Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Boğa Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Toprak elementinin sabit burcudur. Sağlamcı ve konformist yapısıyla kendini gösterir. Huzur arar ve yaşamında güven inşa etme arzusundadır. Müzik, doğa ve sessizlik başlıca motivasyon kaynaklarıdır. İlişkide güven onun için önemlidir. Değişime direnç gösterir. Onun bu değişime kendini hazır hissetmesi gerekir. Esnemeye açık bir güvenlik anlayışı geliştirmesi, yeniliklere kendini açabilmesi onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Değerli fırsatları fark eder. Umutsuzluğa kapıldığında kendini bir müddet kapatır. Kendini hazır hissettiğinde doğasındaki güç uyanır. Dayanıklı ve üretmeyi seven bir ruha sahiptir.

 

Arketip*: toprak ana, müzisyen, sessiz insan, çiftçi 
Sembol: besleyici inek, hayat veren tabiat ana 
Uyum: Yengeç ve Balık 
Aşk: Akrep 
Yönetici: Venüs (sevgi, cazibe, uyum, güzellik, değerler, iştah, barış)

 


☎ En İyi Uzmanlarla Etkili Fal: 00902129002511 ☎


 

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Boğa burcu kadını genç yaşlarında ise tatmin etmek istediği duygularının peşinden gider ve hareketli bir aşk hayatına sahip olur. Ancak ilerleyen yaşlarında duyguları ve düşünceleri oturur ve partner seçiminde oldukça seçici davranır. Birlikteliğini tehlikeye sokacak her şeyden uzak durmaya çalışır ve aşkına gerçekten gerekli olan değeri verir. Ciddi birlikteliklerin insanıdır, kendisiyle öylesine birlikte olacak bir erkeği önceden hissederek ondan uzak durmaya çalışır.

 

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Boğa burcu erkeği gerçek aşkı arayan bir yapıya sahiptir. Gerçek aşkı bir gün bulacağını düşünür ve bu nedenle bir partner konusunda ısrarcı davranmaz. Kendisine olan güveni oldukça yüksektir. Âşık oldukları zaman hiç beklenmeyecek derece romantizm düşkünü olabilir. Partnerine yollara dökülmüş güller, mum ışığında romantik yemekler ile dolu bir aşk hayatı yaşatır.

 

Boğa Burcu İş Hayatı

Kendi işinin patronu olanlar oldukça başarılı olabilir ve herkes tarafından saygı görebilir. İş hayatında ne istediklerine çok zor karar verir ancak aldıkları kararlardan kolay kolay dönmezler ve tüm yeteneklerini aldıkları kararın doğrulunu kanıtlamak ve başarılı olmak için kullanırlar. Kendilerini işe odaklamak istiyorlarsa, duygusal bağ kurmaları gerekir. Boğa burcu iş hayatında fazla tanınan, herkes tarafından bilinen kişiler değildir. Dürüst olmaları ve riski sevmemeleri bunun en büyük nedenidir. Hedefledikleri noktaya ulaşana kadar önlerine çıkan hiçbir engel onları hedeflerinden döndüremez.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...