Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burçların Aşk Uyumu, Sembolleri ve Karakter Özellikleri

 

Burçların Aşk Uyumu ve Karakter Özellikleri

Burçların karakterler üzerindeki etkilerini biliyor musunuz? Peki, siz burcunuzun karakterinizi etkilediğini düşünüyor musunuz? Burçlar Karakterleri Nasıl Etkiler?

İçinde bulunduğumuz dünyaya düşen kozmik ışınlar bizimle iletişime geçer ve bu ışınlar, ruh halimizi ve davranışlarımızı olumlu ya da olumsuz etkiler.


Türkiye'nin 1 numaralı fal sitesinde size özel promosyonla aşk falı baktırın

Online Uzmanları Gör


İnsanlar doğduklarında dünya, hangi burç sisteminin etkisinde ise, o yıldız takımının yaydığı kozmik dalgalara maruz kalırlar.

Aynı zaman dilimlerinde doğan ve aynı burçtan olan kişilerin kişilik özelliklerinin ve karakterlerinin uyuşması, aynı yıldız kümelerinden etkilenmelerine bağlıdır.

 

Burçların Etkilediği Davranış ve Sistemler

Burçların kişilerin vücutlarında en çok etkiledikleri yer beyin bölgesidir. Duygu ve düşüncelerimize yön veren davranışlarımızı belirleyen kortekstir. Dikkatin sürdürülmesi, planlama, muhakeme etme ve ahlaki yargı, dürtü kontrolü, organizasyon, kişinin kendini izlemesi ve özeleştiri, etkin problem çözme yeteneği, eleştirel analitik düşünme yeteneği, ileriye yönelik düşünme yeteneği, deneyim ve hatalardan öğrenme, duyguları tanıma ve yaşayabilme, empati gibi görevleri de vardır. Bu özelliklerin hepsi kişiliğin gelişmesinde, karakterin şekillenmesinde rol oynar.

 

Burcunuzun karakterinize ve kişiliğinize olan etkilerini öğrenmek ister misiniz?

Aşağıdaki tablodan sizi temsil eden burcunuza bakarak Astrolog Hüseyin Akdağ’ın hazırlamış olduğu burçların kişiliğiniz ve karakteriniz üzerindeki etkilerini öğrenebilirsiniz:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...