Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kasım Ayı Ücretsiz Burç Yorumlarınız

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

Yeni bir ay daha geldi çattı! Aşk, iş ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Eylül ayına en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarını okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı da okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Ayın 17’sine kadar kendinizi birazcık geri çekmiş durumdasınız, ardından 21’ine kadar partnerinizin bütün beklentilerinizi karşıladığı tatmin edici bir dönemden geçiyorsunuz. Sonrasında Uranüs bu güzel uyumunuzu bozuyor.

Sosyal Hayat: Ayın 9’undan itibaren Jüpiter sizi staj olanaklarının, formasyonların ya da yeni bir dil öğretmeninin peşinden koşmanız için cesaretlendiriyor. CV’nizi zenginleştirebilirsiniz. 26 ve 29 Kasım arasında bir çıkar çatışmasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ayın Sözü: Hiçbir şey keyfinizi bozamaz!


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Ayın 15’ine kadar partnerinize beslediğiniz şefkat ve özgürlük ihtiyacınız arasında tereddüt ediyorsunuz. Ancak 17’sinden itibaren ciddi anlamda karar almaya başlıyorunuz. Bu andan itibaren ilişkinizin gerçek bir dengeye kavuştuğunu hissediyorsunuz. Eğer bekarsanız, sakinliğinizi korumayı başarıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Jüpiter sizi bütün engellerden koruyor. Yine de gururunuzu fazla okşamış gibi görünüyor. Eleştirileri kabul edin, neticede sizi azarlamak için söylenmiş değiller! 16’sından itibaren ilerleme kaydediyorsunuz

Ayın Sözü: Mars çabalarınızın arkasında!


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: 17’sinden itibaren aşk hayatınızı hızlandırma tuşuna basıyorsunuz. İstekleriniz bir bir yerine geliyor, kederin size uğrama ihtimali yok! Nerede olursanız olun, karşınızdakileri kendinize esir ediyorsunuz. Övgüleri mütevazi bir şekilde kabul etmeye dikkat edin.

Sosyal Hayat: Karlı bir anlaşma teklifi alabilirsiniz. Böyle bir durumda, işi şakaya vurmuyor, sözünüzün arkasında durup uzun vadeli düşünüyorsunuz. Yine de ayın 15’i ve 20’si arasında imza atmaktan kaçının.

Ayın Sözü: Jüpiter ilişkinizle ilgili bütün dileklerinizi yerine getiriyor!


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Kendinize bir sürü soru soruyorsunuz. Sürekli ilişkinizi iyileştirme ihtiyacı içindesiniz. Ayın 17'sinden sonra, ilişkinizde belli bir düzenleme yapılmış olacak ki, partnerinizle oldukça güzel anlar paylaşıyorsunuz.

Sosyal HayatMars 16’sından sonra en güçlü müttefikiniz haline geliyor. Bu desteği kullanmaktan çekinmeyin zira zaman kaybetmeden hayattaki temel hedeflerinizle ilgili karar vermeniz gerek. Bu yolda ilk adımı attınız mı, önünüzdeki engelleri kaldırdığınızı fark edeceksiniz.

Ayın Sözü: Sizi yavaşlatmak söz konusu değil!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Yakınlarınızla kurduğunuz ilişkilerde daha sağduyulusunuz. Venüs size anlayış ve hoşgörü bahşediyor. Haliyle çevrenize yardım eli uzatıyorsunuz. Eğer yalnızsanız, on yedisinden sonra duygusal açlığınızı doyurma şansına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Hayat: Jüpiter’in ayın 9’undan itibaren Yay burcuna gelişi sizin için oldukça önemli bir olay.  Bu defasında etkilemek istediğiniz insanların takdirini ve onayını almayı başarıyorsunuz.

Ayın Sözü: Ruh haliniz güzelliğinize yansıyor.


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: Bu ayın ilk yarısında, aşk öncelikleriniz arasında görünmüyor. Genelde kafanız başka yerlerde ve özel hayatınızdaki konuşmalara kendinizi veremiyorsunuz. Kalbinizin sesini dinlemek adına sağduyunuzu susturuyorsunuz.

Sosyal Hayat: Birazcık ihtiyatlı olmalısınız çünkü ayın dokuzundan sonra Jüpiter’in sizi abartılı davranışlara itme eğilimi var. Kendinizi dev aynasında görmeyin ve taleplerinizde fazla ısrarcı davranmayın.

Ayın Sözü: Gerektiğinde kendinizi savunmayı iyi biliyorsunuz!


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: Adeta dikkatli bir bahçıvanın bahçesiyle ilgilenmesi gibi siz de aşkınıza özen gösteriyor ve onun çiçek açtığını fark ediyorsunuz. Ayın on beşine kendinizi geri çektikten sonra kendinizden ve duygularınızdan emin oluyorsunuz.

Sosyal Hayat: Özellikle de hayal gücü ve ilham gerektiren yaratıcı aktivitelerle ilgileniyorsunuz. Eğer ekonomik meselelerle ilgilenmeniz gerekiyorsa, ayın ikinci yarısında dikkat dağınıklıkları sebebiyle hata yapma riskine sahipsiniz.

Ayın Sözü: Pozitif düşüncelerle dolu bir dönemden geçiyorsunuz.


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Kasım ayının ilk yarısında birçok durum size yük oluyor; söylenmemiş sözler biriktiyor ve surat asıyorsunuz. Neyse ki 16’sından itibaren, Mars ardından da Venüs duygusal yaşamınızı düzene sokuyor ve hareketlendiriyor. Artık kavga etmek söz konusu bile değil!

Sosyal Hayat: Jüpiter’in yay burcuna gelişi, eğer akıllıca hareket etmeyi bilirseniz sizin için bir lütuf niteliğinde. Jüpiter finansal anlamda büyümenin habercisi olsa da, sizi aynı zamanda daha çok para harcamaya da itebilir. Buna rağmen ayın 17’sından itibaren kıskanılacak bir enerjiye, belirgin bir yaratıcılık kabiliyetine ve iyi bir ruh haline sahipsiniz.

Ayın Sözü: Yaşadığınız bu zor dönemin ardından sahalara geri dönüyorsunuz.


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: Ayın dokuzundan itibaren burcunuzdaki Jüpiter bir süreliğine olumlu düşüncelerinizi ve özellikle duygusal anlamdaki açlığınızı harekete geçiriyor. Ayın 16’sından itibaren Venüs’ün yeni bir başlangıcı işaret ettiği ölçüde, daha dokunaklı ve yumuşak davranıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Merkür ayın 16’sına kadar zihinsel kapasitelerinizi göklere çıkarıyor, daha canlı hissediyorsunuz. Ayın ikinci yarısından sonra kendinizi kararlı ve yetkin bir biçimde kabul ettirecek imkanlara sahipsiniz.

Ayın Sözü: Ruh haliniz güzel renklerle dolu ve zihniniz parıldıyor.


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Özellikle partnerinize karşı sabırlı olamıyorsunuz. Havada fırtına kokusu var. Bu rutin akışın içinde kimsenin size sıkıcı olduğunuz için kızmaya ne de şikayet etmeye hakkı olduğu söylenemez. Sizi kalıba sokmaya çalıştıkları takdirdeyse hemen karşı koyuyorsunuz.

Sosyal Hayat: Görünüşe göre geçtiğimiz aylarda yeterince rahata doymuş durumdasınız ve artık şansın kapıyı çalmasını beklemekten ziyade kendinize güvenmelisiniz.

Ayın Sözü: 26’sı ve 30’u arasında oldukça güçlü hissediyorsunuz.


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Geçtiğimiz ay oldukça karlı geçmesine rağmen yine de işleri kuralına uygun yapmaya özen gösteriyorsunuz. Böylece mutluluk, açık ve içten bir ilişki aracığılıyla kapınızı çalıyor.

Sosyal Hayat: Planladığınız bir projeyi 17’sinden önce hayata geçirin, durumların sizin için elverişli olduğunu göreceksiniz. Talepleriniz destekleniyor, girişimleriniz içtenlikle kabul ediliyor. Mesleğiniz dışında, kar amacı gütmeyen bir faaliyete ilgi duyuyorsunuz.

Ayın Sözü: Hayata iyi tarafından bakıyorsunuz!


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Duygusal anlamda görece rahat olsanız da ayın 17’sinden itibaren ilişkinizde ya da genel anlamda duygusal seçimlerinizde daha özgür ve huzurlu hissediyorsunuz.

Sosyal Hayat: İşinizde ve sosyal çevrenizdeki tüm beklentilere karşılık verecek kadar yeterli enerjiye sahipsiniz. Hedeflerinize yönelik kararlar almak için bu güçten faydalanın. Ayın dokuzundan itibaren yurtdışıyla ilgili bir teklif size kazanç sağlayabilir.

Ayın Sözü: Mars sizi kendinizi aşmaya zorluyor.


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...