Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Temmuz Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Bu ay gökyüzünde neler oluyor?

Ayın 2’sinde Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay etkisiyle çocuk yapmayı ya da kendinize özgü bir biçimde “üretime” geçmeyi düşünmeye başlıyorsunuz. 7 Temmuz’dan itibaren Merkür Aslan burcunda retro konumda olacak. Ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok: Bozulan elektronik aletler, güven vermeyen toplu taşıma araçları, kaçırılan randevular… Ayın 8’inde, Uranüs’teki Merkür ve Mars karesi etkisi altındaki davranışlarınız aşırı sabırsızlığınız yüzünden, nezaket ve ikna becerisinden yoksun kalıyor. 16 Temmuz’da Oğlak burcunda Satürn ve Platon’a bağlı Dolunay bir ilişkinin sonunu getirebilir. 

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

İlişkiler: Otoriter tavrınızdan hoşlanmayan partnerinize genellikle emir verme eğilimindesiniz. İlişkinizde belli düzeyde bir beklentiye sahip olmak iyidir ama arada sırada da huzuru tercih etmek gerekir!

Uğraşlar: Kariyeriniz için harika bir ay olacak, profesyonel anlamda ödüllendirileceğiniz kesin. Tatilde ise yaşamınızı çevreleyen güzel enerjinin tadını çıkarıyorsunuz.

Ayın Sözü: Hem mental hem fiziksel anlamda formdasınız!


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

İlişkiler: Nazik davranmak için çaba sarf ediyorsunuz ama tartışmalar istediğiniz şekilde yürümeyince sabırsızlıktan çatlıyorsunuz.

Uğraşlar: Rekabet beklediğinizden daha şiddetli olacak. Merkür, Mars ve Uranüs sayesinde, dişli rakipleriniz karşısında ezilmemenizi sağlayacak bir yüksek statüye erişiyorsunuz.

Ayın Sözü: Akıl almaz bir kararlılığa sahipsiniz.

 


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

İlişkiler: Sevdiceğiniz ona yeterince bağlılık ve ilgi göstermediğiniz için size sitem ediyor. Eğer onun elinizden kaçıp gitmesini istemiyorsanız beklentilerine kulak verin.

Uğraşlar: Eğer yalnızca kendinize güvenirseniz emin adımlarla ilerleyip vaktinde tatile çıkmaya hazır olmayı başarabilirsiniz. Aksi takdirde tartışmalar ortaya çıkabilir.

Ayın Sözü: Gereksiz korkular olmadan ilerleme kaydetmenin dayanılmaz hafifliği!

 


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Ayın burcu: Yengeç

İlişkiler: Güneş ve Venüs dikkatleri üzerinize çekiyor, cazibeniz tartışılamaz bir seviyede. Gönülleri fethedeceğinizden emin olabilirsiniz. İlişkiniz varsa, partnerinize daha yakın olduğunuzu hissediyorsunuz, aranızda duygusal paylaşımlarınız devamlılık kazanıyor. Arkadaş ilişkileriniz ise giderek karmaşık bir hal alıyor.

Uğraşlar: İşiniz azımsanamayacak kadar çok dolayısıyla eğer izin almayı düşünüyorsanız bunları zamanında halletmeniz için temponuzu hızlandırmanız gerek. Bir tür stres etkisi altında kalıyorsunuz. Finansal anlamda sakın ateşle oynamayın!

Ayın Sözü: Ayın 2’sindeki Yeni Ay, aile düzeninizi değiştirmenizi öneriyor.

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

İlişkiler: Yaşadığınız hayal kırıklıkları artıyor ve artık bazı durumlara katlanamıyorsunuz. Onunla ayrılmayı düşünme noktasına gelecek kadar öfkelisiniz. Eğer ilişkinizin hala arkasındaysanız, birkaç gün partnerinizden uzaklaşmak iyi gelecektir.

Uğraşlar: 7 Temmuz’dan itibaren Merkür çeşitli aktivitelerinizin iyi yönde ilerlemesinde etkili oluyor. Eğer tatile çıkıyorsanız, alternatif bir rota belirleyin ya da yolculuğunuzu erteleyin.

Ayın Sözü: Ayın 20’sinden sonra ön görülmeyen gelişmeler karşısında daha sakin davranıyorsunuz.

 


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

İlişkiler: İlişkiniz sakin bir biçimde karşılılıklı bağlılık yolunda ilerliyor. Bekarsanız, şimdiye kadar çift kilitle kapalı tuttuğunuz kalbinizi dışa açmaya hazır olun. Mutluluk dalgalarının sizi sürüklemesine izin verin.

Uğraşlar: Ayın 7’si ve 10’u arasındaki döneme dikkat edin! Gezegenler sizi zor durumlara sokuyor ve eğer sağlam sinirlere sahip değilseniz kontrolunuzu kaybetme riski taşıyorsunuz.

Ayın Sözü: 4 Temmuz’dan itibaren gökyüzü aşk hayatınızı aydınlatıyor.

 


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

İlişkiler: Aşk hayatınız yönünden yoğun bir dönem yaşıyorsunuz zira biriken gerilimler tekrar yüzeye çıkıyor. Ay ortasındaysa, biraz sabır : partneriniz sizden içten olduğu kadar hızlı bir karara varmanızı bekliyor.

Uğraşlar: Ayın 8’ine doğru planladığınız bir proje suya düşebilir, ama başka maceraların peşinden koşacak enerjiye de sahipsiniz. Gayretlisiniz ve bu gayretinizi kullanmayı iyi beceriyorsunuz.

Ayın Sözü: Ne kadar da ateşlisiniz!

 


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

İlişkiler: 5 Temmuz’da ve ayın ilk yarısı boyunca sinirden yanınıza yaklaşılmıyor. Bu yaz günlerinde ilişkinizde fırtınalar esiyor. Ardından, karşılıklı anlayışın ilişkinize hakim olacağından emin olabilirsiniz. Bekarsanız, durumlar biraz dengesiz görünüyor.

Uğraşlar: Farklı alanlarda yazın doğal olarak sebep olduğu yavaşlıklar karşısında sabırsızlıktan çatlıyorsunuz. Dalgın yahut yavaş tepkiler veren muhataplarla uğraşmak durumundasınız.

Ayın Sözü: Olaylara farklı açılardan bakmayı başarıyorsunuz!

 


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Yay

İlişkiler: Aile içerisinde, çocuklarınız, yeğenlerinizle mutluluğa kavuşuyorsunuz. Bekarsanız, bir yaz flörtü size çok iyi gelebilir, tabi eğer küçük bir kaçamağı büyük bir aşk hikayesi zannetmezseniz!

Uğraşlar: Bu yazı ofisinizin kapısını çarpıp çıkarak mı değerlendireceksiniz yoksa sizi kapının önüne koyan patronunuz mu olacak. Radikal değişimler sizi bekliyor.

Ayın Sözü: Çocuk yapmak mı istiyorsunuz? Neden olmasın ki?!

 


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

İlişkiler: Bu yaz başından memnun değil misiniz? Ayın 8’ine ardından da 16’sına doğru size yönelik hiçbir yorumu kabul etmiyorsunuz ama başkalarının tavırlarını ve davranışlarını eleştirmekten geri durmuyorsunuz.

Uğraşlar: Başınızı kaldıracak durumda değilsiniz! Çalışmalarınızı zamanında bitirmek için dört bir yana koşturuyorsunuz. Ticaretle uğraşıyorsanız, bu yaz sezonunda müşterileriniz hiç eksik olmayacak.

Ayın Sözü: Yeni Ay, ilişkilerinizdeki fazlalıkları temizlemenize yardımcı oluyor.

 


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

İlişkiler: Hiçbir şey yolunda gitmiyor! 7’sinden itibaren meydana gelebilecek yanlış anlaşılmalar, 8 Temmuz’dan sonra ortaya çıkan aksaklıklar ve ayın 16’sına doğru sizi etkisi altına alan ayrılık düşünceleri arasında, eğer aktif olarak çalışmıyorsanız huzurlu bir tatil geçirme şansınız yok gibi görünüyor.

Uğraşlar: Merkür finansal durumunuzu ve genel anlamda yaşam düzeninizi karmaşık bir hale sokuyor. Sizin önemli bir randevuyu kaçırmanıza sebep olma riski taşıyan toplu taşıma araçlarına güvenmeyin!

Ayın Sözü: Uranüs ruhunuzun bağımsızlığını besliyor.

 


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

İlişkiler: Eğer Temmuz başında tatile çıkıyorsanız, hazırlıklar sırasında biraz sinirleriniz tepenizde gibi. Ardından, huzura kavuşuyorsunuz. İlişkinizde önemli kararlar alabilirsiniz, mesela partnerinizle birlikte yaşamaya başlamak gibi.

Uğraşlar: Bütün ay boyunca mücadele ediyorsunuz ve kimi zaman soğuk terler dökseniz de bir şekilde ilerleme kaydediyorsunuz. Olayların gelişine göre davranmaktan çekinmeyin!

Ayın Sözü: Bekarsanız, her türlü yeni tanışıklığa açıksınız.

 


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...