Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Ocak Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 Ocak Ayı Burç Yorumları

Yeni bir ay daha geldi çattı! Aşk, iş ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Aralık ayına en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarını okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Ayın 7’sinden itibaren, aşkı size iyi gelen bir tutku biçiminde deneyimliyorsunuz. Ona sahip olduğunuz her şeyi sunarken sorgulamalardan kaçınıyorsunuz. 15’i ile 25’i arasında adeta bir tanrı gibisiniz, rüya görüp görmediğinizi anlamak için kendinizi çimdikliyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın başında burcunuza yerleşen Mars ile, bu yıla oldukça güçlü başlıyorsunuz! Amaçlarınızı gerçekleştirmek için hem gerekli araçlara hem de yetkinliğe sahipsiniz.

Ayın Sözü: Akıl almaz bir ruh haline sahipsiniz.


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Ayın 20’sinden itibaren, kanatlandığınızı hissediyor ve ahenkli bir biçimde aşkın tadını çıkarıyorsunuz. Eğer henüz gerçekleşmediyse, bir birlikteliğe sahip olma arzusu sizi ele geçiriyor. Bekar Boğalar için havada aşk kokusu var!

Sosyal Hayat: Satürn ve Neptün’ün kılavuzluğunda oldukça büyük bir işe imza atıyorsunuz ama enerjinizin bir sınırı var ve daha fazla kazanç elde etmeniz pek mümkün gözükmüyor.

Ayın Sözü: Romantik yahut arkadaşça bir karşılaşma sizi mutlu ediyor!


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Ayın 7’sinden itibaren ilişkilerinizde tam anlamıyla rahata eriyorsunuz. 11’inden sonra Venüs, Mars ardından da Jüpiter birlikleliğinizi harekete geçiriyor, sizi mutluluğa boğuyor ve ilişkinizi güçlendiriyor.

Sosyal Hayat: Enerjiden yoksun olduğunuz söylenemez ama bu ay belirsizliklerle dolu. Özellikle projelerinize odaklanın ve sabretmesini bilin zira bir girişiminiz ayın 21’inden önce sonuçlanmama riski taşıyor.

Ayın Sözü: Bekarsanız, aşkın gelişini kutluyorsunuz.


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Sosyal anlamda dışa açık sayılmazsınız ve kalbiniz ise aşk için pek müsait değil. Neden olmasın ki? Önce kendinize odaklanın, böylelikle karşınızdaki kişiye daha sakin bir biçimde döneceksiniz.

Sosyal HayatHer şey yolunda gibi görünüyor ama 11 ve 12’sinde yolunuza çıkan rakipleri ve engelleri hafife almayın. Önemli kararlar almak için ayın 13’ünü ve 14’ünü bekleyin.

Ayın Sözü: Dış görünüşünüze özen gösteriyorsunuz.

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Aşk hayatınız tutkulu ve yoğun bir biçimde gelişiyor ve ayın 21’inde zirveye ulaşıyor.  22’sinden sonra uyanıkken rüya görüyormuş gibi bir izlenime dahi sahip olabilirsiniz.

Sosyal Hayat: Zorluklar, önünüze çıkan engeller sizi harekete geçiriyor ve onların hızlı bir şekilde oyalanmadan üstesinden geliyorsunuz. Karar verme kapasitesiniz oldukça yüksek, doğrudan hedefe ilerliyorsunuz.

Ayın Sözü: Mars bütün ay boyunca enerjinizi en tepede tutuyor. Yaşasın spor!


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: Jüpiter ve Neptün ay ortasında ilişkilerinizi karmaşık hale getiriyor.  Adeta sizle başka bir dilde konuşan partnerinizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Onun sadakatiyle ilgili şüpheleriniz de olabilir.

Sosyal Hayat: İş demek, sağlık demek! Motivasyonunuz yüksek, girişimlerinizde etkinsiniz ve müdaheleleriniz oldukça yerinde. Kazancınızı artırmak için harekete geçiyorsunuz.

Ayın Sözü: Ufukta sizi bekleyen ikramiyeler olabilir!


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: İlişkilerinizde anlayışlı ve açık görüşlüsünüz ve böylelikle çevrenizdekilerin kalbini kazanıyorsunuz. Ayın 10’undan sonra başarınızın farkına varıyorsunuz. Venüs ve Mars aşk hayatınızı parlak renklerle boyuyor.

Sosyal Hayat: Mars’ın yılbaşında sizi yorma eğilimi var ve yolunuza devam etmek için çaba sarfetmeniz gerek. Kapasitelerinize yönelik güven duygunuzu yitirmeyin!

Ayın Sözü: Sizin için bu Ocak adeta bir yaz ayı gibi!


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Duygusal anlamda bol bol yaşadığınız sevinçlerle yıla hızlı bir giriş yapıyorsunuz! Ayın 20’sinden itibaren karşılıklı tutkular somut bir biçime bürünüyor. Bekar Akrepler ise, gelinlik ve nikah yüzüğü hayalleri kuruyor…

Sosyal Hayat: Bu yılbaşı size iş hayatınızdaki planları ilerletme imkanı sağlıyor. Ayın 12’si civarına dikkat! Makul olandan daha fazla para harcamak istiyorsunuz.

Ayın Sözü: Sağlam bir kafanın sağlam bir vücutta bulunması için elinizden geleni yapıyorsunuz.


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Hayat: Burcunuzdaki Venüs ile ayın 14’ü ile 24’ü arasında Mars ve Jüpiter’in desteğiyle, aşk hayatınızda önemli tanışıklıklar ve özel anlarla dolu harika bir ay geçiriyorsunuz.

Sosyal Hayat: Finansal anlamda harika durumdasınız, işlerinizi oldukça iyi idare ediyorsunuz ve stratejik seçimler yapmayı başarıyorsunuz ama ayın 18’i ila 26’sı arasında sağlam iradeniz duvara toslayabilir.

Ayın Sözü: Aşka tutulmuş bir haldeyken hiçbir şey sizi yıpratmıyor.


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Profesyonel yaşamınızda işler yolunda gitmesine karşılık özel hayatınızda kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Yalnızsanız, her tür tanışıklığa kayıtsız kalıyorsunuz. Eğer ilişkiniz varsa, partnerinizle karşılıklı olarak birbirinize yabancılaştığınızı hissediyorsunuz.

Sosyal Hayat: Merkür, Satürn, Plüton, Güneş… Tüm bu gezegenler size harika bir analiz kabiliyeti,  zihinsel bir berraklık, nadir görülen bir karar verme ve meselelerin özüne inme yetisi sunuyor.

Ayın Sözü: Sezgileriniz ve sağduyunuz; esin kaynaklarınız ve faydacı bir bakış arasında iyi bir dengenin tadını çıkarıyorsunuz.


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: İlişkileriniz canlı ve ışıl ışıl renklerle boyanıyor. Beraberliğinizde tutkuya ve neşeye kavuşuyorsunuz. Bekarsanız, cazibeniz etrafa yayılıyor. Bu dönemdeki tanışıklıklarınız hiç de sıradan sayılmaz.

Sosyal Hayat: Fethetme arzusuyla dolu bir ruha sahipsiniz. Ayın 12’sine yakın, Jüpiter ve Neptün hırslarınızı tatmin edecek yolu gösterecek. Tüm yumurtaları aynı sepete koymamaya özen gösterin.

Ayın Sözü: Güç sizde!


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Duygusal yaşamınızda romantizm zirveye ulaşıyor. Yıldızlar size içinde keyifle süzülebileceğiniz yumuşacık bir gökyüzü dokuyor.

Sosyal Hayat: Ay ortasında kariyerinizi tepe noktaya çıkaracak ölçüde kendinize güveniyorsunuz. Çabalarınız meyve veriyor, inançlarınızla zaferi kendinize doğru çekiyorsunuz. Gökyüzü en sonunda isteklerinize boyun eğiyor!

Ayın Sözü: Her şey sizi kendi sınırlarınızı aşmaya yöneltiyor.


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...