Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Başak Burcu: Aşk Hayatı, Diğer Burçlarla Uyumu ve Genel Özellikleri

 

BAŞAK BURCU AŞK UYUMU

Toprak elementinin değişken burcudur. Hizmet ve gelişim onu tanımlayan iki önemli temadır. Mükemmelliyetçi doğası, sağlıklı ile sağlıksızı, yararlı ile yararsızı, değerli ile zararlıyı ayırt etmekte güçlü sezgiler geliştirmesini sağlamıştır. Ayrıntılardan keyif alır. Bazen bu ayrıntılar onu asıl konudan uzaklaştırabilir. Estetik bir bakış geliştirmesi, kendisine ve yaşama duyduğu hoşgörü ve şefkati yükseltebilmesi, sosyal esneklik ve isteklilik geliştirebilmesi onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Sadeleşmek ve sağlıklı bir odak geliştirerek konusunda uzmanlaşmak onun için önemlidir. Kendi içinde bir düzen yaratabilmesi gerekir. Arketip*: hizmetkâr, kurban, mükemmelliyetçi, analist, hasat eden, ekin biçen, zanaatkâr 
Sembol: ölüm işaretinin benzeri, hasat zamanı 
Uyum: Yengeç ve Akrep 
Aşk: Balık 
Yönetici: Merkür (ikizler burcundan okuyabilirsiniz) 

 


<< Aşk Hayatının Geleceğini En İyi Falcılara Sor >>


 

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Başak burcu kadını aşk hayatında etkilenmesi ve elde edilmesi zor kadınlardandır. Çapkın olduğunu iddia eden birçok erkek, Başak burcu kadını tarafından reddedilmiştir. Kalbini fethetmek oldukça zordur. Maço davranışları olan, klasik bir erkek tipinin Başak burcu kadını karşısında hiçbir şansı yoktur. Dürüst, olduğu gibi davranan, kartlarını açık bir şekilde kullanan erkekler kazanabilir sadece Başak burcu kadınının kalbini.

 

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Başak burcu erkeği için aşk hayatı tehlikeli bir oyundur. Aşkı bir tehlike olarak görebilir ve bu konuda oldukça sabırlıdır. Bir kadına yaklaşması ve ilişkiye başlaması oldukça zordur. Utangaç bir yapıya sahiptir, bu utangaçlığından kurtulursa tam olarak yeteneklerinin farkına varabilir. Kendisinden beklenmeyen bir aşk hayatına giriş yapabilir. Başak burcu erkeği ciddilikten çekindiği için, tam bir flört erkeğidir. Çok cazip bir erkek olarak olmasa da, burcu Başak olan erkekler bunu gayet iyi başarır.

 

Başak Burcu İş Hayatı

Başak burcu insanlarının özel hayatında sorun çıkartan birçok özelliği, iş hayatında kendisine ve takım arkadaşlarına yararlı olabilecek özelliklere sahiptir. Hem iş hem de özel hayatında güven, mükemmellik, görev bilinci ve sabır kendini gösterir. İş hayatında her şeyin güven içerisinde olması için sabırlı bir şekilde bekler, sorumluluklarının farkındadır, yapması gerekenleri bilir ve her şeyin mükemmel olmasını ister. Yaptıkları her işin olabildiğince kaliteli olmasını ister. Gözlemlediği bütün eksiklikleri bir risk olarak algılar ve giderilmesi için elinden gelen çalışmayı yapar.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...