Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Nisan Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Ve sonunda bahar, uzunca bir kışın ardından içimizi ısıtmaya başladı. Nisan ayı burç yorumlarınız bu ay neler yaşayacağınızla ilgili önemli ipuçları veriyor. Zor geçen bir Merkür Retrosu'nun ardından, Nisan ayı aşka ve romantizme yeniden yer açıyor. Bu ay hayatımızda derin izler bırakacağa benziyor!

Bu ay gökyüzünde neler oluyor?

5 Nisan’da Koç burcundaki Yeni Ay’ın Satürn’e kötü bir açıyla bağlanması sizi bazı gerilimlerle karşı karşıya getiriyor. Korkularınızla mücadele edip kendinizi aşmanız gerek. Ayın 10’unda sevgi tüm yaşamınızı kaplıyor ve Venüs-Neptün kavuşumu eşliğinde tüm benliğinizi değer verdiklerinize adıyorsunuz. 19’unda ise Terazi burcundaki Dolunay’ın Uranüs’e bağlanması kendinizi kararlı bir biçimde kanıtlamanızı mümkün kılıyor. Ayın 30’unda ihtiyatlı davranmanız gerek. Her şeyin engellenmesi pahasına olağan ritminizden hızlı davranmamaya gayret edin zira Satürn geri hareketine başlıyor.

 

 

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Ay başında önünüze çıkan fırsatları değil de yalnızca karşılaştığınız engelleri görüyorsunuz. Duygusal anlamda koyduğunuz hedefler kimi zaman size ulaşılamazmış gibi geliyor. 10 Nisan’da hayaller ve gerçekler arasında sıkışmış bir haldesiniz. Arzularınızın nesnesine kavuşmakta güçlük çekiyorsunuz.

Sosyal Hayat: Bu ay maddi anlamda daha rahatsınız. İşlerinizle ilgili önemli gelişmelerin sizi beklediğini hissediyorsunuz ve insanlar size yüklenmeden evvel bazı projelerinizi tamamlamak yahut yarım kalmış meseleleri halletmek adına daha çok çaba sarf ediyorsunuz.

Ayın Sözü: İlkbahar sizi kanatlandırıyor, içten içe kendinizi daha genç hissediyorsunuz.

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Nisan ayı size sevecen fikirler bahşediyor! Etrafınızdakiler oldukça huzurlu ve ilişkilerinize hoş bir uyum hakim. Partnerinizle duygularınız aynı frekansta. Eğer bekarsanız, dişiliğiniz açığa çıkıyor.

Sosyal Hayat: İnsanlar işler söz konusu olduğunda size daha çok güveniyor ve böylelikle onların takdirini kazanıyorsunuz. İş arayışlarınızda oldukça ustalıklı bir biçimde hareket ediyorsunuz. Mülakatlarda başarı elde etmek için uygun bir dönemdesiniz.

Ayın Sözü: Pratik zekanız harikalar yaratıyor!

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Başlarda aşk ilişkilerinizle ilgili oldukça sabırsız davranıyorsunuz. Sözleriniz biraz fazla sert, dolayısıyla insanları yaralayabilirsiniz. Neyse ki 20 Nisan’dan sonra ilişkilerinizde kendinizi daha rahat hissediyorsunuz.

Sosyal Hayat: Dinamizminize rağmen bazı hedeflerinizin, hayal kurmanızı sağlasalar da, imkansız olduğunu düşündüğünüz için kaybolmuş bir haldesiniz.

Ayın Sözü: Taleplerinizi dile getirirken ikna kabiliyetinize güvenin.

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Bu ay duygusal ilişkileriniz açısından oldukça önemli. Aşkla ilgili dileklerinizin gerçekleşeceğini görmek için her türlü şansa sahipsiniz! Kendinizi çimdiklemeniz gerek yok. Ufukta gerçekten de bir ilişki var ve uzun süreceğe benziyor.

Sosyal Hayat: Ay başında canlılığınızı kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Yalnızca enerjiniz değil irade gücünüz de düşüşte. Satürn sizi işle ilgili çeşitli ortaklıklar ve işbirlikleri konusunda sabırlı olmaya zorluyor.

Ayın Sözü: Hayata gülümsüyorsunuz!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Partnerinize surat asarak aranızı düzeltemezsiniz. Elbette onun karşısında sessiz kalmanız oldukça manidar ama bunun yapıcı bir çözüm olduğu da söylenemez. Ayın 17’sinden sonra Merkür onla daha iyi diyalog kurmanıza olanak sağlıyor.

Sosyal Hayat: Kimi zaman işinizle ilgili değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz ve bu tasarılar Nisan ayında kafanızı daha da çok kurcalıyor. İnsanlar sizden çok şey bekliyor ve bunun karşılığında siz de kendinize aşırı yükleniyorsunuz.

Ayın Sözü: Oldukça ciddisiniz!

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: Venüs sayesinde bütün dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz ve kişisel yaşamınızda yeni tanışıklıklar, duygusal tatminler sizi bekliyor.

Sosyal Hayat: İşinizle ya da maddi durumunuzla ilgili yatırımlar konusunda endişe duyuyorsunuz ve projelerinize uygun biçimde doğru karar verip, yerinde hareket etmek adına çaba sarf ediyorsunuz.

Ayın Sözü: Geçen kış mevsiminin enerjinize zarar verdiği söylenemez, aksine onu daha çok besliyorsunuz!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: İlişkiniz oldukça romantik, kimi zaman kendinizi bile unutuyor, partneriniz için her şeyi yapmaya hazır hissediyorsunuz. Ama neticede aşık olunca diğer her şey önemini yitiriyor! Bekarsanız, hayalleriniz erkeği tarafından büyülendiğinizi düşünüyorsunuz.

Sosyal Hayat: Girişimlerinizde başarı elde etmek ve işlerinizde ilerlemek için mevcut durumlara ve farklı çevrelere uyum sağlamayı iyi beceriyorsunuz.

Ayın Sözü: Mars mücadeleci yönünüzü besliyor!

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Aşkla ilgili yaşadığınız mutluluklar ayağınızı yerden kesiyor. 13’ünden sonra durumları daha net görmeye başlıyorsunuz ve verdiğiniz kararlardan daha çok emin oluyorsunuz.

Sosyal Hayat: Mars kendinizi az da olsa agresif hissetmenize yol açıyor. Ani ve mantıksız tepkiler vermemeye özen gösterin, bu aralar pek de soğukkanlı olduğunuz söylenemez! Ayın 30’undan sonra Satürn ihtiyatlı davranmanızı sağlıyor.

Ayın Sözü: Venüs ayağınızı yerden kesiyor!

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: İlişkiler konusunda küçük başarılar elde ediyorsunuz, karşılaştığınız sempatik erkekler dikkatinizi çekiyor. Bekarsanız, tutkularınız içinde biraz kaybolmuş durumdasınız. İlişkinizde ise her an baştan çıkarılmaya hazır gibisiniz…

Sosyal Hayat: Enerjinizi yanlış yönlendirdiğiniz takdirde farklı alanlarda harcadığınız çabaya rağmen sonuç elde edememe riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşasın, ayın 19’unda girişimlerinizle ilgili iyi sonuçlar elde ediyorsunuz

Ayın Sözü: Satürn ay sonuna doğru aşırı tavırlarınızı dizginliyor.

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: İlişkideki hatalarınızı analiz ediyorsunuz ve size yöneltilen küçük sitemlere kulak tıkıyorsunuz. Ayın 8’i ila 12’si arasında Neptün ve Venüs sayesinde yaşamınız romantizmle dolup taşıyor.

Sosyal Hayat: Bu ay gerçekten de ilerleme kaydediyorsunuz, özellikle de 20’sinde. Ama eğer girişimlerinizde çok hızlı davrandığınızı ve yoğun bir tempoyu devam ettirmek zorunda olduğunuzu hissediyorsanız, ay sonunda şartların sizi frenleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Ayın Sözü: Ölçülü hareket ediyorsunuz!

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Daha dengeli bir ruh haline sahipsiniz ama yine de tutkulu bir biçimde hareket ediyorsunuz. Birliktelik fikrine daha çok açıksınız, karşınızdaki kişiye ihtiyacınız var ve onun da bunu bilmesini sağlıyorsunuz. Şikayet etmenizi gerektirecek en ufak bir durum söz konusu değil. Gökten aşk dolu yağmurlar yağıyor, özellikle de ayın 10’unda!

Sosyal Hayat: Enerjik ve mücadeleye hazır hissediyorsunuz ama bazı fedakarlıklar yapmanız gerek. Neyse ki işleri yoluna koymak için gerekli hünerlere sahipsiniz.

Ayın Sözü: Hareketli ve tez canlısınız.

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: İlham periniz ve sezgileriniz aşk ilişkileri söz konusu olduğunda en büyük destekçiniz konumundalar. Karşınızdaki kişiyi iyi tanıyorsunuz ve onun arzularını önceden tahmin edebiliyorsunuz. Sonuç olarak harika bir birliktelik yaşadığınızı söyleyebiliriz. Bekarsanız, adeta bir romandan fırlamış gibi görünen bir beraberlik başınızı döndürüyor.

Sosyal Hayat: Kafanız bu kadar çok aşkla meşgul olduğu takdirde, işinize odaklanmanız pek de mümkün görünmüyor. İşinizde etkin değilsiniz, aksine oldukça kararsız davranıyorsunuz. Bu durumun pek de hoş olduğu söylenemez.

Ayın Sözü:
 Havada aşk kokusu var!

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...