Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Koç Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

KOÇ BURCU AŞK UYUMU

Ateş elementinin öncü burcudur. Hareket ve cesaret onu tanımlayan iki önemli unsurdur. Çoğu kişinin yapmaya cesaret edemeyeceğine o kolaylıkla adım atabilir; bununla birlikte başladığı şeyi aynı isteklilikle tamamlayabilmesi, bunun için gerekli sabır ve iradeyi geliştirebilmesi onun için çok önemlidir. Koç, balığın aksine, doğumu, baharla birlikte uyanan doğayı, yenilenen yaşamı simgeler. Fiziksel gücü, yöneticisi Mars'ın da ona verdiği güçle çok yüksektir. Bu gücü nasıl kullandığı, nasıl bir strateji ortaya koyduğu, kurduğu ilişkiler ve bu ilişkilerde sağladığı başarı onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Lider bir ruha sahiptir. 

 

Arketip*: savaşçı, öncü, gözü pek, paçayı kurtaran, hayatta kalan 
Sembol: iki yana açılmış eller, yeni bir ışığı arayış 
Uyum: İkizler ve Kova 
Aşk: Terazi 
Yönetici: Mars (inisiyatif, atılganlık, cesaret, irade gücü, enerji, öfke, dürtüsellik, hareket, zorlama, kavga, yangın)

 


<< Kafanıza Takılanları Türkiye'nin En İyi Falcı ve Medyumlarına Sorun! >>


 

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Koç burcu kadını aşk hayatında, burcunun erkeğine benzerliği ile bilinir. Ancak Koç burcu kadını biraz daha içten davranışlara, özel davranışlara sahip kadındır. Dediğim dedik değildir, partneri ile paylaşımlarda bulunmayı sever. Koç burcu kadını aldığı kararların sorgulanmasını istemez. Sorgulanmaktan nefret eder, kimsenin yol göstermesine ihtiyacı yoktur.

 

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Aşk hayatında otoriter bir karaktere sahiptir. İstedikleri ve yapmak istedikleri bir şeyi yapma konusunda asla sınırları yoktur. Aşk hayatında sürekli sürpriz yapmaktan hoşlanır, partnerini mutlu etmek içinde oldukça cüretkâr davranışlarda bulunurlar. Koç burcu erkeği âşık olduğu zaman, tam anlamıyla kusursuz âşık olurlar. Birlikteliğine gerekli değeri verir ve romantizmin dolu, dolu yaşanmasını isterler.

 

Koç Burcu İş Hayatı

Koç burcu insanları hemen her iş alanında başarıyı yakalayabilir. Masa başında, sıkıcı iş ortamlarında çalışmak Koç burcuna göre değildir. Rutin olarak yapılması gereken işler onlara tam anlamıyla dehşet verir. Yaptıkları işte ilerleme gösterebilecekleri ve lider özelliklerini ön plana çıkarabilecekleri işler uygundur. Kendi gelişimlerini daha üst seviyeye çıkaracakları işlerde çalışmaları gerekir. Koç burcu iş hayatında yeni fikirler üretir, farklılıkların peşindedir. Daha önce söylenmemiş, düşünülmemiş fikirler ve yapılmamış işler genellikle Koç insanlarından çıkar.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...