Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Mart Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Ayın 5'i ila 28'i arası yanlış anlaşılmamaya özen göstermelisiniz. Merkür Balık burcunda gerilediğinden, maddi açıdan riskli bir dönem, harcadıklarınıza dikkat etmenizde fayda var. Ayın 6'sında meydana gelecek Yeni Ay sizi karşınıza çıkabilecek tüm tekliflere açık hale getiriyor. 7'sinden itibaren ise günlük hayat koşullarını iyileştirme telaşına giriyorsunuz, zira bu tarihte Uranüs Boğa burcunda. 21 Mart'ta Terazi burcunda meydana gelecek Dolunay ise aşka ve tutkuya işaret ediyor. Sürprizlere hazır olun!

 

Peki bu ay burcunuzu neler mi bekliyor? 

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Ayın ilk haftalarında, ilişkinizde ayrılık riskine yol açan çeşitli gerilimler meydana geliyor. Ardından gerilimleri sakinleştiren bir konuşma zemini ve hoş bir espri anlayışına kavuşuyorsunuz!

Sosyal Hayat: Finansal anlamda kafanızdaki fikirler oldukça belirsiz. Gereksiz riskler almayın ve aşırı maliyetli projelerden uzak durun.

Ayın Sözü: Söz konusu sihirbaz şapkasından yeni fikirler çıkarmak olunca zihninizden ilham eksik olmuyor!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Aşk ilişkileriniz için iyi bir dönemde değilsiniz. Karşınızdaki kişiyi oldukça yüzeysel buluyorsunuz, pek de aynı dünyanın insanı olduğunuz söylenemez. Onu özgür bırakın ve siz de biraz dışarı çıkın!

Sosyal Hayat: Mars, Satürn ve Neptün eylemlerinizi, kararlarınızı ve esin kaynaklarınızı bir araya getiriyor. Girişimlerinizde kendinizi kanıtlıyorsunuz.

Ayın Sözü: Ayın beşinden itibaren ortaya çıkan dikkatsizlik haline rağmen, kendine güveniniz ve moraliniz eksilmiyor.

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Birlikteliğiniz zirveye ulaşıyor. Konuşmalarınız iş birliğine açık ve derinlikli; sizi rahatsız eden durumları sesinizi yükseltmeden her açıdan değerlendirmeyi başarıyorsunuz. Bekar İkizler için havalar yeni ve sağlam bir tanışıklık için oldukça uygun.

Sosyal Hayat: 5 ve 29 Mart arasında güçlükler yaşıyorsunuz zira Merkür aktivitelerinizin işleyişini geciktiriyor ve gündelik yaşamınızı karmaşık hale getiriyor.

Ayın Sözü: Jüpiter etrafınıza moralinizi yükselten bir duvar örüyor ve sizi saldırılardan korkuyor!

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Bir yandan, bazı arkadaşlarınızla daha çok yakınlaşmak istiyorsunuz, bir yandan da çevrenizden bazılarını uzaklaştırmak istiyorsunuz. Bazı ilişkilerin size gereksiz geldiğini, şu an kişiliğine uygun olmadıklarını düşünüyorsunuz.

Sosyal Hayat: Girişimci ruhunuz sayesinde işlerinizde başarıyı hak ediyorsunuz. Görüşmeleriniz ancak ayın sonunda sonuç verse de farklı fırsatlar karşınıza çıkıyor.

Ayın Sözü: Dinamik ve girişimci bir ruha sahipsiniz.

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Ayın ikinci yarısında ilişkinizdeki güç dengeleri değişiyor. Kimin kazanacağını belirleyen yastık savaşlarına hazır olun! Bekarsanız, geleceği düşünmeksizin maceraya atılıyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın 5’i ve 22’i arasında girişimleriniz az da olsa ivmesini kaybediyor ve neticede işler her zaman yolunda gitmeyebilir ama büyük zorluklarla da karşılaşmayacaksınız.

Ayın Sözü: Sizi motive eden mücadelelere atılıyorsunuz!

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: Merkür ayın beşinden itibaren ilişkinizdeki iletişiminizle ilgili endişelere yol açıyor. Yanlış anlaşılmalara mahal vermeyin ve öfkeye kapılmadan önce karşınızdaki kişinin niyetinden iyice emin olun.

Sosyal Hayat: Bazı beklenmedik gelişmelere karşın, yeteneklerinizi tutkularınız adına ortaya koyuyor ve sahip olduğunuz potansiyeli kanıtlıyorsunuz.

Ayın Sözü: Uranüs sizi yüreklendiriyor, Neptün size ilham veriyor. Mars ve Satürn cesaretinizi artırıyor. Harika bir forma sahipsiniz!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: Ya her şey ev yaşamızda yoluna giriyor ya da huzura farklı çevrelerdeyken kavuşuyorsunuz. Her halükarda Venüs size karşınızdaki kişiyi baştan çıkarmak, fethetmek, keşfetmek adına kanatlar bahşediyor.

Sosyal Hayat: Bu ay kendinize aşırı yüklenmeyin zira mücadeleler söz konusu olabilir! Hiçbir şeyin yolunda gitmediği ve iyi niyetinizin gidişatı değiştirmeye yeterli olmadığı izlenimine sahipsiniz.

Ayın Sözü: Aşk hayatınız yolundaysa, her şey yolunda demektir!

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Uranüs, ayın 7’sinden itibaren aşk hayatınızı sarsacak… Size yeni ufukların kapısını açabilir. İlişkisi olan Akrepler farklı fantezilerle birlikteliklerine yeni bir soluk getiriyor. Bekarsanız, havada ilk görüşte aşk kokusu var!

Sosyal Hayat: Doğru kararlar almak istiyorsanız korkularınızın sizi ele geçirmelerine izin vermeyin. Size en iyi yolu gösterecek tüm kapasiteye sahipsiniz!

Ayın Sözü: Olaylar karşısında keskin bir kavrayış yeteneğine sahipsiniz.

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: Uranüs yüzünden özgür olma isteğine sahip olabilirsiniz. Yalnızsanız ya da ilişkiniz sallantıdaysa Venüs karşınıza yeni fırsatlar çıkaracak. Değişim rüzgarları estiriyorsunuz. Ayın 25’inde muradınıza eriyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın 5’i ile 28’i arasında zorluklarla boğuşuyorsunuz. Merkür işlerinizin pratik ya da finansal anlamda düzenini bozuyor. Her şey beklenenden daha fazla zaman alıyor.

Ayın Sözü : Mücadelecilik konusunda aşağı kalır yanınız yok!

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Venüs tam anlamıyla güven verici bir konumda : Kurduğunuz bağlar daha az tutkulu ama daha güçlü! Karşılıklı entelektüel sohbetleri tercih ediyorsunuz. Birbirinize anlatacağınız çok şey var!

Sosyal Hayat: Ayın 7’sinden itibaren Uranüs girişimlerinize yeni bir soluk getiriyor. Sonunda geçmiş deneyimleriniz meyvelerini veriyor ve daha bağımsız hareket ediyorsunuz.

Ayın Sözü : Arkadaşlarınızla dışarı çıkmak hoşunuza gidiyor.

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Venüs, 2 Mart’tan itibaren ilişkilerinizi sağlamlaştırıyor ve duygularınızı güçlendiriyor.   Samimi tanışıklıkların önünü açıyor. 17’sinden sonraysa Mars cazibenizi kullandığınız ilişkilerinde yeni bir tat katıyor.

Sosyal Hayat: Merkür işlerinizi sekteye uğratıyor ve beklenmedik harcamalara ya da unutulmuş faturaları beraberinde getiriyor. Ayrıca sizi biraz da olsa rahatlacak bir anlaşma erteleniyor.

Ayın Sözü : Uranüs ayın 7’sinden sonra işlerinizde size yardımcı oluyor!

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Ayın 27’sine kadar partnerinizle iyi anlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Kendinizi adeta uzaylı gibi hissediyor, onunla ayrı dillerden konuştuğunuz izlenimine kapılıyorsunuz. Size, sahip olduğunuz hassas kişilik özelliklerinizi ortaya koymak için ne şans ne de zaman tanınıyor.  Ay sonunda nihayet eteğinizdeki taşları döküyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın 7’sinden itibaren Boğa burcuna geri dönen Uranüs’ün, ardından da Satürn ve Platon’un etkisiyle fikirlerinizi geliştirmek adına hem cesaret hem de organizasyon kapasitesine sahip oluyorsunuz..

Ayın Sözü : İşinizde yükselebilir ya da bir kariyer değişikliği yaşayabilirsiniz!

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...