Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Şubat Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 Şubat Ayı Burç Yorumları

Ayın 4’ünde Kova burcunda meydana gelecek Yeni Ay, maddi anlamda güzel haberlere işaret. Bugün, huzur ve mutluluk vaat ediyor. Ayın 13’ünden isyankar ve itaatsiz bir hava içindesiniz. Mars ile Uranüs’un kavuşumu üzerinizde yoğun etkiler bırakacak, bu süreçte çevrenizdekileri olumsuz etkilememeye özen gösterin. 19’unda Başak burcunda meydana gelecek Dolunay sizin için önem teşkil eden bir konuyu açıklığa kavuşturabilir ve daha etkili davranmanızı sağlayabilir.

 

 

 

Ayın Burcu : Kova

Kişiliğiniz özgürlük kavramı etrafında dönüyor. En alışılagelmedik koşullara bile kolayca uyum sağlıyorsunuz. Kendi özgün, meraklı, maceracısınız ancak bazen öngörülemez ve çıkarcı birine dönüveriyorsunuz. Özel hayatınızda genellikle arkadaşlarınızda etkileşim halinde olmayı amaçlasanız da, aslında yalnızlığınıza pek düşkünsünüz. Aşk hayatınızda kendinizi partnerinize adamayı seviyorsunuz; sizinle her zaman konulabilecek, karşılıklı tartışabileceğiniz biriyle birlikte olmayı arzuluyorsunuz. Buna rağmen bir gözünüz hep acil çıkış kapısı arıyor, ilişkiden bunaldığınızda kaçacak delik arıyorsunuz.

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Özel Hayat : Aşk hayatınız sizi muazzam bir mutluluğa sürüklüyor. Yıldızlar, bekar koçlara yeni biriyle tanışma olanağı sunuyor. Ancak ilişki içinde kendi halinizde olmayı seviyorsunuz. Sabırlı sayılmazsanız.  

Sosyal Hayat : Çözmeniz gereken birçok anlaşmazlık, üstesinden gelmeniz gereken birçok rekabet içindesiniz. İş hayatınızda üstlerinizle olan ilişkileriniz gergin bir seyir izliyor.

Ayın Sözü: Enerjiniz hat safhada!

 


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Özel Hayat : Ayın 4’ünden itibaren Venüs sizi koruyor ve size güven aşılıyor. Aşk ilişkileriniz büyük bir güven içinde seyrediyor, gelecekten korkmuyorsunuz. Yıldızlarınıza güvenin !

Sosyal Hayat : Kafanız epeyi karışacak, ayın 13’ünden sonra duyacağınız öfkeyi dizginlemekte zorlanacaksınız. Eğer çileden çıktığınızı hissederseniz sakin kalmaya gayret edin. Dışarı çıkın ve biraz hava alın, skandal yaratmaktan kaçının !

Ayın Sözü : Ayın ikinci yarısında Mars size daha fazla güç ve kararlılık aşılıyor!

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Özel Hayat : Kafanızdaki sorular sizi biraz sarsıyor, ve en mutlu anlarınızın bile tadını çıkarmanıza engel oluyor… Sözünü etmediğiniz hayal kırıklıkları, başkalarıyla yaşadığınız gerginliklerin temelinde yer alıyor.

Sosyal Hayat : İşyerinde kendinizi rahat hissetmek için çok güçlü bir baskıya boyun eğiyorsunuz. Ancak şimdilik yolunuzdan şaşmayın, zaman değişim zamanı değil ! Acele etmeden, sakince ilerlemeye devam edin.

Ayın Sözü : Ayın 4’ü ile 13’ü arasında göz kamaştıran bir enerji taşıyacaksınız.

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Özel Hayat : Duygu dünyanız oldukça tatmin edici. Bazı anlaşmazlıklar aşk hayatınızı etkilese de üstesinden rahatlıkla geliyorsunuz. Bekar yengeçlerin kalbini her an biri çalabilir!

Sosyal Hayat : Bu ay oldukça karmaşık. Temkinli olun, zira ateşli bir tartışma her an kötü bir şekilde sonuçlanabilir ve üstleriniz sizden kurtulmak isteyebilirler. Ateş üzerinde yürüyorsunuz, sizi suçlamalarına izin vermeyin !

Ayın Sözü : İlişkilerinizde resmen kura çekiyorsunuz!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Özel Hayat : Duygu dünyanız düzen içinde. İş hayatınız özel hayatınızdan önce geliyor. Duygularınızı daha az belli ediyor, çok çalışıyorsunuz. Bazı şeyleri oluruna bırakıp fazla soru sormuyorsunuz.

Sosyal Hayat : Ayın 11’I ila 14’ü arası çevrenize ışık saçıyor, yeni ve yaratıcı fikirlerinizle herkesi etkiliyorsunuz. Dehanız ve doğaçlama yeteneğiniz harikalar yaratıyor.

Ayın Sözü : Daha fazlasını isteyin, olsun!

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Özel Hayat : Partnerinizin duygularından şüphe mi ediyorsunuz ? Merak etmeyin, duygularının somut kanıtlarını alacaksanız. Bir hediye? Önemli bir jest? Ya da samimi bir itiraf? Hepsi mümkün!

Sosyal Hayat : Ayın 13’ü gibi karşılaşacağınız kötü bir sürpriz sizi maddi anlamda sarsabilir. Ayın ilk yarısında hedeflerinize ulaşmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyuyor, ne olursa olsun çabayı elden bırakmıyorsunuz.

Ayın Sözü : Kendinize güven duyduğunuz bir dönem içindesiniz.

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Özel Hayat : Partnerinizin ruh hali pek iyi değil ve bunun bedelini siz ödüyorsunuz. Ayın 13’ünde ya da 18’i ila 25’i arasında bir ayrılık söz konusu olabilir.

Sosyal Hayat : Dizginleri kontrol altına almak ve bazılarının maskelerini düşürmek mi istiyorsunuz? Sizi azarlayıp bağıranlara karşı çıkmak yerine, yüzlerine gülümsemeyi deneyin!

Ayın Sözü : Merkür ve Neptün sayesinde zekanız güçlü ve ilham dolu.

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Özel Hayat : Ayın 17’si ila 25’i arasında aranızdaki bağları yeniden sıkı sıkıya kuruyorsunuz, verdiğiniz sözler birer kuruntudan ibaret değil ve birlikte uzun vadede ortak projeleriniz var. Bekar akrepler ayın 18’inden itibaren biriyle tanışabilir.

Sosyal Hayat : Bu ilk hafta boyunca başkalarından gelecek maddi desteklere ya da şansınıza güvenebilirsiniz. Tüm girişimleriniz maddi başarıyla sonuçlanıyor.

Ayın Sözü : Hem zindesiniz hem de tahammül sınırınız hat safhada !

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

Özel Hayat : Tutku ve duygu dolu, güzel diyaloglarla çevrili bir iklim içindesiniz. Bekar yaylar ocak ayını kendi köşelerinde geçirmiş olsalar da, bu ay ilginç tanışıklıklar kurmak konusunda çok bereketli.

Sosyal Hayat : İş hayatınızda oldukça gergin bir hava hakim. İş arkadaşlarınıza sırt çevirmemeye özen gösterin. Zira bu, zarar almadan kurtulmanızın en iyi yolu.

Ayın Sözü : İlk görüşte aşk mümkün!

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Özel Hayat : Ayın 4’ünden itibaren Venüs ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyacak. Uranüs, kalbinizde yanan aşk kıvılcımlarını alevlendiriyor. Kendinizi hiç yaşamadığınız kadar yoğun duygulara hazırlayın. Bu ay romantizm hayatınıza işliyor.

Sosyal Hayat : Ayın 13’ü gibi panik oluyorsunuz. Derin derin nefes alın, birilerinden yardım alın ve acele etmeden, adım adım ilerleyin.  Ayın 18’inden itibaren durumu kontrol altına alacaksınız.

Ayın Sözü : Aşıksınız!

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Özel Hayat : Sükunet arzuluyorsunuz, kendi köşenize çekilip yeni şeyler üretmek niyetindesiniz. Ancak Mars ve Uranüs bu güzel huzur tablosunu ayın ortasına doğru bozuyor ve hayatınızı gergin bir iklime sokuyor. Sevgililer Günü’nü iyi değerlendirin!

Sosyal Hayat : Ayın başında maddi açıdan oldukça iyi durumdasınız. Özel hayatınız sizi o kadar meşgul ediyor ki,  iş hayatınıza gereken zamanı ayırmakta zorlanıyorsunuz.

Ayın Sözü: Mücadeleyi elden bırakmayın!

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Özel Hayat: Venüs size arkadaşlarınız için mücadele vermeye itiyor. Her an etrafınızdakilere yardım etmeye sevk ediliyorsunuz, yüce kalbiniz herkesçe takdir ediliyor.  

Sosyal Hayat : Eğer iş hayatınızdaki aksaklıklar sizi olumsuz etkiliyorsa,  bu ay ekibinizi yeniden düzenlemek için doğru zaman. Ayın 13’ü veya 19’unda kendinizi hiç olmadığı kadar enerjik ve yaratıcı hissediyor, kendinize geliyorsunuz.

Ayın Sözü : Bekar Balıklar ayın 17’si gibi yeni biriyle tanışabilir.

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...