Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

İkizler Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

Hava elementinin değişken burcudur. Meraklı ve iletişim enerjisiyoğundur. Sürekli çalışan bir zihin söz konusudur ve uyum yeteneği yüksektir. Sürekli bilgi toplamak, bunlar arasında bağlantılar kurmak ve bunları dağıtmak onun yaşam yolculuğunda değerlidir. Değişken doğasıyla bir şey onu bir anda heyecanlandırabildiği gibi ona karşı olan ilgisini aynı hızla da yitirebilir. İçinde bulundukları alanları renklendirirler ve iletişim arzusunu yükseltirler. Bir konuda derinleşmeyi seçmesi, onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. İstikrar geliştirmesi gerekir. Dinlemeyi, kalpten, daha sessiz de iletişim kurabilmeyi öğrenmelidir. Onu etkilemenin yolu, onda merak uyandırmaktır. 

Arketip*: şahit, öğretmen, hikâyeci, gazeteci, tüccar veya entelektüel 
Sembol: gündüz ile gece gibi bütünlüğün bölünmesini, özne ile nesnenin farkını temsil eden bir tapınağın iki sütunu
Uyum: Koç ve Aslan 
Aşk: Yay 
Yönetici: Merkür (mantık, muhakeme, beceri, konuşma, yazma, nükte, aracılık, akıllılık, iletişim) 

 


❤ Türkiye'nin 1 Numaralı Sitesinde Aşk Falı Baktır ❤


 

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

İkizler burcu kadını aşk hayatında kendi zeka seviyesine uygun bir partner ister. Bu beklentisinin karşılanması için de sürekli olarak partner değişiminde bulunabilir. İkizler burcu kadını oldukça cazibeli, espri yeteneği yüksek, akıllı ve hareketli bir kadındır. Genellikle İkizler burcu kadını istediği gibi bir partneri bulmakta oldukça zorluk çeker. Özgürlüğünü kısıtlayacak erkekten de olabildiğince uzak durmaya çalışır.

 

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

İkizler burcu erkeği ile birlikte olmayı başaran kadını tebrik etmek gerekir, çünkü İkizler burcu erkeği tam anlamıyla fantastik bir tiptir. İkizler burcu erkeği gerçek aşkı arar, bulana kadar aramaktan vazgeçmez. Kendisine âşık olan bir kadından emin olana kadar karşı taraf çoktan vazgeçebilir. Espri yeteneği gelişmiştir ve zekâsıyla kadınları kolayca etkilemeyi başarabilir. Âşık olmadığı zaman birçok kadın ile birliktelik kurabilir, bunun nedeni ise gerçek aşkı aramasıdır.

 

İkizler Burcu İş Hayatı

Burcu İkizler olan kişiler, iş hayatında zengin fikirleri ve açık görüşleri ile her alanda başarılı olabilir. Ancak kendilerini kanıtlamak istiyorlarsa, özgürce çalışacakları meslek hayatı edinmeleri gerekir. Özellikle kamu işlerinde, gazetecilikte, radyo ve televizyon kuruluşlarında başarıyı yakalayabilirler. Ayrıca gezmeyi ve sürekli hareket halinde olmayı seven İkizler insanı turizm işinde de başarılı olabilir.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...