Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Aslan Burcu: Aşk Hayatı, Diğer Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

ASLAN BURCU AŞK UYUMU

Ateş elementinin sabit burcudur. Büyümeyen çocuk ve dizginlenemez bir hükümdar olarak kendisinden bahsedilebilir. Aslan için başlıca kelime ‘’oyun’’ dur. İçindeki vahşi ışık, ehlileştirilmelidir. O, hayatı bir tiyatro sahnesindeymişçesine yaşamaya meyilli bir doğaya sahiptir. Yaratıcılık ve ifadenin yaşamında kendini ne kadar ortaya koyabildiği, yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Andaki ışığı korumaktan sorumludur. O an nasıl hissettiği ve bunun onun için anlamı önemlidir. Hata yapabileceğini kabul etmelidir. Alkışlara bayılır, yaşamda bunu sağlayabileceği bir yol geliştirme ihtiyacındadır. Akıl ve kalbin buluştuğu noktada gerçekliğini bulabilir. Kendini bulmak ve buradaki ışıkları cömert bir şekilde yaşama sunmak, ona ihtiyaç duyduğu derin tatmini sağlayabilir. Arketip*: kral ( kraliçe ), oyuncu, çocuk, soytarı 
Sembol: yılan, güneş ve onun çizdiği yol, sürekli kendini yenileyen hayat, ebediyet 
Uyum: İkizler ve Terazi 
Aşk: Kova 
Yönetici: Güneş (ego, irade, istek, canlılık, yaşam gücü, otorite, organizasyon, yaratıcılık, gurur, varoluş, bilinçli yönümüz) 

 


<< En İyi Falcılar Tarot Kartlarıyla Size Yol Göstersin >>


 

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Aslan burcu kadınının kendine olan güveni her zaman üst düzeydir. Oldukça çekici, akıllı, ateşli ve gururludur. Tüm bu özellikler erkekleri baştan çıkarmaya yeterde artar. Bu özellikler baş döndürecek kadar etkilidir. Aslan burcu kadını ile birlikte olmak oldukça zordur ve bunu başaran erkek için henüz her şey bitmiş değildir. Çok çaba sarf etmesi ve Aslan burcu kadınını hak ettiğini göstermesi gerekir. Aslan burcu kadını oldukça kibirlidir. Her zaman kendisini takdir eder.

 

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Aslan burcu erkeği aşk hayatında sahiplenici bir yapıya sahiptir ve yöneten kişi olmayı tercih eder. Aslan burcu erkeği hayatının her alanında olduğu gibi aşkta da azı ile yetinmez. Partnerine tamamı ile sahip olmak ister. Âşık olduğu zaman istediği kadına ulaşmasında kimse onu durduramaz, neredeyse tüm enerjisini istediği kişiye ulaşmak için kullanır. Tüm tutkusu ve duyguları ile harekete geçer ve ona kimse karşı koyamaz.

 

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burcu insanları iş hayatında öncelikle kendini ispat etmek ister. Daha sonra tüm yeteneklerini sergiler. Yeteneklerini ne kadar rahat sergilerse o kadar başarılı olur. Sıkıcı ofis işleri Aslan burcu insanlarına göre değildir, hareketlidir ve buna göre bir işte çalışmak ister. Ne kadar yoğun çalışırsa çalışsın eğlence hayatlarına da vakit ayırmak isterler. Bu şekilde rahatlayıp yeni bir haftaya enerji dolu girebilirler.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...