa işaret ediyor. Ayın 8’inden itibaren geleceği olmadığını düşündüğünüz bir ilişkinin gidişatı sizi şaşırtabilir.

Sosyal Hayat: Ayın başında gerçekleşen Yeni Ay, ardından da Jüpiter ve Neptün sizi zor durumlarla, gerçekleşmesi imkansız isteklerle ve finansal açmazlarla karşı karşıya getiriyor. Biraz sabır…

Ayın Sözü: Arkadaş çevreniz genişliyor.

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Davranışlarınızı değiştirip yolunda gitmeyen şeylerden kurtulmayı başarıyorsunuz. Böylelikle sayısız gece gezmesi ve tutkulu yakınlaşmalar arasında aşkı kutluyorsunuz. Harika bir program sizi bekliyor!

Sosyal Hayat: 8’inden itibaren işlerinizi berbat etmeye eğiliminiz var gibi gözüküyor. Günlük yaşamınız ve finansal durumunuz haliyle bundan etkileniyor, öngörmediğiniz harcamalar bütçenizi ciddi anlamda kısmanıza sebep oluyor.

Ayın Sözü: İyi ki aileniz var!

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: Ayın 9’undan itibaren duygusal yaşamınız dengesine yeniden kavuşuyor. Doğal olarak siz de karşı cinsin olumlu yönlerini görmeye başlıyorsunuz. Dışa dönük tavrınız sayesinde insanları baştan çıkarıyor ve onların sempatisini kazanıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Zorlukların karşısında manevralar yapmanız gerek ama yolunuza çıkan en çetin engelleri dahi aşmanızı sağlayan bir zekaya sahipsiniz. Ayın 17’sine doğru ise, işinizdeki stratejinizi gözden geçirmelisiniz.

Ayın Sözü: Bekarsanız macera atılmaktan kaçınmayın!

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Ayın 9’una kadar huzur dolu bir ilişkinin keyfini çıkarıyorsunuz. Ardından sağduyunuz giderek baskın hale geliyor, istekleriniz karşısında eskisine kıyasla daha az spontane davranıyorsunuz. Bekar Oğlaklar, çok sayıda dostça davet alabilir ancak bunların pek de geleceği olacakmış gibi gözükmüyor.

Sosyal Hayat: Bu ay oldukça yapıcı bir dönem olacağa benziyor, özellikle de bir proje geliştiyor ya da iş değişikliği düşünüyorsanız!

Ayın Sözü: Yıldızlar aldığınız risklerin arkasında!

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: 9 Haziran’dan itibaren, yakınlarınızla daha fazla iletişim kurma ihtiyacı hissetmeye başlıyorsunuz. 17’sindeyse, Ay kafanızda soru işareti yaratan bir ilişkinin durumunu açıklığa kavuşturmanıza yardımcı oluyor.

Sosyal Hayat: Karşınıza çıkan engeller ve rakipleriniz sizi yoruyor. İnsanlar adeta yolunuza taş koyuyor. Ay ortasında analiz yeteneğinizi kullanarak etrafınızdaki dalaverecileri savuşturun.

Ayın Sözü: Bekar Kovalar ay sonunda şaşırtıcı bir tanışıklık yaşayabilir.

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Haziran başında, baştan çıkarıcı yönünüz hak ettiği yerine kavuşuyor! Sevgi dolu ve güven veren tavırlarınız partnerinizi mutlu ediyor ve o da size benzer şekilde karşılık veriyor. Ayın 10’undan itibaren kendinizi daha huzurlu hissediyorsunuz.

Sosyal Hayat: Uzun vadeli bir strateji ortaya koyuyorsunuz, çalıştığınız sektördeki farklı ölçütleri gözden geçiriyorsunuz ve tekliflerinizi sunmak için doğru zamanı bekliyorsunuz.

Ayın Sözü: Küçülttüğünüz porsiyonlar etkisini gösteriyor, fiziğiniz harika durumda!

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...